TOKİ faizsiz konut kredisi

TOKİ faizsiz konut kredisi

Son günlerde sık sık araştırılan konuların başında TOKİ konut kredisi yer alıyor. Vatandaşlar TOKİ konut kredisi veriyor mu? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki TOKİ konut kredisi veriyor mu? İşte ayrıntılar...

TOKİ faizsiz konut kredisi kimlere veriliyor?

TOKİ projelerinden ev almak isteyen vatandaşlar konut kredisinde kimlere faizsiz kredi verildiğini ve kimlerin bu fırsatlardan yararlandığını merak ediyor. Peki başvuruda bulunacak vatandaşlar için şartlar nelerdir ve nasıl başvurulur?

TOKİ'den faizsiz konut kredisi müjdesi!

Toplu Konut İdaresi tarafından şehit aileleri ile gazi ve vazife malulleri için faizsiz konut kredisi verilecek. 20 yıl geri ödemeli 260 milyon TL kredi sağlanacak. 

TOKİ'nin faizsiz konut kredisi mecliste!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından açılan faizsiz konut kredisi meclis gündemine taşındı. CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

TOKİ'den faizsiz konut kredisi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı şehit aileleri, harp ve vazife malulleri ile dul ve yetimlere açılacak faizsiz konut kredisi miktarını 2015 yılı için 86 Bin Türk Lirası olarak belirledi.

TOKİ'de şehit aileleri için 364 milyon TL faizsiz kredi açıldı!

TOKİ'nin 81 ilde iş yaptığı şantiye sayısı 700'ü aktif olmak üzere 3 bini aştı. Bunların yüzde 40'ını geliri 2 bin 600 liranın altında olan aileler için yapılan konutlar oluşturdu.

Emekliler TOKİ'den faizsiz konut kredisi istiyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) şehit ailelerine faizsiz konut kredisi vermeye başladı. Emekliler umutlandı. 'Evi olmayan emekliye faizsiz konut kredisi verilsin' talepleri çoğaldı. Gözler TOKİ'de...

TOKİ, şehit yakınlarına faizsiz konut kredisi kullandıracak!

Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Başkan adayı Fatma Şahin, Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi'ni ziyaret ederek şehit yakınları ve gazilerle görüştü. Şahin, TOKİ'den faizsiz konut kredisi kullanabilmesine dair yönetmelikteki bilgileri de aktardı

TOKİ 2014'te faizsiz konut kredisi verecek!

TOKİ'nin 2013'te 88 projeye kredi açtığını ifade eden Karabel, TOKİ'nin 2014 yılında kredi miktarını 79 bin liraya çıkararak şehit ailelerine faizsiz konut kredisi vermeye devam edeceğini açıkladı...

TOKİ 438 şehit ailesine faizsiz konut kredisi verdi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ahmet Haluk Karabel, yaptığı açıklamada, TOKİ'nin 2013 yılında şehit aileleri ile kültür ve taşınmaz varlıklarının restorasyonuna yönelik krediler açtığını söyledi.

TOKİ'den faizsiz konut kredisi!

Torba Kanunu'nda yapılan düzenleme ile harp ve vazife malulü dolayısıyla aylık bağlananlara, bir konut ile sınırlı olmak kaydıyla Toplu Konut İdaresi'nce (TOKİ) faizsiz olarak konut kredisi verilecek...

Tasfiye edilen faizsiz konut şirketlerinde son durum ne?

BDDK tarafından tasfiyesine karar verilen ve TMSF'ye devredilen 21 şirketin iştiraklerine 765 milyon TL borcu var. Peki faizsiz konut şirketler tarafından mağdur edilen 49 bin 419 kişiye ödemeleri yapılacak mı?

TOKİ'den faizsiz konut kredisi nasıl alınır?

TOKİ ev sahibi olacak vatandaşlara konut kredisi vermeye devam ediyor. Peki TOKİ'den konut kredisi nasıl alınır? İşte detaylar...

Şehit, gazi ve yakınlarına faizsiz konut kredisi müjdesi!

Şehit yakınları, gazi ve ve gazi yakınlarının ev sahibi olması için hayata geçirilecek olan faizsiz konut kredisinin detayları belli oldu. İşte milyonlarca vatandaş tarafından beklenen yeni sistemin detayları...

TOKİ faizsiz konut kredisi nasıl alınır?

Son günlerde sık sık araştırılan konuların başında TOKİ konut kredisi yer alıyor. Vatandaşlar TOKİ konut kredisi veriyor mu? sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki TOKİ konut kredisi veriyor mu? İşte ayrıntılar...

Konut sahibi olmak isteyenlere faizsiz kredi müjdesi!

Konut sahibi olmak isteyenler faizsiz konut kredisi şartlarını merak ediyor. Peki faizsiz konut kredisi alabilmek için hangi şartlar gerekiyor?

TMSF, 21 faizsiz konut şirketi için tasfiyeyi başlatıyor!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) 21 faizsiz konut şirketi için tasfiyeyi başlatıyor...

Ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz konut kredisi müjdesi!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler kredi fırsatlarını araştırıyor. Peki faizsiz konut kredisinden kimler faydalanabiliyor? Faizsiz konut kredisi nasıl alınıyor?

21 faizsiz konut şirketi için komisyon kuruldu!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) tasfiyesine karar verilen 21 faizsiz konut şirketleri için tasfiye komisyonu kurdu. 

Faizsiz konut sistemi nasıl işliyor?

Kamuoyunda faizsiz konut ve taşıt edindirme sistemi şeklinde isimlendirilen 'tasarruf finansman' sistemiyle ilgili yasanın 7 Mart 2021'de Resmi Gazete'de yayımlanmasıyla rahatlığa kavuşuldu. Peki son günlerde sık sık gündeme gelen faizsiz konut sistemi nasıl işliyor? İşte ayrıntılar...

Faizsiz konut şirketleri mağdurları ne yapmalı?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), faizsiz finansman modeliyle konut ve araç edindiren toplam 21 firmanın tasfiyesine karar verdi. Peki faizsiz konut şirketleri hangileri? Mağdurlar ne yapmalı?

Tasfiye edilen faizsiz konut şirketlerinde yatırımı olanlar dikkat!

Faizsiz finansman modeliyle konut ve taşıt sahibi olmaya imkan sunan tasarruf finansman şirketlerinin 21'i hakkında tasfiye kararı alındı. Peki, söz konusu şirketlerde yatırımı bulunanlar ne yapacak?

Faizsiz konut şirketleriyle ilgili son dakika kararı!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), 21 faizsiz konut şirketinin tasfiye edilmesine ilişkin karar aldı. BDDK tarafından alınan karar Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında duyuruldu.

TOKİ'den faizsiz konut kredisi fırsatı! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ev sahibi olmak isteyen kişilere faizsiz konut kredisi imkanı sunuyor. İşte TOKİ tarafından sunulan faizsiz konut kredisi şartları...

TOKİ faizsiz konut kredisi Haberi

TOKİ faizsiz konut kredisi

Son günlerde sık sık araştırılan konuların başında TOKİ konut kredisi yer alıyor. Vatandaşlar TOKİ konut kredisi veriyor mu? sorusunun yanıtını araştırıyor.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habee göre; uygun fiyatlarla milyonlarca vatandaşı konut sahibi yapan TOKİ’nin konut kredisi verip vermediği merak edilen konular arasında yer alıyor. Kuraya katılarak kazanan kişiler peşinatı rahat vermek ve kolay koşullarla ödeme yaparak konutlarına kavuşmak isteyenler bankaların koşullarını araştırmaya başladı. 

TOKİ konut kredisi veriyor mu?

TOKİ konut kredisi veriyor mu? TOKİ kredisi veren bankalar 2021 hangileri, nasıl alınır? sorularının yanıtları sık sık araştırılıyor. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar TOKİ kura çekilişlerini yakından takip ediyor ve böylece daha uygun fiyatla konut sahibi olabiliyor. 

TOKİ KREDİSİ VEREN BANKALAR 2021!

TOKİ kuralarına katılarak konut sahibi olmaya hak kazanan vatandaşların...