toki 2016 projeleri

toki 2016 projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'dan "Konutta balon var mı, yok mu?" söylentilerine "Bir şey patlayacaksa eğer, bizde balon yok talep patlaması var" diye cevap verdi.

TOKİ 13 yılda 18 bin 613 konut üretip teslim etti!

Sabah Gazetesi tarafından Bursa’da düzenlenen Kentsel Dönüşüm ve Akıllı Şehirler Kurultayı’nda konuşan TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, vatandaşların güvenli yapılarda, daha güzel şehirlerde yaşamaları için ortak çaba harcadıklarını söyledi.

Mehmet Ergün Turan'dan Habitat Günü mesajı!

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu'nun 1985 yılında aldığı kararla her yıl Ekim ayının ilk Pazartesi günü Dünya Habitat Günü olarak kutlanıyor. TOKİ Başkanı M.Ergün Turan’ın Habitat günü dolayısıyla yazılı açıklamada bulundu.

Kışlaların şehir dışına taşınması TOKİ gündeminde!

TOKİ Başkanı Turan, kışlaların şehir dışına taşınması konusunda TOKİ’ye de görevler düşeceğini ve bunun için hazırlıklara başladıklarını söyledi.

TOKİ Tarımköy Projesi'yle 5 bin 747 konut inşa etti!

TOKİ arımköy Projesi kapsamında 5 bin 747 konut üretti. TOKİ Başkanı Ergün Turan, nitelikli konut atağını kırsal bölgelere kadar taşıdıklarının altını çizdi.

TOKİ 100 bin gecekonduyu yenileyecek!

12 yılda deprem riski taşıyan 170 bin 947 konutu dönüştüren TOKİ, yarım milyonu aşkın kişinin geleceğini güvence altına aldı. TOKİ Başkanı Turan, “Hedefte 100 bin gecekonduyu dönüştürmek var” diye konuştu.

TOKİ her yıl 15 bin emekliyi ev sahibi yapacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, yaptıkları çalışmanın sonuçlarını paylaştı. Turan, her yıl yaklaşık 15 bin emekliyi ev sahibi yapmayı hedeflediklerini söyledi.

TOKİ Gaziantep 2016 projesi nerede inşa edilecek?

2016'da 60 bin konut üretmeyi hedefleyen TOKİ, Gaziantep'te 50 bin konutluk Kuzey Şehir projesini hayata geçirecek. Peki TOKİ Gaziantep 2016 projesi nerede inşa edilecek?

Ergün Turan MÜSİAD Ankara üyeleriyle görüştü!

MÜSİAD Ankara Şubesi’nin düzenlediği kurumsal bilgilendirme toplantısında MÜSİAD üyesi iş adamlarıyla görüşen TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, 2016 yılı hedeflerinin 60 bin konut olduğunu söyledi.

Birlik Vakfı'nda TOKİ’nin yeni projeleri konuşuldu!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Birlik Vakfı Ankara Şubesi'nde yaklaşık 700 bin konut ve 8 bine yaklaşan sosyal donatı üretim rakamlarına ulaşıldığını açıkladı.

TOKİ 2016'da hangi illere konut yapacak?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), "Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler" projesi kapsamında, 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbul Başakşehir, Çankırı, Hatay, Konya ve Adana'da 60 bin konut üretecek.

TOKİ 2016'da nerelerde konut yapacak?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) , "Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler" projesi kapsamında 2016 yılında "mahalle" konseptine uygun 60 bin konut üretecek.

TOKİ'den mahalle konseptine uygun 60 bin konut!

TOKİ, proje kapsamında 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbul Başakşehir, Çankırı, Hatay, Konya ve Adana illerinde "mahalle" konseptine uygun 60 bin konut üretecek.

TOKİ 2016'da 60 bin konut üretmeyi hedefliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, "Gelecek yıl talep bulunan yerlerde emeklilere konut yapma projesi de dahil olmak üzere 60-70 bin konut üretmeyi hedefliyoruz" dedi.

TOKİ 2016 konut projeleri belli oldu!

TOKİ 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbul Başakşehir, Çankırı, Hatay, Konya ve Adana'da 60 bin konut üretecek

TOKİ Ankara projeleri için zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara İli Beypazarı, Bala, Haymana, Güdül, Nallıhan ve Çubuk İlçelerinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi 2 Nisan 2020 tarihinde saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Kayseri projeleri 2020 başvuru tarihleri!

TOKİ Kayseri projeleri 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Kayseri 2020 başvuru şartları neler? TOKİ Kayseri 2020 başvuru belgeleri neler? TOKİ 100 bin sosyal konut fiyatları ne kadar ve ödemeleri nasıl yapılıyor? İşte TOKİ Kayseri 100 bin sosyal konut 2020 detayları....

TOKİ 2020 projeleri hangi illerde? İl il TOKİ listesi 2020!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 2020 projeleri için düğmeye bastı. Peki TOKİ 2020 projeleri hangi illerde? İl il TOKİ listesi 2020...

TOKİ İzmir projeleri 2020 başvuru tarihleri!

TOKİ İzmir projeleri 2020 ne zaman teslim edilecek? TOKİ İzmir projeleri 2020 başvuru için gerekli belgeler neler? TOKİ İzmir projeleri 2020 başvuru şartları neler? İşte TOKİ İzmir 100 bin sosyal konut projeleri 2020 detayları...

TOKİ 2019 projeleri başvuru sayısı!

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasına 500 bini aşkın başvuru geldi. Peki TOKİ 2019 kampanyasında hangi ile kaç başvuru geldi? İşte il ili başvuru sayıları...

TOKİ konut projeleri nerelerde? Başvuruyu kaçırmayın!

TOKİ tarafından hayata geçirilecek 50 bin konut projesinin detayları belli oldu. 2+1 ve 3+1 şeklinde inşa edilecek konutlar için son başvuru tarihi 4 kategoriye ayrıldı. İşte il il projeler...

TOKİ emekli projeleri 2019!

TOKİ emekli projeleri 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Dar ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 1.380 adet konutu emeklilere özel olarak satışa çıkarıyor.

10 soruda TOKİ İzmir projeleri!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İzmir Tire'de hayata geçireceği iki projesi için başvurular bugün başladı. İşte 10 soruda TOKİ İzmir projeleri...

30 soruda TOKİ İstanbul projeleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konut üretimini tüm hızıyla sürdürüyor. TOKİ İstanbulluların merakla beklediği projeler için düğmeye bastı. İşte, 30 soruda TOKİ İstanbul projeleri!

TOKİ İzmir projeleri tam gaz!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Ergün Turan  İzmir’de inşası devam eden ve yeni projelerin inşa edileceği alanları inceledi.

30 soruda TOKİ Ankara projeleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) konut üretimini hız kesmeden sürdürüyor. TOKİ'nin Ankara Sincan ve Mamak'ta konut satışları devam ediyor. İşte, 30 soruda TOKİ Ankara projeleri... 

TOKİ, 2016'da 64 bin 822 konut üretti!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, "2016 yılı içinde 60 bin konutun yapımını hedeflediğimizi beyan etmiştik. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrası 2016 hedefimizi yukarı yönde revize ederek, 60 bin rakamını 64 bine çıkardık.

Karaman OSB TOKİ 2016 yeni kura sonuçları!

Karaman Belediyesi ile TOKİ'nin işbirliğinde hayata geçirdiği Karaman Organize Sanayi Çalışanları Belediye Projesi'nde sona gelindi. İşte, Karaman OSB TOKİ 2016 yeni kura sonuçları...

toki 2016 projeleri Haberi

toki 2016 projeleri

Konut sektöründe gündemden düşmeyen balon tartışmasına Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'dan esprili bir yanıt geldi. "Konutta balon var mı, yok mu?" söylentilerine "Bir şey patlayacaksa eğer, bizde balon yok talep patlaması var" diye cevap veren Turan, Türkiye'nin her ilinde projelerin artan talep doğrultusunda hızla yürütüldüğüne dikkati çekti. Sosyal konut ürettikleri için alt gelirli grubundaki vatandaşların kira öder gibi hatta daha düşük bir bedelle konut sahibi olabildiğini vurgulayan Turan, şöyle konuştu: "Konut talebinde bir azalma yok tam tersine Türkiye'nin her yerinde 5-10 katı taleple karşılaşıyoruz. Bir yerde 300 konut yapıyorsak 3 bin talep geliyor. Sektörle ilgili diğer sevindirici haber, konut satışlarıyla ilgili. Eylül ayı satış rakamlarında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 18 artış var. Bu...