TOKİ Erzurum aziziye konutları

TOKİ Erzurum aziziye konutları

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i makamında ziyaret etti. Sekmen, "İlimizde, kentsel dönüşüm, toplu konut ve sosyal konut yapmak üzere TOKİ Başkanımız burada" dedi.

TOKİ Erzurum Aziziye Yeşil Mahallesi 2020 başvuruları!

TOKİ Erzurum Aziziye Yeşil Mahallesi 2020 başvuruları ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ Erzurum Aziziye Yeşil Mahallesi 2020 başvuru tarihleri ne zaman? TOKİ Erzurum Aziziye Yeşil Mahallesi 2020 fiyatları ne kadar? İşte merak edilen detaylar...

Erzurum Aziziye TOKİ kura sonucu 2+1 ve 3+1!

Erzurum Aziziye TOKİ kura sonucu 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. Projede 1000 adet 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut bulunuyor.

TOKİ Erzurum Aziziye kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

TOKİ Erzurum Aziziye kura sonuçları ne zaman açıklanacak sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Erzurum Aziziye Gezköy projesinde yer alan konutların kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura çekilişi tarihi!

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura çekilişi tarihi haberimizde yer alıyor. Peki Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura çekilişi ne zaman yapılacak? İşte Erzurum Aziziye Gezköy 2019 kura tarihi 2019 detayları...

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 projesi 18 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Erzurum Aziziye Gezköy 2019 başvuru şartları neler? İşte Erzurum Aziziye Gezköy 2019 projesi 18 soruda tüm detaylarıyla...

Erzurum Aziziye TOKİ'de sözleşme dönemi sona eriyor!

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca projesinde toplam 126 adet konut bulunuyor. Projedeki konutlar için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Erzurum Ilıca TOKİ'de sözleşme dönemi sona eriyor!

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca projesinde yer alan 126 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Erzurum Aziziye TOKİ'de sözleşme dönemi başlıyor!

TOKİ Erzurum Aziziye projesindeki 126 adet konut için sözleşme dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Erzurum Aziziye projesindeki 126 adet konutun kura sonuçları açıklandı. Projede 3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

TOKİ Erzurum Aziziye Ilıca kura çekilişi bugün!

TOKİ Erzurum Aziziye projesindeki 126 adet konut için kura heyecanı başladı. Projede yer alan konutların kura çekilişi bugün gerçekleştiriliyor.

Erzurum Aziziye TOKİ başvuruları bugün sona eriyor!

TOKİ Erzurum Aziziye projesindeki 126 adet konut için başvuru dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

Erzurum Aziziye TOKİ başvuru tarihleri 2018!

Erzurum Aziziye TOKİ başvuru tarihleri 2018 haberimizde yer alıyor. Projede toplam 126 adet konut bulunuyor.

TOKİ Erzurum aziziye konutları

TOKİ Erzurum aziziye konutları TOKİ Erzurum aziziye konutları

Ziyarette, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan’a, Erzurum’da yapılacak kentsel dönüşüm projesi hakkında bilgi vererek, "İlimizde, kentsel dönüşüm, toplu konut ve sosyal konut yapmak üzere TOKİ Başkanımız burada. TOKİ, Aziziye İlçesi’nde ve Eski Mal Meydanı’nda konut ihalesi yapmış, şu anda da inşaatlar başlamak üzere, hafriyat çalışmaları devam ediyor. Birinci etapta 300 konut Aziziye’de, 600 konut da Eski Mal Meydanı’nda olmak üzere takribi olarak 1000 konut yapılıyor. İkinci etapta ise 600 konut için ihaleye çıkılıyor. Bundan sonra ise vatandaşlarımızın talepleri görülerek gerekli adımlar atılacak. Palandöken ve Yakutiye ilçelerimizde yeni kentsel dönüşüm alanları da bulunarak buralarda da gerekli görülürse adımlar atılacak. Şimdiden ben değerli başkanımıza, heyetine ve arkadaşlarına bizlere yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.


TOKİ BAŞKANI...