25 / 05 / 2022

toki indirim 2015

toki indirim 2015

Taksit ödeme indirim kampanyasından 33 bin kişinin faydalandığını söyleyen TOKİ Başkanı Turan “Bu yaklaşık 1.5 milyar liralık bir bedel. Bu paranın yaklaşık 750-760 milyon lirası kredi kullanılmadan vatandaşın yastık altı parası" dedi..

Ergün Turan TOKİ indirim kampanyasına başvuranların sayısını açıkladı!

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için başlatılan indirim kampanyasına 33 bin 234 kişinin başvurduğunu açıkladı.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasından 33 bin kişi yararlandı!

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasından 33 bin kişi yararlandı. Turan, "Bu yıl düzenlediğimiz kampanyaya yapılan başvuru, bir önceki kampanyada yapılan başvurunun 3 katına yaklaştı. Kampanyamızdan 33 bin 234 kişi faydalandı" dedi.

TOKİ indirim kampanyası 19 Mart'ta sonuçlanacak!

TOKİ konut ve işyeri alıcıları için başlattığı yüzde 20 indirim kampanyasında son haftaya girildi. 19 Mart 2015 tarihinde sona erecek kampanyaya ilk günden itibaren rekor sayıda başvuru gerçekleşti.

TOKİ indirim kampanyasına ilk günde yaklaşık bin 300 kişi başvurdu!

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirimin uygulayacağı kampanya, konut ve iş yeri alıcılarından ilgi gördü..

TOKİ indirim kampanyası başladı mı?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcıları için yaptığı indirim bugün başlıyor..

TOKİ 2015 kampanyası!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yüzde 20 indirim kampanyasından geri ödemeleri devam eden konut ve işyeri sahipleri yararlanabilecek. İşte TOKİ 2015 kampanyası...

Yüzde 20 TOKİ indirimi 2015!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen kampanya Pazartesi günü başlayacak. Kampanyadan borcunu peşin ödemek isteyenler yararlanabilecek. İşte yüzde 20 TOKİ indirimi 2015 detayları...

Ziraat Bankası TOKİ indirim kampanyası 2015!

Vadesi 12'den fazla olan projeleri kapsayan TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 23 Şubat Pazartesi günü başlıyor. İşte Ziraat Bankası TOKİ indirim kampanyası 2015 detayları...

TOKİ indirim 2015!

TOKİ indirim 2015 kampanyası için başvurular 23 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri sahipleri borçlarını anlaşmalı bankalara ödeyerek başvuruda bulunabilecek.

TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları 2015!

TOKİ indirim kampanyasından 23 Şubat'ta başlayacak başvuru dönemi içerisinde borçlarını peşin ödemek isteyen konut ve işyeri sahipleri yararlanabiliyor. İşte TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları 2015 detayları...

TOKİ'den borcunu peşin ödeyene yüzde 20 indirim!

TOKİ borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirim kampanyası başlatmaya hazırlanıyor. TOKİ Başkanı Ergün Turan şubat ayı sonunda başlayıp, mart ayı sonunda sona erecek bir aylık indirim kampanyası başlatacaklarını duyurdu...

TOKİ indirim kampanyası tarihleri, indirim oranı netleşti!

TOKİ 2015 yılı için yapacağı indirim kampanyasında oran ve tarihler netleşti... TOKİ, yarın bu bilgileri yarın basına ve kamuoyuna duyurmaya hazırlanıyor... TOKİ indirim kampanyası 2015 net tarihleri ve indirim oranı ilk kez Emlakkulisi.com'da...

TOKİ indirim 2015 kampanyasında tarih ve oran!

TOKİ 2015 indirim kampanyası ne zaman? TOKİ 2015 indirim kampanyasında oran ne kadar? TOKİ indirim kampanyası 2015 detayları açıklandı mı? TOKİ 2015 yılında ne kadar indirim oranı uygulayacak? TOKİ indirim 2015 tarihleri ne?

TOKİ'nin indirimli satışlarında son gün belli oldu! TOKİ'den önemli duyuru

TOKİ'nin Türkiye'nin farklı illerinde satışa çıkardığı gayrimenküller için başlattığı indirimli satış kampanyasında sona gelindi. TOKİ, indirim kampanyasından faydalanmak istyenler için duyuru yaptı. TOKi indirim kampanyasında son gün ne zaman belli oldu.

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021!

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Milyonların merakla beklediği TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 belli oldu. Peki TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi ne zaman? İşte ayrıntılar...

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları!

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman başlıyor? İşte TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları...

TOKİ indirim kampanyasından 11 bin 768 kişi yararlandı!

TOKİ tarafından 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası dün sona ermişti. Kampanyadan 11 bin 768 kişi yaralandı. 

TOKİ indirim kampanyası bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi tarafından başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası için bugün son gün. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bugün içerisinde başvuru yapması gerekiyor.

TOKİ indirim kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlara yönelik başlatılan indirim kampanyası yarın sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlar için 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 28 Mayıs'ta sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

21 Nisan'da TOKİ'ye borcu olanlar için başlayan yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor.

TOKİ indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyasıyla 10 bin kişi borcunu kapattı!

TOKİ'nin 21 Nisan'da başlattığı indirim kampanyasında başvuru süreci devam ediyor. 28 Mayıs'ta sona erecek kampanya dahilinde şu zamana kadar 10 bin kişi borcunu kapattı. 

TOKİ indirim kampanyasında son 10 gün!

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 21 Nisan tarihinde başlamıştı. Kampanya için başvurular 28 Mayıs tarihinde sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyasından 9 bin 972 kişi yararlandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için hayata geçirilen indirim kampanyasına katılanların 8 bin 745'i borçlarının tamamını kapatarak tapularını almaya hak kazandı.

toki indirim 2015 Haberi

toki indirim 2015

Taksit ödeme indirim kampanyasından 33 bin kişinin faydalandığını söyleyen TOKİ Başkanı Turan “Bu yaklaşık 1.5 milyar liralık bir bedel. Bu paranın yaklaşık 750-760 milyon lirası kredi kullanılmadan vatandaşın yastık altı parası diye tabir edilen paradan getirilip ödendi” dedi.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, 1-2 ay önce yaptıkları taksit ödeme indiriminden 33 bin vatandaşın yararlandığını belirterek, "Bu yaklaşık 1.5 milyar liralık bir bedel. Bu paranın 750-760 milyon lirası kredi kullanılmadan vatandaşın yastık altı parası diye tabir edilen paradan getirilip ödendi" dedi. Turan, Anadolu AA Finans Masası'nın konuğu oldu. TOKİ'nin kurulduğu günden bu yana kuruluş amacının 'konuta erişmekte zorlanan vatandaşları toplu konuta eriştirmek' olduğunu dile getiren Turan, 2002 yılına kadar yani 18 yılda idarenin yaklaşık 43 bin konut...