28 / 03 / 2023

toki ankara projeleri

toki ankara projeleri

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara projesinin ihalesini yarın gerçekleştiriyor. 

TOKİ'den Ankaralılara son dakika ucuz konut müjdesi! Bu tarihi sakın kaçırmayın! Tam 635 konut geliyor!

Çalışmalarını son sürat sürdüren Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı merakla beklenen Ankara projesinin ihalesini 20 Eylül tarihinde gerçekleştirecek. 

TOKİ'den Ankara'ya 139 konutluk yeni proje müjdesi! Temeli atıldı!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Ankara'da 139 konutluk yeni proje inşa edecek. İşte detaylar...

TOKİ Ankara projelerinde son dakika! O ilçelere 2 bin 109 ucuz konut geliyor! Sakın kaçırmayın!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı başkent Ankara projeleri için düğmeye bastı. Peki TOKİ Ankara projeleri hangi ilçelerde inşa edilecek? İşte detaylar...

TOKİ Ankara projeleri için start verdi! 1.048 yeni konut geliyor!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan TOKİ, başkent Ankara'da da 2 yeni projede 1.048 konut inşa edecek. İşte merakla beklenen o projeler...

TOKİ'den Ankara'ya 119 yeni lojman!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Etimesgut'ta 119 yeni lojman inşa edecek. Projenin ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Ankara Gölbaşı ihalesi için geri sayım başladı!

Türkiye genelinde yatırımlarını hızlandıran TOKİ, Ankara Gölbaşı için düğmeye bastı. Kurum, ilçeye yeni bir sosyal konut projesi inşa etmeye hazırlanıyor. 

TOKİ'den Ankara'ya 657 yeni konut!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan TOKİ, başkent Ankara'da 657 yeni konut inşa edecek. Projelerin ihalesi bugün ve yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ'den Ankara'ya 52 milyar TL'lik yatırım!

Ankara Altındağ Aktaş Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni'ne katılan TOKİ Başkanı Ömer Bulut, Ankara'ya 52 milyar TL'lik yatırım yaptıklarını söyledi.

TOKİ'den o ilde ucuz konut müjdesi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Ankara Sincan Saraycık Mahallesi projesinde yer alan 35 adet konut yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ'den Ankara'ya 412 yeni konut müjdesi!

Ankara İli, Beypazarı İlçesi, 2. Etap 412 Adet Konut ve 12 Adet Dükkan İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Ankara Sincan Saraycık'a 668 yeni konut müjdesi!

Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi 4. Bölge 2. Etap 668 Adet Konut , 6 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ'den Ankara'ya 305 yeni konut müjdesi!

Ankara İli Sincan İlçesi Saraycık Mahallesi 4. Bölge 3. Etap 305 Adet Konut, 2 Adet Dükkan ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi (E- İhale) ihalesi 4 Kasım 2020 tarihinde saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Ankara ucuz konut projesi 2020!

TOKİ Ankara ucuz konut 2020 başvuruları ne zaman? TOKİ Ankara ucuz konut 2020 başvuru şartları neler? TOKİ 2020 Ankara ucuz konut fiyatları ne kadar? İşte TOKİ Ankara ucuz konut projesi 2020 detayları...

TOKİ, Ankara'daki 85 bin 979 konutun inşaatını tamamladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada, başkent Ankara'da inşa ettikleri 94 bin 994 konutun 85 bin 979'unu tamamlayarak vatandaşlara teslim ettiklerini söyledi.

toki ankara projeleri Haberi

toki ankara projeleri

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara Bala projesi için start verdi.

TOKİ Ankara Bala projesi Göztepe Mahallesi'nde inşa edilecek. Kentsel dönüşüm projesi olarak yükselecek olan TOKİ Ankara Bala projesinde 142 adet konut yer alacak.

Konutların yanı sıra 28 adet dükkanın da yer aldığı TOKİ Ankara Bala projesinde ayrıca altyapı ve çevre düzenlemesi işi de yer alıyor. 

İhalesi yarın gerçekleştirilecek olan TOKİ Ankara Bala Göztepe Mahallesi projesinin inşaatının yer tesliminden itibaren 500 takvim gününde tamamlanması planlanıyor. 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının resmi web sitesindeki ihale ilanı şu şeklde:


İKN    :    2022/891730 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi  ...