TOKİ Burdur Karamanlı konutları

TOKİ Burdur Karamanlı konutları

TOKİ tarafından Karamanlı ilçesinde yapılacak 283 konut, ticaret alanı ve sosyal tesisin temeli atıldı. İlçede ikinci etap konutları için de talep toplamaya başlanacak.

TOKİ Burdur Karamanlı Konutları'nın ihalesi yapıldı!

Burdur ili Karamanlı ilçesinde, Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından yapılacak olan konutların ihalesinin yapıldığı bildirildi. Burdur Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, açıklama yaptı.

TOKİ Burdur Karamanlı'da 283 konutluk proje yapacak!

TOKİ tarafından Burdur’un Karamanlı ilçesinde 283 konut inşa edilecek. 7 Haziran tarihinde yapılan ihale kapsamında ayrıca ticaret merkezi ve sosyal tesis inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yer alıyor.

TOKİ Burdur Karamanlı 283 konut ihalesi bugün!

TOKİ Burdur Karamanlı'da 283 adet konut,1'er adet ticaret merkezi ve sosyal tesis yaptıracak. İnşaat işi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Karamanlı 115 konut ihalesi 4 Eylül'de!

Burdur İli, Karamanlı İlçesi 3. Etap 115 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 4 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

TOKİ Burdur Yeşilova kura sonucu 29 Haziran isim listesi 2020!

TOKİ Burdur Yeşilova kura sonucu 29 Haziran isim listesi 2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Burdur Yeşilova kura sonucu 29 Haziran isim listesi 2020 ve TOKİ Yeşilova 2020 kura sonucu öğrenme...

TOKİ Burdur Yeşilova 2020 kuraları bugün çekiliyor!

TOKİ Burdur Yeşilova 2020 projesinde yer alan 241 adet konutun hak sahipleri bugün açıklanacak...

TOKİ Burdur Gölhisar Sulaması Yenileme 2 Kısım İnşaatı ihalesi yarın!

Burdur Gölhisar Sulaması Yenileme 2. Kısım İnşaatı (E-İHALE) ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ Burdur Merkez Kurna kura sonucu 04.06.2020!

TOKİ Burdur Merkez Kurna kura sonucu 04.06.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Burdur Merkez Kurna kura sonucu 04.06.2020 ve TOKİ Kurna kura sonucu isim listesi...

TOKİ Burdur Merkez Kurna 100 bin konut kura çekilişi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Burdur Merkez Kurna 100 bin konut 2020 projesindeki 140 adet konutun kura çekimi bugün noter huzurunda yapılacak.

TOKİ Burdur Karamanlı 3. Etap kura sonuçları 04.06.2020 isim listesi!

TOKİ Burdur Karamanlı 3. Etap kura sonuçları 04.06.2020 isim listesi haberimzide yer alıyor. İşte TOKİ Burdur Karamanlı 3. Etap kura sonuçları 04.06.2020 isim listesi ve TOKİ Burdur Karamanlı 3. Etap kura sonucu kazananlar listesi...

TOKİ Burdur Karamanlı 3. Etap kuraları bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Burdur Karamanlı 3. Etap projesinde yer alan 109 adet konutun kura çekilişi bugün yapılacak...

TOKİ Burdur Gölhisar başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Burdur Gölhisar Yusufça Mahallesi projesi için başvuru dönemi başladı.

Burdur TOKİ son başvuru tarihi 2019!

Burdur TOKİ son başvuru tarihi haberimizde yer alıyor. Projede toplam 7 adet 3 oda 1 salon konut bulunuyor.

TOKİ Burdur orta gelir grubu başvuruları 30 Eylül'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Burdur Çavdır projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 30 Eylül'de sona eriyor.

TOKİ projelerinde geleneksel ve modern bir arada!

Yatay mimari yaklaşımla insan odaklı yeni konut projeleri hayata geçiren TOKİ, Balıkesir Bigadiç, Burdur Karamanlı ve Kayseri İncesu'da yüksek kalitede, estetik ve mimari hasassiyetleri yansıtan yeni yerleşimler oluşturuyor...

TOKİ Burdur Gölhisar 2019 projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Burdur Gölhisar Ulucami projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi yarın itibariyle başlıyor. 

TOKİ Burdur Karamanlı konutları

TOKİ Burdur Karamanlı konutları TOKİ Burdur Karamanlı konutları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Burdur'un Karamanlı ilçesinde yapılacak 283 konut, ticari alan ve sosyal tesisin temeli atıldı. 


Temel atma törenin ardından şantiye alanında Karamanlı Kaymakamı Yusuf Altun ile incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, hızla gelişen ilçede konut ihtiyacının oldukça fazla olduğunu söyledi. 


İlçenin, dere ıslahı, öğrenci pansiyonu, emniyet binası, yeraltı sulaması, TOKİ konutlarıyla, mezbaha projeleri ve yeni açılacak mermer fabrikasıyla büyük bir potansiyel oluşturduğunu kaydeden Selimoğlu, bunların da dışarıdan göçü artırdığını vurguladı. 


İlçede ikinci etap konutlar için de talep toplamaya başlayacaklarını belirten Selimoğlu, şöyle konuştu: "Bunun yanında TOKİ'nin Tarımköy Projesi kapsamında, 46 metrekareden başlayarak 150 metrekareye kadar olan konutların taleplerini de toplamaya başlayacağız. Ayrıca, vatandaşlarımızın özel talepleri olursa bunları da değerlendireceğiz. 


Önümüzdeki süreçte 500'e yakın müracaat olacağını tahmin ediyorum. İlçemizin...