toki emekli ve dar gelirli fırsatları

toki emekli ve dar gelirli fırsatları

Satışa sunulan konutlar arasında alt gelir grubu kapsamında bulunanlardan emeklilerimiz için yüzde 25 oranında kontenjan ayrıldı. Şanlıurfa Maşuk'ta 107'si alt gelir grubu, 6ı'i sosyal konut olmak üzere toplam 168 konut satışa sunuldu.

Dikkat! Emekli ve memura ne kadar zam yapılacak?

Milyonlarca memur ve emeklinin büyük bir merakla beklediği Mayıs enflasyon rakamları sonuçlandı. Memur ve emekliler. memur ve emekli maaşlarına ne kadar zam gelecek? En düşük memur maaşları ne kadar olacak? sorularının cevabını merak ediyor...

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye ev sahibi olma müjdesi!

TOKİ, ev sahibi olmak isteyen yaşlıları da düşünüyor. Emekli maaşı ve geliri aylık net 5 bin 500 TL'yi geçmeyenler, TOKİ'nin alt gelir grubuna yönelik satışa çıkardığı konutlardan yararlanabiliyor...

TOKİ'den asgari ücretli ve dar gelirli ailelere ev sahibi olma müjdesi!

TOKİ dar gelirli, emekli ve asgari ücretle çalışan vatandaşlar için konut müjdelerini sıralıyor. İşte TOKİ'den asgari ücretli, dar gelirli, alt gelir grubu ailelere ev sahibi olma şartları ve detayları...

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye 83 bin TL'ye ev!

TOKİ, 28 ilde 4 binden fazla konutu açık artırma usulüyle satışa çıkardı. TOKİ, emekli ve dar gelirlileri 300 liradan başlayan taksitlerle 83 bin TL'ye ev sahibi yapıyor.

TOKİ emekli projeleri 2019!

TOKİ emekli projeleri 2019 detayları haberimizde yer alıyor. Dar ve orta gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 1.380 adet konutu emeklilere özel olarak satışa çıkarıyor.

35 soruda TOKİ emekli konut projeleri!

Türkiye’nin dört bir yanında dar, orta gelir ve emekli grubundaki vatandaşlara yönelik konut ve yaşam alanları inşa eden TOKİ projelerine hız kesmeden devam ediyor. İşte, 35 soruda TOKİ emekli konut projeleri..

İrfaniye TOKİ Emekli kura sonuçları listesi 13 Temmuz!

İrfaniye TOKİ Emekli kura sonuçları listesi 13 Temmuz bugün belli olacak. Projede yer alan konutlar TOKİ ve Nilüfer Belediyesi ortaklığıyla hayata geçiriliyor.

TOKİ Emekli Projesi'ne Sakarya'da dahil edilmeli!

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, TOKİ'nin emekli projesine Sakarya'nın da dahil edilmesi gerektiğini belirtti. Özkoç, 150 bin emekli bulunduğunu ve bunların büyük bölümünü de dar gelirlilerin oluşturduğunu söyledi.

TOKİ emekli konutları meclis gündeminde!

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, meclis toplantısında Türkiye Cumhuriyeti Emekli Sandığı Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı hakkında konuştu.

TOKİ'den emekli ve dar gelirliler için 15 bin konut!

TOKİ, 2017'de inşa edeceği 70 bin konutun 15 binini emekli ve dar gelirlilere ayıracak. Konutlar, 300 liradan başlayan taksit fiyatlarıyla satışa sunulacak

Zonguldak Kdz.Ereğli Toki emekli kurası ne zaman?

TOKİ'nin Zonguldak Kdz.Ereğli’de “Emekli Grubu Konut Projesi” kapsamında hayata geçireceği 200 konut için başvrular devam ediyor. Peki, Zonguldak Kdz.Ereğli Toki emekli kurası ne zaman?

TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuruları bugün başladı!

TOKİ Emekli Çanakkale Ayvacık başvuruları bugün başladı ve devam ediyor. Ödeme planına göre 240 aya varan vade imkanı sağlanan projede toplamda 160 adet daire satışta.

TOKİ Emekli Zonguldak Çaydeğirmeni başvurusu!

TOKİ Emekli Zonguldak Çaydeğirmeni başvurusu 13 Haziran Pazartesi gününde başladı ve devam ediyor. Projede ödemelere göre 240 aya varan vade imkanı sağlanıyor.

toki emekli ve dar gelirli fırsatları Haberi

toki emekli ve dar gelirli fırsatları

Satışa sunulan konutlar arasında alt gelir grubu kapsamında bulunanlardan emeklilerimiz için yüzde 25 oranında kontenjan ayrıldı. 


Şanlıurfa Maşuk'ta 107'si alt gelir grubu, 6ı'i sosyal konut olmak üzere toplam 168 konut satışa sunuldu. 1+1 ve 2+1 niteliğindeki 107 konutun taksit ödemeleri 240 liradan başlıyor. Konutlar yüzde 12-20 peşin ve 180-240 ay vade seçenekleri ile satılacak. 


Taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibarıyla başlayacak alt gelir grubu konutlanndan emeklilerimiz için yüzde 25 oranmda kontenjan ayrıldı. 


SOSYAL KONUTLAR 585 LİRA TAKSİTLE 

Maşuk'ta toplu konut uygulaması çerçevesinde satışa sunulan 61 konut 2+1, 3+1 ve 4+1 planında inşa edildi. Taksit ödemeleri 585 liradan başlayan sosyal konutlar, yüzde 10-15-25 peşin ve 108-120-144 ay vade seçenekleri ile satılacak. Maşuk'ta satışa sunulan konutların başvuruları 23 Kasım-4 Aralık 2015 tarihleri...