toki çankırı

toki çankırı

Çankırı Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingde konuşan Başbakan Yıldırım, "Bugüne kadar Çankırı'ya 5 bin konut yaptık. Bin konutun yapımını da gerçekleştireceğiz" dedi...

TOKİ Çankırı’da dar gelirlileri ev sahibi yapıyor!

Geliştirdiği sosyal konut projeleriyle, güvenli ve konforlu yaşam alanları kuran TOKİ, Çankırı Kurşunlu’da uygun fiyatlarla dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapıyor…

TOKİ Çankırı'ya 364 konut inşa edecek!

Çankırı'da TOKİ tarafından emekliler için 364 konut yapılacak. Belediye Başkanı İrfan Dinç, gazetecilere yaptığı açıklamada, TOKİ tarafından emeklilere yönelik başlatılan konut projesinin ihale ilanının yayınlandığını bildirdi.

TOKİ, Çankırı Orta'da 500 konutluk proje gerçekleştirecek!

Çankırı Orta İlçesinde yapılacak olan 500 konutlu Toplu Konut Projesi için çalışmalar sürüyor. Orta Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Çankırı'da 2 bin aileye konut yapılacak!

TOKİ ''Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler" projesi kapsamında, 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbulBaşakşehir, Çankırı, Hatay, Konya ve Adana'da 60 bin konut üretecek.

TOKİ Çankırı'da 2 bin aileye konut yapacak!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), "Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler' projesi kapsamında,Çankırı'da da ilk aşamada 502, ardından bin 500 konut üretilerek, 2 bin aile konuta kavuşturulacak.

TOKİ Çankırı'da 2 bin konut üretecek!

Bizim Çankırı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), "Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler' projesi kapsamında, 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbulBaşakşehir, Çankırı, Hatay, Konya ve Adana'da 60 bin konut üretecek.

TOKİ Çankırı'da 2.etaba başlıyor!

Çankırı Belediyesi, Kale altında TOKİ Kentsel Dönüşüm 2. Etap için ihale tarihini 5 Şubat olarak belirlediklerini açıkladı. 163 adeti hak sahiplerine geriye kalanlar halka arz edilecek

TOKİ Çankırı 2. Etap enkaz çalışmaları başladı!

Kentsel dönüşüm hamlesi kapsamında 2. etap enkaz kaldırma çalışmaları Çankırı Belediyesi ekipleri tarafından başlatıldı. Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, 1. etap konut yapımının ardından 2. etapta da çalışmaların başladığını duyurdu.

TOKİ, Çankırı'da 384 konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Çankırı Merkez'de 384 adet konut yaptırmak üzere ihale düzenledi

TOKİ İlkokulu ve TOKİ Ortaokulu, Çankırı'da hizmete girdi!

Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, her yıl olduğu gibi bu yıl da “ Eğitime Destek” turlarına hız kesmeden devam ediyor

TOKİ Çankırı Orta alt gelir 2020 projesi yarın satışa çıkıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Orta alt gelir projesi için başvuru dönemi yarın başlıyor. Projede 46 adet konut mevcut.

TOKİ Çankırı Merkez başvuruları 30 Eylül'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi için başvuru dönemi 30 Eylül tarihinde sona eriyor.

TOKİ Çankırı Orta son başvuru tarihi 30 Eylül!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Orta projesinde yer alan 110 adet konut için son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlendi.

TOKİ Çankırı Orta alt gelir başvuruları 30 Eylül'de sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Orta alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar için son başvuru tarihi 30 Eylül 2019 olarak belirlendi.

TOKİ Çankırı 2019 başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Merkez 2019 projesi için başvurular yarın itibariyle başlıyor.

TOKİ Çankırı Orta 2019 orta gelir başvuru tarihleri!

TOKİ Çankırı Orta 2019 orta gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 110 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çankırı 2019 orta gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı orta gelir 2019 başvuruları başladı. Projede toplam 110 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çankırı Orta 2019 alt gelir başvuruları başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Orta alt gelir grubu projesinde yer alan konutlar bugün itibariyle satışa çıktı.

TOKİ Çankırı 2019 başvuruları!

TOKİ Çankırı 2019 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede toplam 21 adet konut bulunuyor.

TOKİ Çankırı başvuruları 27 Mayıs'ta başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Merkez projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi 27 Mayıs tarihi itibariyle başlıyor.

TOKİ Çankırı başvuruları 27 Mayıs'ta başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çankırı Merkez projesinde yer alan konutlar için başvurular 27 Mayıs tarihi itibariyle başlıyor.

TOKİ 5 bin 849 konutun kuralarını çekti!

Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinde inşa ettiği evlerle konut sıkıntısını en aza indiren Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Çankırı, Denizli, Isparta, Kocaeli, Konya, İzmir, Niğde, Erzincan ve Sivas illerinde yaptırdığı 5 bin 849 konutun kuralarını çekti.

TOKİ Çankırı 2019 projesi 21 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Çankırı 2019 projesi nerede inşa edilecek? TOKİ Çankırı projesi fiyatları ne kadar? TOKİ Çankırı kura çekilişi ne zaman yapılacak? TOKİ Çankırı başvuruları nasıl yapılıyor? İşte Çankırı 2019 projesi 21 soruda tüm detaylarıyla...  

toki çankırı

toki çankırı toki çankırı

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisince Çankırı Belediye Meydanı'nda gerçekleştirilen mitingde yaptığı konuşmada, AK Parti hükümetlerinin Çankırı'ya yönelik icraatlarını anlattı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre; Başbakan Yıldırım, Çankırı'da yeni gençlik merkezleri ve spor tesislerinin açılacağını söyledi. Yıldırım sözlerine şu şekilde devam etti; "Bugüne kadar Çankırı'ya 5 bin konut yaptık. Bin konutun yapımını da gerçekleştireceğiz, söz verdiğimiz gibi. Hayırlı, uğurlu olsun." 

Başbakan Yıldırım konuşması sırasında sağlık alanında yapılan hizmetlere de değindi. Yıldırım, "Orta ilçesine yaptığımız hastane de kısa sürede açılacak. Hayırlı uğurlu olsun. Bunların dışında 13 tane yeni proje, ihale aşamasında. Sözümüz söz, onları da yapacağız."...