toki beyşehir evleri başvuru

toki beyşehir evleri başvuru

Konya’nın ünlü yerleşim merkezi olan Beyşehir’e bağlı Huğlu Mahallesi’nde inşaatı tamamlanan TOKİ konutları, dualar eşliğinde hak sahiplerine teslim edildi.

TOKİ Beyşehir kura sonuçları isim isim tam liste 9 Şubat!

TOKİ Beyşehir kura sonuçları isim isim tam liste 9 Şubat isim listesine haberimizde yer verdik. Peki Beyşehir kura sonuçları ne oldu? İşte TOKİ Beyşehir kura sonuçları isim isim tam liste 9 Şubat listesi ve proje detayları...

TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022!

TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Konya Beyşehir kura sonuçları isim listesi 09.02.2022 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Konya Beyşehir kura sonucu canlı yayın! İşte 2+1 ve 3+1 kura sonuçları!

TOKİ Konya Beyşehir kura sonucu canlı yayın listesi haberimizde yer alıyor. İşte Konya Beyşehir 2+1 ve 3+1 kura sonuçları isim isim tam liste...

TOKİ Konya Beyşehir başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Beyşehir projesinde yer alan 51 adet konut için başvuru dönemi bugün sona eriyor. 

TOKİ Konya Beyşehir 2022 projesi satışa çıktı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Konya Beyşehir projesinde yer alan 51 adet konut için başvurular başladı.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 413 konutluk yeni proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Konya Beyşehir'de 413 konut inşa edecek. Projenin ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Beyşehir 413 konut ihalesi 7 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Konya Beyşehir Hacıakif Mahallesi projesinin ihalesini 7 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Konya Beyşehir 413 konut ihalesi 7 Aralık'ta!

TOKİ, Konya Beyşehir projesinin ihalesini 7 Aralık 2021 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirecek.

Konya Beyşehir 3. Etap TOKİ'de sözleşmeler imzalanıyor!

TOKİ idaresi ve Beyşehir Belediyesi ortaklığı ile hayata geçirilen Beyşehir Küçükavşar 3. Etap Toplu Konut Projesi için sözleşmeler imzalanmaya başladı.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 106 yeni konut! İhalesi bugün!

Konya Beyşehir Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Beyşehir 106 konut ihalesi yarın!

Konya İli Beyşehir İlçesi Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ'den Konya Beyşehir'e 106 yeni konut müjdesi!

Konya İli Beyşehir İlçesi Üzümlü Mahallesi 106 Konut 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 20 Nisan 2021 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Beyşehir 71 konut ihalesi yarın!

Konya İli Beyşehir İlçesi Huğlu Mahallesi 71 Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

toki beyşehir evleri başvuru Haberi

toki beyşehir evleri başvuru

Konya Beyşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından Huğlu Mahallesi’nde inşa edilen 99 konutun yapımı tamamlandı. Düzenlenen törende konutlarının anahtarlarına kavuşan ve  yeni evlerine taşınmaya hazırlanan aileler büyük bir mutluluk yaşadı.

Anahtarlar teslim edildi

Kon Haber Gazetesi'nde yer alan habere göre, ilçenin av tüfeği üretim merkezlerinden Huğlu Mahallesi’nde yaşayan mahalle sakinlerinden gelen talep doğrultusunda Beyşehir Belediyesi’nin girişimleri sonucu bir  süre önce yerleşimde TOKİ Başkanlığı bünyesinde toplu konut projesinin hayata geçirilmesi için çalışmalara başlandığını hatırlatan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ihale süreci sonrasında işi üstlenen firma tarafından konutların bitirilmesiyle hak sahibi ailelerin de bir süre önce çekilen kura sonucu oturacakları anahtar teslimlerinin yapıldığını kaydetti.

''Darısı inşallah diğer dış mahallelerimize''

Beyşehir’e bağlı bir dış mahallede yaptıkları girişim sonucu ilk kez TOKİ Başkanlığı tarafından böylesine büyük bir toplu...