toki başvuruları nasıl

toki başvuruları nasıl

Dar gelirli ve emekli vatandaşın hayali TOKİ sayesinde gerçekleşiyor. Yeni Kalkınma Planı'na göre dar gelirli vatandaşlar için 280 bin kont yapılacak.

TOKİ 2020 başvuruları nasıl yapılır?

TOKİ 2020 fiyatları 140 bin liradan başlıyor ve 210 bin liraya kadar çıkıyor. Başvurular 16 Aralık ile 15 Ocak tarihleri arasında kabul edilecek. Peki TOKİ 2020 başvuruları nasıl yapılır?

2020 Konya TOKİ başvuruları ne zaman?

2020 Konya TOKİ başvuruları ne zaman? TOKİ Konya 2020 başvuru şartları ve gerekli belgeler neler? TOKİ 100 bin sosyal konut fiyatları ne kadar? TOKİ 100 bin sosyal konut ödemeleri nasıl yapılacak? TOKİ 100 bin sosyal konut projesi hangi illerde inşa edilecek? İşte TOKİ Konya 2020 projesi...

Ziraat Bankası TOKİ başvuruları nasıl yapılır?

Ziraat Bankasından TOKİ başvuruları nasıl yapılır? 50 bin sosyal konut başvuru işlemleri nelerdir? TOKİ projelerinde başvurudan konut teslimine kadar ne işlemler yapılır?

TOKİ Van Merkez Şerefiye Evleri başvuruları nasıl yapılacak?

Toplam 425 adet konutun satışa çıkarıldığı TOKİ Van Merkez Şerefiye projesinde daireler 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Peki TOKİ Van Merkez Şerefiye Evleri başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

Ev seçeneklerinin tamamının 2+1 şeklinde tasarlandığı projede aylık taksitler 284 TL'den başlıyor. Projede 150 adet daire emekliler için satışta. Peki TOKİ Çankırı Kurşunlu 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ başvuruları için gerekli belgeler!

TOKİ başvuru koşullarını taşıyan kimseler, kura çekimi için gerekli belgeler ile başvuruda bulunabiliyor. Peki, TOKİ başvuruları için gerekli belgeler nelerdir? TOKİ başvuruları nasıl yapılır?

Yalova Armutlu TOKİ başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Yalova Armutlu'da 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanan konutlar satışa sunuluyor. Projede daire fiyatları 105 bin 304 TL'den başlıyor. Peki Yalova Armutlu TOKİ başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap'ta 26 adet konut açık satışa çıkarılıyor. Projede 106,47 metrekare büyüklükte konutlar yer alıyor. Peki TOKİ Balıkesir Bandırma Edincik 2. Etap başvuruları nasıl yapılacak?

Edirne Süloğlu TOKİ başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Edirne Süloğlu'nda yer alan 38 daire satışa sunuluyor. Projede 9 bin 675 TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Peki Edirne Süloğlu TOKİ başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Manisa Salihli Taytan başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Manisa Salihli Taytan Konutları satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş tarafından yürütülecek. Projede toplam 20 adet konut satışa çıkarılacak. Peki TOKİ Manisa Salihli Taytan başvuruları nasıl yapılacak?

TOKİ Yalova Armutlu başvuruları nasıl yapılıyor?

Talep örgütlemesi yöntemiyle geliştirilen TOKİ Yalova Armutlu'da yüzde 12 peşin ödemelerde 180 ay vade imkanı sağlanıyor. Peki TOKİ Yalova Armutlu başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Bursa Keles 2. Etap başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Bursa Keles 2. Etap'ta yüzde 12 peşinatta 120 ay vade uygulanıyor. Projede toplam 80 adet daire satışa çıkarılıyor. Peki TOKİ Bursa Keles 2. Etap başvuruları nasıl yapılıyor?

TOKİ Malatya Beydağı başvuruları nasıl yapılıyor?

Malatya Beydağı TOKİ Konutları 3+1 olarak tasarlandı. Yüzde 25 peşinde 144 ay vade imkanı sunan projede başvurular yarın başlıyor. Peki TOKİ Malatya Beydağı başvuruları nasıl yapılıyor?

toki başvuruları nasıl

toki başvuruları nasıl toki başvuruları nasıl

TOKİ emekli ve dar gelirli vatandaşı ev sahibi yapmaya devam ediyor. 11. Kalkınma Planı'na göre, 2019-2023 yılları arasında dar gelirli vatandaşlar için TOKİ tarafından 280 bin konut yapılacak.

A haber'de yer alan habere göre, TOKİ yapacağı 280 bin konutta kira öder gibi ev sahibi olmak mümkün. Ev almak isteyen vatandaşlar en az 388 TL taksit ödeyecek. Her yıl TOKİ tarafından duyurulacak tarihlerde sosyal konutların fiyatları ve yerleri belirlenecek. 

Ödeme planı nasıl?

Konutların fiyatları illere göre farklılık gösteriyor. En az ödenecek taksit fiyatı en az 388 TL taksit ödeyecek. Alt gelir grupları 2+1 75-85 metrekarelik konutun fiyatı 116 bin 400 TL. Yüzde 12 peşinatla yani 13 bin 988 TL alınan konutlar için 240 aya kadar vade uygulanıyor, 388 TL taksit ödeniyor. 3+1 konutlar...