toki açık satış

toki açık satış

TOKİ'den ev almak isteyenlerin başvuru yapması gerekiyor. Başvuruda bulunmak isteyen herkesi ilgilendiren çok önemli şartlar bulunuyor. Peki, TOKİ'den almak için gerekli olan şartlar nelerdir? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ uygun fiyatlarla binlerce konutu satışa çıkardı!  

TOKİ bir yandan 100 bin sosyal konut hak sahiplerini belirlemek amacıyla kura çekilişlerine devam ediyor bir yandan da Türkiye'nin birçok ilinde inşa edilen binlerce konutu uygun fiyata satışa çıkardı. TOKİ uygun fiyata konut satışına devam ediyor. 

TOKİ binlerce konutu satışa çıkardı!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmayı amaçlayan TOKİ birçok ildeki binlerce konutu satışa çıkardı. Açık satış yöntemi ile satılan evleri almak isteyenler TOKİ’ye başvurabiliyor.

TOKİ İstanbul'da 165 konut ve 1 iş yerini bugün satıyor!

TOKİ, İstanbul'da 165 konut ve 1 iş yerini açık artırma usulüyle satışa çıkarıyor. 12 projede bulunan gayrimenkullerin ihalesi bugün saat 11:00'da gerçekleşecek. 

TOKİ İstanbul'da 165 konut ve 1 iş yerini satıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul'da 165 konut ve 1 iş yerini açık artırma usulüyle satışa çıkarıyor.

TOKİ 130 iş yeri ve 91 konutu satıyor!

TOKİ, 16 ilde 130 iş yeri ve 20 ilde bulunan 91 konutu ‘açık artırma' usulüyle satışa çıkardı.

TOKİ'den günde 10 lira taksitle ev imkanı!

TOKİ vatandaşları ucuza ev sahibi yapmaya devam ediyor. Yeni konut proje ilanlarını resmi sitesinde yayınlayan kurum günde 10 lira peşinatla ev sahibi olma imkanı sunuyor.

TOKİ'den dar gelirliye 345 lira taksitle ev müjdesi!

Dar gelirli aileler TOKİ'nin ucuza satışa sunduğu dairelerle ev sahibi olabiliyor. Toplam 280 bin konutu satışa çıkaran TOKİ'den 345 lira taksitle ev sahibi olunabiliyor.

TOKİ'den 81 yeni proje! En ucuzu 83 bin TL!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ 81 ilde bulunan konutları için başvuruları alıyor. Satışa sunulan konutların fiyatları 83 bin TL'den başlıyor.

Dar gelirliye 345 lira taksitle ev müjdesi!

Dar gelirlileri ev sahibi yapan TOKİ, 26 ilde 2 binden fazla daireyi satışa çıkardı. Evlerin fiyatı 106 bin, taksiti ise 345 liradan başlıyor.

TOKİ 22 ilde 57 konut ve 23 ilde 168 iş yerini yarın satıyor!

TOKİ 22 ilde bulunan 57 konut ve 23 ilde bulunan 168 iş yerini satıyor. Gayrimenkullerin ihalesi yarın saat 13:00'da gerçekleşecek.

TOKİ 18 ilde 199 arsayı satıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, ülke genelinde 18 ayrı şehirde yer alan yaklaşık 2 milyon 376 bin 159 metrekare büyüklüğündeki 199 arsayı yarın satıyor. 

TOKİ'den dar gelirliye ucuz konut müjdesi!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ, 26 ilde 2 binden fazla daireyi satışa sundu. Evlerin fiyatı 103 bin, taksiti ise 350 liradan başlangıç gösteriyor.

TOKİ nerelere ev yapıyor? TOKİ satışları hangi illerde?

Türkiye'nin farklı yerlerinde uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla binlerce vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ dar gelirli vatandaşlar için birçok ilde bulunan konutları açık artırma usulüyle satışa sundu.

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye 280 bin konut müjdesi! 

TOKİ, 50 bin konut projesinin ardından 26 ilde 2 bin 395 konut açık artırma usulüyle satışa çıkardı. Toplam 280 bin konut inşa edecek TOKİ'den 345 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olunabiliyor.

TOKİ açık satış yöntemi nedir? Nasıl başvurulur?

TOKİ kura çekilişleriyle dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapıyor. Aynı zamanda çeşitli sebeplerle elde kalan konutlar da açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Peki açık satış yöntemi nedir? İşte detaylar...

TOKİ'den dar gelirlilere ucuz konut fırsatı!

Türkiye'nin birçok şehrinde uygun bütçeler ile konut inşa eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ), açık satış yöntemiyle yüzlerce konutu satışa çıkarttı...

TOKİ'nin 24 ilde bin 936 konutu açık satışta!

TOKİ tarafından açık satış yöntemi ile 24 ilde satışa sunulan bin 936 konut için başvurular devam ediyor. Ayrıca Samsun Vezirköprü'de 264 konut kura yöntemiyle, Kırşehir'de 53, Konya'da ise 2 konut pazartesi günü açık satış yöntemiyle satılacak...

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019!

Başakşehir TOKİ kurasız satış detayları 2019 haberimizde yer alıyor. Başvuru döneminin bugün itibariyle başladığı TOKİ Başakşehir projesi için başvurular bugün itibariyle başladı.

TOKİ açık satış yöntemi nedir ve nasıl ev alınır?

TOKİ açık satış yöntemi nedir? Açık satış yöntemi ile nasıl ev alınır? İşte açık satış yöntemi ile ilgili tüm detaylar...

TOKİ açık satış yöntemi nedir?

Ucuz konut üretim çalışmalarına devam eden Toplu Konut İdaresi (TOKİ) 3 bin 20 konutun açık satış yöntemiyle satılacağını açıkladı. Peki TOKİ açık satış yöntemi nedir?

TOKi’den herkese açık satış rüzgârı!

Alt gelir grubunun konut sahibi olmasını kolaylaştıran TOKİ, kurasız, bankasız ev sahibi olmak isteyenlere ‘açık satış’ yöntemiyle pek çok şehirde avantajlar sunuyor...

TOKİ açık artırma konut satışları ne zaman?

TOKİ açık artırma ile konut satacak. TOKİ Kayaşehir açık artırma fiyatları dairelerde 658 bin TL'den, işyeri fiyatları ise 321 bin liradan başlıyor. Peki TOKİ açık artırma konut satışları ne zaman?

Kayaşehir TOKİ Konutları satış fiyatları 2017!

Kayaşehir TOKİ Konutları satış fiyatları 144 bin 755 TL'den başlıyor. Kayaşehir TOKİ Konutları'nda daireler 18 ay sonra teslim ediliyor...

Çeşme'deki TOKİ konutlarının satış bedellerindeki artış meclis gündeminde!

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir'in Çeşme ilçesindeki Reisdere TOKİ konutlarının satış bedellerindeki artışı, projenin hedef kitlesini ve fiyatların revize edilip edilmeyeceğini sordu..

TOKİ’nin satış hasılatı yüzde 29 geriledi!

Türkiye’nin en büyük konut üreticisi olan TOKİ’nin satış hasılatı yüzde 29 geriledi, taşınmaz stokları yüzde 31 arttı, kârı yüzde 23 azaldı. Kurumun elinde satılmayı bekleyen 150 bin ev var

Bursa Orhaneli TOKİ Konutları satış fiyatları!

Bursa Orhaneli TOKİ Konutları satış fiyatları 97 bin 500 TL'den başlıyor. Dairelerin 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandığı projede başvurular 29 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek.

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri satış fiyatları!

Denizli Karahayıt TOKİ Evleri satış fiyatları konutların büyüklüklerine göre değişiyor. Kura çekimi 26 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek olan projede 96, 108 veya 120 ay vade uygulanıyor.

toki açık satış

toki açık satış toki açık satış

Vatandaşlar TOKİ'den ev sahibi olmak için internet sitesinden araştırmalar yapıyor. Bu kapsamda TOKİ'den 99 bin TL ve 752 TL taksitle ev almak için detaylar belli oldu.Takvim'de yer alan habere göre; TOKİ'den ev alma şartları sizler için araştırıldı. 

TOKİ, Türkiye'de ucuz ev sahibi olma fırsatı sunan bir kurum oluyor. Her geçen yıl, TOKİ'ye yapılan başvurunun ardından gözle görülür bir şekilde artış yaşanıyor. Türkiye'nin 81 ilinde faaliyette bulunan TOKİ'nin amacı, vatandaşalar tarafından istenilen ev ihtiyacını karşılıyor. 

TOKİ'den ev almak

TOKİ'den ev almak isteyen vatandaşlar kurada kazandıkları durumda, seçili konutun satış bedelinin yüzde 20, 30 veya 40′ı oranındaki peşinat miktarını son başvuru tarihine kadar projeye göre, ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklardır. Borcun geri kalanı yüzde 20 peşinat karşılığında 96 ay,...