tok palandöken konutları

tok palandöken konutları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile ortaklaşa yapımı devam eden 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarını tanıttı.

Gaziemir Sosyal Konutları için düğmeye basıldı!

Palandöken Hakbir İnşaat, Gaziemir Sosyal Konutları için düğmeye bastı. Yönetim Kurulu Başkanı Binali Ünal, “Projelerimizi yatay büyümeyle geliştiriyoruz” dedi

Gaziemir Sosyal Konutları için düğmeye basıldı!

Palandöken Hakbir İnşaat, Gaziemir Sosyal Konutları için harekete geçti. Yönetim Kurulu Başkanı Binali Ünal, “Projelerimizi yatay büyümeyle geliştiriyoruz” açıklamasında bulundu.

Erzurum Palandöken Emekli Konutları'nın sahipleri belirlendi!

TOKİ Erzurum’un Palandöken İlçesi, Mal Meydanı’nda hayata geçirilen konutların sahipleri belirlendi

TOKİ Akseki Konutları'nın kurası 16 Haziran'da çekilecek!

TOK) tarafından inşaatı devam eden TOKİ Akseki Konutları'nın kura çekimi 16 Haziran Cuma günü yapılacak.

TOKİ Palandöken 1. Etap Konutları kura çekilişi yapıldı!

Büyükşehir Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı’nın Erzurum’da ortaklaşa gerçekleştirdiği Palandöken 1. Etap Konutları’nın (579 Daire) kura çekimi yapıldı.

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi!

Dün kura yöntemiyle satışa çıkarılan TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Evleri fiyatları 119 bin 826 TL'den başlıyor. İşte Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura sonuç listesi...

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura satışları!

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları kura satışları bugün yapılacak. Toplam 579 adet daire için hak sahiplerinin belirleneceği projede 11 bin 983 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı kura yeri!

Kura yöntemiyle satışa çıkarılan TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Konutları için 180 ay vade imkanı ile ödeme yapılabiliyor. İşte TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı kura yeri...

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları!

Erzurum Palandöken Malmeydanı TOKİ Konutları fiyatları 119 bin 826 TL'den başlıyor. Kurayla satışa çıkarılan projede 11 bin 983 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Konutları!

TOKİ Erzurum Palandöken Malmeydanı Konutları başvuru bedeli 2 bin TL olarak belirlendi. Daire tipleri 3+1 olarak tasarlanan projede aylık taksitler 499,28 TL'den başlangıç gösteriyor.

Erzurumlu vatandaşlar kira öder gibi ev sahibi olacak!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Tarihi Müceldili Konağı’nda düzenlenen basın toplantısında, TOKİ ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Palandöken Konutları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi.

Palandöken TOKİ konutları tanıtıldı!

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile ortaklaşa yapımı devam eden 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarını tanıttı.

TOKİ Erzurum Palandöken'de kurasız konut satacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Erzurum Palandöken Yıldızkent Toplu Konut Uygulaması Alt Gelir Grubu kapsamında 275 adet konuttan kalan konutları açık satışa sundu.

tok palandöken konutları

tok palandöken konutları tok palandöken konutları

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ve Başbakanlık Toplu konut İdaresi (TOKİ) ile ortaklaşa yapımı devam eden 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarını tanıttı. Müceldili Konağı’ndaki tanıtım ve bilgilendirme toplantısına Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Genel Sekreter Ali Rıza Kiremitçi, Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, TOKİ Finansman Daire Başkanı Ayhan Karaca katıldı. Başkan Sekmen, yapımı devam eden Palandöken TOKİ konutlarıyla ilgili basın mensuplarına bilgi verdi. Başkan Sekmen, TOKİ konutları için başvuruların 19 Kasım’da başlayacağını belirterek, “Erzurum’da büyük bir konut açığımız var. Bunu takiben 25 binin üzerinde de gecekondu konumunda olan konutlarımız var. Kentsel dönüşüm çerçevesinde 579 dairelik Palandöken TOKİ konutlarımızın yapımı devam ediyor. Bunlar tamamlandıktan sonra da 700’e yakın dairemiz tekrardan yapılacak. Palandöken TOKİ konutlarımızla ilgili...