toki ihaleleri

toki ihaleleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 26 ilde 206 arsanın açık artırma yöntemiyle satışı ve kiralamasını gerçekleştirecek.

TOKİ 24. Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın!

Türkiye Genelinde TOKİ Tarafından Yapılacak Olan Konut, Sosyal Donatı, Eğitim Yapıları ve Yerleşim Alanları Kentsel Tasarım Uygulama Projeleri İle İlgili Mühendislik ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 24. Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi (ÖN YETERLİK) ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Ankara'da zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara İli Beypazarı, Bala, Haymana, Güdül, Nallıhan ve Çubuk İlçelerinde Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın saat 14:00'de yapılacak.

TOKİ Afyon ve Aksaray'da zemin etüt raporu hazırlatacak!

Afyon ve Aksaray İlleri Muhtelif İlçelerinde Toplu Konut Yapılması Kapsamında Zemin Etüt Raporu Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın saat 10:00'da yapılacak.

Son 10 yılda TOKİ'ye açılan davalar mecliste!

2015-2019 yılları arasında TOKİ tarafından yapılan ihalelere ve son 10 yılda TOKİ'ye açılan davalar meclis gündemine taşındı. CHP'li Akar, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

TOKİ Elektrik Enerjisi Alım İşi ihalesi 17 Aralık'ta!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Elektrik Enerjisi Alım İşi ihalesi 17 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

TOKİ 3 ilde zemin etüt raporu hazırlatacak!

İzmir İli Torbalı İlçesi Ayrancılar Mh., Iğdır İli Merkez İlçesi Karaağaç Mh., Kayseri İli Melikgazi İlçesi Mimar Sinan Mh. Muhtelif Ada/Parsellerde İmar Planına Esas Jeolojik, Jeoteknik ve Jeofizik Etüd Raporları Hazırlanması Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ'den 25 bin yeni konut geliyor!

TOKİ tarafından kentsel dönüşüm kapsamında 142 bin konutun ihalesini gerçekleştirdiklerini belirten TOKİ Başkanı Ömer Bulut, 2019 yılında 25 bin konutun daha ihalesinin yapılacağını söyledi.

TOKİ üç ilde zemin etüt raporu hazırlatacak! İhalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Denizli, Çorum ve Mardin illerinde zemin etüt raporu hazırlatacak. İhale yarın saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ üç ilde zemin etüt raporu hazırlatacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Denizli, Çorum ve Mardin illerinde zemin etüt raporu hazırlatacak. İhale 5 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ 8 ilde zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara İlinde İmar Planına Esas Jeolojik, Jeoteknik ve Jeofizik Zemin Etüt Raporu Hazırlatılması İşi İle Trabzon, Gaziantep, Giresun, Hatay, Adana, Mersin ve Malatya İllerinde Millet Bahçesi Projelerinde Zemin ve Temel Etüt Raporu Hazırlatılması işi ihalesi 6 Aralık 2018'de gerçekleştirilecek.

TOKİ 4 ilde zemin etüt raporu hazırlatacak!

Ankara, Burdur, Gaziantep ve Muğla İllerinde Zemin Etüd Raporları Hazırlatılması Hizmet Alımı İşi ihalesi yarın saat 11:00'de yapılacak.

TOKİ 9 ildeki 104 konut ve 25 ildeki 232 iş yerini satıyor!

Türkiye'nin birçok noktasında konut ve iş yeri inşa eden TOKİ, dar ve orta gelirlileri ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ, 9 ildeki 104 konut ve 25 ildeki 232 iş yerini 31 Ekim'de satıyor.

TOKİ 4 ilde zemin etüt raporu hazırlatacak! 

Ankara, Burdur, Gaziantep ve Muğla İllerinde Zemin Etüd Raporları Hazırlatılması Hizmet Alımı İşi ihalesi 25 Ekim 2018 tarihinde saat 11:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ'den dar gelirliye 1.424 yeni konut!

Dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Eylül ve Ekim ayları içerisinde 1.424 adet konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ Aydın ve Çanakkale hükümet konağı ihaleleri yarın!

TOKİ Aydın'ın Çine ile Çanakkale'nin Eceabat ilçelerinde hükümet konağı inşa edecek...

TOKİ'den İstanbul'a 1.692 ucuz konut geliyor!

Konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden TOKİ, İstanbul'da 1.692 yeni konut inşa edecek. Projelerin ihaleleri Mart ve Nisan aylarında gerçekleştirilecek.

TOKİ Gaziosmanpaşa arsasına en yüksek teklif Fuzul Yapı'dan!

TOKİ’nin İstanbul Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi 6619 Ada 8 Parsel ve 10086 Ada 1 Parselde “Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı” modeliyle satışa sunduğu arsaların ihaleleri tamamlandı.

TOKİ Palandöken'de 1.650 yeni konut yaptıracak!

TOKİ Erzurum Palandöken'in Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi'nde 2 etap olmak üzere toplam 1.650 yeni konut inşa ettirecek. Kentsel dönüşüm kapsamında yapılacak projelerin ihaleleri iki ayrı günde gerçekleştirilecek.

TOKİ Şanlıurfa Maşuk 1.624 konutun ihaleleri yapıldı!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Şanlıurfa Maşuk'a inşa edilecek 1.624 konutun iki ayrı ihalesi gerçekleşti. TOKİ Şanlıurfa Maşuk projesi 5. bölge 1. etapta yer alacak.

Şanlıurfa Maşuk'ta TOKİ projelerinin ihalesi yapıldı!

TOKİ, Şanlıurfa İli Merkez İlçesi Maşuk'ta planladığı 2 dev projenin ihaleleri yapıldı. TOKİ'den konuya ilişkin olarak yapılan açıklamada, 'Mimari cephe anlayışının yansıtılmasına mümkün olduğunca özen gösterildi' ifadelerine yer verildi.

TOKİ Erzurum'daki 2 projesinin ihalesini 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek!

TOKİ, Erzincan İliç'te ve Erzurum'un Çat ilçesinde 2 konut projesine start verecek. Tünel kalıp sistemiyle inşa edilecek projelerinin ihaleleri 13 Ocak'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Efendibey kentsel dönüşüm projesi hızla ilerliyor!

Niğde Belediye Başkanlığının projelerinden olan Efendibey Kentsel Dönüşüm Projesi TOKİ işbirliğiyle tam gaz ilerlemeye devam ediyor. Proje kapsamında bir yandan binalar yükselirken, diğer yandan da yeni alanların ihaleleri yapılıyor.

TOKİ ihaleleri meclis gündemine taşındı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na, "1994-2015 yılları arasında 6 Şubat tarihi itibariyle TOKİ'den en fazla ihale verilen firma hangisidir? Bu şirkete son 11 yılda TOKİ tarafından verilen ihalelerin toplam bedel tuta

TOKİ Diyarbakır ve Batman'da stadyum inşaatlarına başlıyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Diyarbakır ve Batman'da inşa edeceği stadyumlar için düzenlediği ihaleleri tamamlayarak inşaatlarına başlıyor.15 bin seyirci kapasiteli stadyumun yanında kapalı yüzme havuzu da inşa edecek...

TOKİ stadyum ihaleleri için komisyon kurulması önerildi!

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Milletvekili Ali Serindağ, aralarında Eskişehir'in de bulunduğu bazı illerde TOKİ tarafından yapımına başlanan stadyumlar için TBMM'de araştırma komisyonu kurulması önerisinde bulundu...

TOKİ Ağrı, Bitlis, Hakkari, Kars, Van ihaleleri 25 Nisan'da!

TOKİ Ağrı, Bitlis, Hakkari, Kars, Şırnak ve Van İllerindeki 112 Adet Lojman, Hastane, Aile Sağlık Merkezi, Sosyal Tesis, Lise, Yurt İnşaatları ile Adaiçi Altyapı, Genel Altyapı ile Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi 25 Nisan'da ihale ediliyor...

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi'nde 1764 konutun ihalesi yarın!

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi'nde hayata geçireceği ve toplam 1.764 adet konut inşa ettireceği 3 projenin ihaleleri yarın yapılıyor..

toki ihaleleri

toki ihaleleri toki ihaleleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından (TOKİ), 26 ilde 206 arsanın açık artırma yöntemiyle satışı ve kiralaması gerçekleştirilecek.

TOKİ tarafından yapılan açıklamaya göre, Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çorum, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak ve Tekirdağ'da 3 milyon 800 bin 951 metrekare büyüklüğünde 199 arsa satışa çıkarıldı.

Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre, ayrıca Iğdır, Konya ve İzmir'de bulunan yaklaşık 1 milyon 345 bin 474 metrekarelik 7 arsa da 5 yıl süre ile kiraya verilecek.

Muhammen bedeli yaklaşık 1 milyar 100 milyon 305 bin 828 lira olan arsaların satışı ve kiralanması açık artırma yöntemiyle gerçekleştirilecek.

Müzayede 9 Temmuz Perşembe günü saat 13.30'te Bilkent Otel Ankara ve TOKİ İstanbul Hizmet...