TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuçları

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuçları

TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi dün saat 10:00'da gerçekleşti. Toplam 78 adet konutun yer aldığı projede hak sahipleri belirlendi. İşte TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları...

TOKİ Edirne Süloğlu 2+1 konut kura sonucu!

Toplamda 78 adet konutun yer aldığı TOKİ Edirne Süloğlu kura çekilişi dün Süloğlu Barajı Site Parkı'nda yapıldı. İşte TOKİ Edirne Süloğlu 2+1 konut kura sonucu...

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonucu 2015!

TOKİ Edirne Süloğlu'nda 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan konutlar satışa sunuldu. Projenin kura çekimi dün saat 10:00'da gerçekleşti. İşte TOKİ Edirne Süloğlu kura sonucu 2015 detayları...

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Güloğlu Gayrimenkul Ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Zeytinburnu'nda 100 bin TL sermaye bedeli ile Mustafa Gül tarafından kuruldu.

Esenyurt'ta Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi açıldı! 

Esenyurt Belediyesi tarafından Selahaddin Eyyubi Mahallesi’nde inşa edilen Naim Süleymanoğlu Spor Tesisi hizmete açıldı. 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD merkezli yapı marketi kuruyor! 

İç Mimar Mahmut Çöloğlu, ABD'de 4 depoya ve 12 dağıtım merkezine sahip yapı marketi kuruyor...

Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın açılıyor!

Sultanbeyli'de yer alan Naim Süleymanoğlu Spor Lisesi yarın Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla açılıyor.

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO'dan ayrıldı!

Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Süleymanoğlu, görevinden istifa ettiğini Halk GYO Yönetim Kurulu'na bildirdi...

Yıldırım Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi tamamlandı!

İlçedeki çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'nin inşaatını tamamladı.

Kadir Mısıroğlu'nun restoranı İBB'yi karıştırdı!

Kadir Mısıroğlu'na ait olduğu iddia edilen Üsküdar'daki Yakamoz Restoran'ın tespit edilen kaçak bölümleri ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne önerge verildi.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi açılıyor!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi'ni hizmete açıyor.

Davut Güloğlu kazandığını inşaata yatırıyor!

Capacity’de Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’un yeni konuğu Davut Güloğlu oldu. Davut Güloğlu programda ''cebimde beş kuruş param yok ama dairelerim var'' dedi. 

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Süleymanoğlu Mimarlık Mühendislik İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Sultangazi'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Edif Süleymanoğlu tarafından kuruldu. 

Rıdvan Fadıloğlu'ndan imar barışı uyarısı!

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Belkıs ile Burak Mahallesi’ni ziyaret etti ve kahvehanelerde bir araya gelen vatandaşlara imar barışı konusunda açıklamalar yaptı. 

Selahattin Süleymanoğlu kimdir?

Selahattin Süleymanoğlu, Halk GYO Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Peki, Selahattin Süleymanoğlu kimdir?

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nin yüzde 80'i tamamlandı!

Kentteki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Yıldırım Belediyesi, Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nin yüzde 80'ini tamamladı!

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuçları Haberi

TOKİ Edirne Süloğlu kura sonuçları

Edirne Süloğlu Belediye Projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Edirne Süloğlu Belediyesi ortaklığında kura yöntemiyle satışa sunuldu.


TOKİ Edirne Süloğlu daire tipleri 2+1 ve 3+1 olarak dizayn edildi. Projenin kura çekilişi 2+1 konutlarda alt gelir grubu için, 3+1 konutlarda ise orta gelir grubu için yapıldı.


Kura çekimi dün saat 10:00'da Süloğlu Barajı Site Parkı'nda düzenlenen TOKİ Edirne Süloğlu Projesi'nde toplam 78 adet daire bulunuyor. 


TOKİ Edirne Süloğlu 3+1 kura sonuçları için