toki çanakkale emekli

toki çanakkale emekli

TOKİ Çanakkale Ayvacık Emekli başvuruları başladı ve devam ediyor. Toplamda 160 adet dairenin satışa çıkarıldığı projede 240 aya varan vade sağlanıyor.

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru işlemleri başladı!

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru işlemleri bugün başladı ve 29 Temmuz Cuma gününe kadar devam ediyor. Projede başvuru ücreti 500 TL'dir.

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru tarihleri!

Çanakkale Ayvacık Emekli TOKİ başvuru tarihleri 27 Haziran – 29 Temmuz günleri arasında yapılacak. Projede ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor.

Çanakkale Ayvacık TOKİ Emekli başvurusu!

Daire tiplerinin 2+1 şeklinde dizayn edildiği projede ödeme planına göre 240 aya varan vade imkanı sağlanıyor. Çanakkale Ayvacık TOKİ Emekli başvurusu 27 Haziran gününde yapılacak.

TOKİ Çanakkale Ayvacık Emekli başvuru dönemi!

TOKİ Çanakkale Ayvacık Emekli başvuru dönemi 27 Haziran – 29 Temmuz 2016 tarihleri arasında yapılacak. Projede daireler 2+1 şeklinde tasarlandı.

Çanakkaleli emekliler, TOKİ’ye talep dilekçesi verecek!

Türkiye Emekliler Derneği Çanakakle Şubesi, Çanakkale’de yaşayan emeklilerin düşük taksitlerle ev sahibi olmaları için girişim başlattı. Çanakkale şube başkanlığı tarafından talep dilekçesi, TOKİ’ye iletilmek üzere Valilik Makamına sunuldu.

TOKİ Çanakkale'de 4 yeni okul inşa edecek!

Eğitim yatırımları için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Çanakkale'de 4 yeni okul inşa edecek.

TOKİ Çanakkale Biga'da 2 yeni okul inşa edecek!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Çanakkale Biga'da iki yeni inşa etmek için düğmeye bastı. Projelerin ihalesi 30 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye ev sahibi olma müjdesi!

TOKİ, ev sahibi olmak isteyen yaşlıları da düşünüyor. Emekli maaşı ve geliri aylık net 5 bin 500 TL'yi geçmeyenler, TOKİ'nin alt gelir grubuna yönelik satışa çıkardığı konutlardan yararlanabiliyor...

TOKİ Çanakkale projesinin 6 kat olarak inşa edildiği ortaya çıktı!

Çanakkale Erenköy'de TOKİ tarafından inşaatına devam edilen binaların, 4 kat imar izni olmasına rağmen 6 kat olarak inşa edildiği ortaya çıktı. TOKİ'nin kat artışı talebi de İl Genel Meclisi'nde yapılan oylama ile reddedildi. 

TOKİ Çanakkale Ezine Millet Bahçesi ihalesi yarın!

Çanakkale İli, Ezine İlçesi, Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Çanakkale Ezine Millet Bahçesi ihalesi 10 Eylül'de!

Çanakkale İli, Ezine İlçesi, Millet Bahçesi Ve Millet Bahçesine Ait Sosyal Donatılar İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 10 Eylül'de saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Çanakkale Merkez kura sonucu 19.06.2020 listesi!

TOKİ Çanakkale Merkez kura sonucu 19.06.2020 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Çanakkale Merkez kura sonucu 19.06.2020 listesi ve TOKİ Çanakkale kura sonuçları 19 Haziran 2020...

TOKİ Çanakkale Merkez 500 konut kuraları bugün çekiliyor!

TOKİ'nin Çanakkale Merkez 500 konut projesinde yer alan 500 adet konutun kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Çanakkale Bayramiç projesi satışa çıktı!

TOKİ Çanakkale Bayramiç projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa sunuldu. Projedeki konutlar 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

TOKİ Çanakkale Bayramiç 2020 projesi yarın satışa çıkıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Bayramiç 2020 projesi yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Çanakkale 2020 başvuruları yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesinde yer alan konutlar yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Çanakkale Ayvacık başvuruları 2 Mart'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Ayvacık projesi 2 Mart tarihinde satışa çıkıyor.

TOKİ Çanakkale Bayramiç başvuruları 2 Mart'ta başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çanakkale Bayramiç projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 2 Mart'ta başlıyor.

toki çanakkale emekli Haberi

toki çanakkale emekli

Aylık taksitlerin konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacağı projede kura çekilişi 9 Ağustos Salı gününde yapılacak.


Toplamda 160 adet daire satışa çıkarıldığı Emekli Çanakkale Ayvacık'ta başvuru işlemleri  T.C Ziraat Bankası A.Ş yetkili şubelerinde kabul edilecek.


Ödeme planı kapsamında projede yüzde 12 peşinatta kalanı 180 ay vade ya da yüzde 20 peşinatta kalan bedeli 240 aya kadar vadelendiriliyor.


TOKİ Çanakkale Ayvacık Emekli başvuruları başladı ve 29 Temmuz'a kadar devam ediyor. Projede başvuru bedeli 500 TL'dir. Satış duyurusu için