TOKİ Giresun Aluçra başvuruları

TOKİ Giresun Aluçra başvuruları

TOKİ Giresun Aluçra başvuruları bugün başladı. Yüzde 12 peşin ödemelerde kalan tutar için 180 ay vade uygulanan projede 500 TL başvuru bedeli isteniyor.

TOKİ Kocaeli Kandıra başvuru tarihleri 2017!

206 konutluk Kocaeli Kandıra Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve TOKİ stoklarında bulunan 52 adet konut açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Kocaeli Kandıra başvuru tarihleri 2017...

TOKİ Kocaeli Kandıra 2017 başvuru tarihleri!

TOKİ Kocaeli Kandıra projesindeki 50 adet konut kurasız olarak açık satışa sunulacak. İşte, TOKİ Kocaeli Kandıra 2017 başvuru tarihleri...

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy 2017 başvuruları!

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy projesinde toplamda 209 adet daire yer alıyor. TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy 2017 başvuru dönemi başlıyor.

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri!

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy projesinde yer alan 209 konut açık satışa sunuluyor. İşte, TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuru tarihleri..

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuruları 2017!

TOKİ Giresun Merkez Aksu ve Küçükköy Projesi'nde toplamda 209 adet daire bulunuyor. Peki TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuruları ne zaman başlıyor?

TOKİ Giresun Güce başvuru tarihleri 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Giresun Güce Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 3 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağıyla satılıyor. İşte, TOKİ Giresun Güce başvuru tarihleri 2017...

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy 2017 başvuruları!

209 adet daireden meydana gelen TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy projesindeki dairelerin başvuruları henüz başlamadı. Peki, TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy 2017 başvuruları ne zaman?

TOKİ Giresun Merkez son başvuru tarihi!

TOKİ Giresun Merkez projesinde yer alan 287 konut açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. TOKİ Giresun Merkez son başvuru tarihi bugün olarak belirlendi...

TOKİ Giresun Güce başvuruları sona erdi!

46 adet dairenin açık satışa sunulduğu TOKİ Giresun Güce projesinde başvurular bugün sona erdi.

TOKİ Giresun Güce son başvuru tarihi!

46 adet dairenin kurasız olarak açık satışa çıkarıldığı TOKİ Giresun Güce projesinde başvurular devam ediyor. İşte, TOKİ Giresun Güce son başvuru tarihi...

TOKİ Giresun Güce Evleri fiyatları!

TOKİ Giresun Güce Evleri fiyatları 83 bin 337 TL'den başlıyor. Projede 46 adet daire bulunuyor.

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvurusu bugün başlıyor!

Ödemelere göre 144 aya kadar vade sağlanan projede 287 adet daire bulunuyor. TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvurusu bugün başlıyor...

TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuruları nereye yapılacak?

287 konutluk TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy projesindeki daireler için başvuru dönemi başladı.Peki, TOKİ Giresun Aksu ve Küçükköy başvuruları nereye yapılacak?

TOKİ Giresun Aluçra başvuruları Haberi

TOKİ Giresun Aluçra başvuruları

Giresun Aluçra TOKİ Konutları için başvurular 30 Aralık 2015 Çarşamba gününe kadar devam edecek. Projede toplam 16 adet daire için kura çekilişi 19 Ocak 2016 tarihinde yapılacak.


TOKİ Giresun Aluçra başvuruları bugün başladı. Emekli vatandaşlara özel olarak satışa sunulan proje talep örgütlemesi yöntemiyle geliştiriliyor. 


Yüzde 12-yüzde 20 peşinatta; kalan tutar için 180-240 ay vade fırsatı sağlanan TOKİ Giresun Aluçra'da kura başvuru işlemlerini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Alucra şubesi kabul edecek.


TOKİ Giresun Aluçra Evleri başvuru ücreti olarak 500 TL alınıyor. Daire fiyatları henüz netleşmeyen projede taksit ödemelerine teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlanacak. 


Satış duyurusu için