29 / 06 / 2022

toki başkanı ergün turan

toki başkanı ergün turan

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan yarın Anadolu Ajansı Finans Masası'na konuk olacak. Toplantı, yarın saat 10.30'da başlayacak.

Ergün Turan: Açılan davaların azalması kalitemizin arttığını gösteriyor!

Vatandaşların Başbakanlık Toplu Konut İdaresinden (TOKİ) memnuniyeti, açılan dava sayısındaki düşüşle kendini gösterdi.

TOKİ kamu binalarının yeniden inşası için göreve hazır!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün darbe girişiminde zarar gören kamu binalarının yeniden inşası için göreve hazır olduklarını bildirdi.

TOKİ Tarımköy Projesi'yle 5 bin 747 konut inşa etti!

TOKİ arımköy Projesi kapsamında 5 bin 747 konut üretti. TOKİ Başkanı Ergün Turan, nitelikli konut atağını kırsal bölgelere kadar taşıdıklarının altını çizdi.

Müteahhitler yurt dışına TOKİ çatısı altında açılacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, kısa ve orta vadede TOKİ'nin bir çatı örgüt olarak sektörün yurt dışına açılmasına öncülük etmek istediklerini belirtti.

TOKİ Manisa'da yeni şehir kuracak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, konut üretimindeki yüksek tecrübeleri sayesinde sadece bina inşa etmediklerini, yeni şehirler kurduklarını söyledi.

Mehmet Ergün Turan, dolandırıcılara karşı uyardı!

TOKİ adını kullanan bazı dernekler vatandaşlara uygun fiyatla ev sahibi yapma sözü vererek binlerce üye kaydıyla para toplamaya başladı. Konuya ilişkin açıklama Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan’dan geldi.

Ergün Turan vatandaşları dolandırıcılara karşı uyardı!

TOKİ Başkanı Ergün Turan: "Vatandaşlarımıza, 'Size öncelikli alım tanıyacağız' gibi vaatlerde bulunan şahıs ve kurumların olduğunu tespit ediyoruz. Vatandaşlar bu konuda duyarlı olsunlar." dedi.

TOKİ'den emeklilere, 'konut dolandırıcılarına kanmayın' uyarısı!

TOKİ Başkanı Ergün Turan: "Vatandaşlarımıza, 'Size öncelikli alım tanıyacağız' gibi vaatlerde bulunan şahıs ve kurumların olduğunu tespit ediyoruz. Vatandaşlar bu konuda duyarlı olsunlar" dedi.

TOKİ'den emeklilere suistimal uyarısı!

TOKİ Başkanı Turan: "Vatandaşlarımız, valiliğimizin ve belediyemizin haberi olmadan herhangi bir emekli derneğine müracaat etmesin" şeklinde ifadelerde bulundu.

TOKİ, sosyal ihtiyaçları karşılayacak şehirler inşa ediyor!

80 bine yakın konutun yapımının devam ettiğini belirten Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, "2015 yılı içerisinde 41 bin konutu geçtik. Sene sonu geldiğinde hedefimiz bu rakamı 45-47 bine çıkarmak" dedi.

Mehmet Ergün Turan: Sene sonu hedefimiz 47 bin konut!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, ” Toplu Konut İdaresi’nin yeni yaklaşımı binalar yapmak değil, bir muhit ve yeni şehirler inşa etmektir. 2016 yılında yeni şehirler oluşacak” dedi.

TOKİ İstanbul'da 458 lira taksitle konut alma fırsatı sunuyor!

Ergün Turan, arazi buldukları her yerde emeklilerin ve alt gelirlilerin ev ihtiyacını karşılayabileceklerini belirterek, "Anadolu'nun hemen hemen her yerinde 250 lira taksitle ev talebini karşılayacak imkanımız var" dedi.

Mehmet Ergün Turan: Emekliler TOKİ'yi takip etsin!

TOKİ Başkanı Turan: "Emeklilerimiz bizi takip etsinler. Şu anda valilik veya belediyeler aracılığıyla emekli dernekleriyle görüşüyoruz. Bartın, Karabük, Elazığ, Isparta'da emekli derneklerimizle iş yapacak arazileri geliştiriyoruz dedi.

TOKİ Ankara'da kampus inşaatlarını hızla ilerletiyor!

TOKİ'nin başkentte yapımını sürdürdüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa kampusu ve Gazi Üniversitesi merkez kampusu inşaatları büyük hızla ilerliyor.

TOKİ Başkanı Ömer Bulut: Yatay mimariden bir gram ödün vermedik!

TOKİ Başkanı Ömer Bulut yaptığı açıklamada 250 bine yakın sosyal konut inşa ettiklerini dile getirerek, “Yatay mimariden bir gram ödün vermedik, bununla da iftihar ediyoruz” şeklinde konuştu.

Ergün Turan: İnsanların kentsel dönüşüme devam etmelerini istiyoruz!

Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan yaptığı açıklamada, "Fatih'te önce insanların kentsel dönüşümü kendi kendilerine yapacak şekilde devam etmelerini istiyoruz. Çünkü burası siteleşmeye müsait bir ilçe değil." dedi.

Türk-İş Genel Başkanı Atalay: Esnek çalışma düzenlemesi geri çekilmeli!

Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay "25 yaş altı ve 50 yaş üstündekiler için belirli süreli sözleşmelerin 2 yıla kadar koşulsuz olarak yapılması, çalışanların kıdem ve ihbar tazminatını ellerinden alır, emeklilik haklarına darbe vurur. Suistimale açık adımlar atılmamalı" dedi.

Ergün Turan: Fatih'te kentsel tasarım ölçeğinde yeni işler planlıyoruz!

Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan yaptığı açıklamada, Fatih'te kentsel tasarım ölçeğinde yeni işler planladıklarını söyledi.

Ergün Atalay: Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz!

Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, kıdem tazminatına ilişkin açıklamalarda bulundu: "Her sene gündeme geliyordu, yüzlerce işçi 'dur' dememize rağmen emekli oluyordu. Kıdem tazminatı konusunda aynı noktadayız. Kıdem tazminatı kırmızı çizgimiz" dedi.

Ergün Turan: Fatih'te nakış nakış işimiz var!

Fatih'i yönetmeye aday olan TOKİ eski Başkanı Ergün Turan'ın 15 yıl belediyede yöneticilik, ardından 5 yıl da TOKİ deneyimi var ve şimdi geçmişten gelen tüm yöneticilik deneyimlerini Fatih'te kullanmak istiyor.

Ergün Turan Fatih projelerini anlattı!

AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı olan TOKİ Başkanı Ergün Turan Fatih’in yeniden cazip bir konut alanı olarak konumlanmasını istiyor. Ergün Turan Fatih için planladığı projelerini anlattı... 

TOKİ Başkanı Mustafa Tuna mı olacak?

Hürriyet Gazetesi yazarı Abdülkadir Selvi, AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın TOKİ Başkanı olacağını iddia etti...

Ergün Turan, AKP Fatih Belediye Başkan Adayı oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul İlçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan TOKİ'nin eski başkanı Mehmet Ergün Turan'ı Fatih Belediye Başkan Adayı olarak gösterdi...

TOKİ Başkanı Ergün Turan AK Parti Fatih Belediye Başkan adayı mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'nin 2019 Mahalli İdareler Seçimi İstanbul adaylarını yarın açıklaması bekleniyor. Kulislerde ise TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın Fatih Belediye Başkan adayı olarak gösterileceği konuşuluyor...

TOKİ Başkanı Ergün Turan’ın babası Enver Turan defnedildi!

TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın, 85 yaşında vefat eden babası Enver Turan, Bahçelievler'deki Yenibosna Merkez Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Kocasinan Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

TOKİ Başkanı Ergün Turan’ın babası Enver Turan vefat etti!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın babası Enver Turan vefat etti. Enver Turan'ın cenazesi yarın Yenibosna Merkez Camii’nden defnedilecek.

TOKİ Kayaşehir satışları başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de orta katmana yönelik ürettiği 605 konutun satışı için gerekli koşulların oluştuğunu açıkladı. 

toki başkanı ergün turan Haberi

toki başkanı ergün turan

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'na konuk olacak.

Anadolu Ajansı'nın 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde geliştirdiği ve finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali'nden de canlı yayınlanacak toplantı, yarın saat 10.30'da başlayacak.

Ergün Turan, AA Finans Masası'nda, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları...