toki indirim kampanyası başvuru

toki indirim kampanyası başvuru

TOKİ'nin borcunu ödeyerek tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için gerçekleştirdiği yüzde 20 indirim kampanyasından yaklaşık 12 bin kişi yararlandı.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası için son gün 19 Kasım!

TOKİ indirim kampanyası 21 Ekim Çarşamba günü başladı. TOKİ'den ev sahibi olanlara borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapılacak kampanyanın ne zaman sona ereceği araştırılıyor. İşte tüm merak edilenler...

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasına rekor başvuru!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyasına ilk 5 günde 2 bin 928 başvuru yapıldı.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi başvurdu!

TOKİ'nin yüzde 20'lik indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi katıldı. İndirimden faydalanmak için borcunu erken kapatanların yarısı banka kredisi kullanmadan, parayı yastık altından çıkardı.

TOKİ kampanyasına yoğun ilgi gösteriliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlediği indirim kampanyasının ilk gününde, yaklaşık bin 300 başvuru yapıldı

TOKİ indirim kampanyasına ilk günde yaklaşık bin 300 kişi başvurdu!

TOKİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, borçlarını peşin ödeyeceklere yüzde 20 indirimin uygulayacağı kampanya, konut ve iş yeri alıcılarından ilgi gördü..

TOKİ kampanya 2015!

Başvuru tarihlerini kaçıranların kampanyadan yararlanamayacağı TOKİ indirim kampanyası için başvurular bugün başlıyor. Kampanya kapsamında yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor. İşte TOKİ kampanya 2015 detayları...

TOKİ 2015 kampanyası!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen yüzde 20 indirim kampanyasından geri ödemeleri devam eden konut ve işyeri sahipleri yararlanabilecek. İşte TOKİ 2015 kampanyası...

TOKİ indirim kampanyası başvuruları!

TOKİ indirim kampanyası başvuruları için son 4 gün. Vadesi 12 ay ve daha az olan projelerin yararlanamayacağı kampanya kapsamında belli miktarda indirim oranları yer alıyor.

TOKİ indirim 2015!

TOKİ indirim 2015 kampanyası için başvurular 23 Şubat Pazartesi günü başlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve işyeri sahipleri borçlarını anlaşmalı bankalara ödeyerek başvuruda bulunabilecek.

TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları 2015!

TOKİ indirim kampanyasından 23 Şubat'ta başlayacak başvuru dönemi içerisinde borçlarını peşin ödemek isteyen konut ve işyeri sahipleri yararlanabiliyor. İşte TOKİ indirim kampanyası başvuru koşulları 2015 detayları...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası!

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası başvuruları 23 Şubat'ta başlayacak. Kampanyadan aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcu bulunmayanlar ve vadesi 12 ay ve daha az olan projeler yararlanamayacak.

TOKİ indirim kampanyası başvuruları için son 13 gün!

Peşin ödemelerde yüzde 20 indirim sağlanan TOKİ indirim kampanyası başvuruları için son 13 gün kaldı. Söz konusu başvurular 23 Şubat ile 19 Mart arasında yapılacak.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 12 günde 5 bin 729 kişi başvurdu!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın başlattığı konut ve iş yeri indirim kampanyasına 12 gün 5 bin 729 başvuru yapıldı..

TOKİ'nin indirim kampanyasına 5 bin 729 kişi başvurdu!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının konut ve iş yeri alıcıları için başlattığı indirim kampanyası, büyük ilgi görüyor

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021!

TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 haberimizde yer alıyor. Milyonların merakla beklediği TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi 2021 belli oldu. Peki TOKİ indirim kampanyası başvuru tarihi ne zaman? İşte ayrıntılar...

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları!

TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları haberimizde yer alıyor. Peki TOKİ indirim kampanyası 2021 ne zaman başlıyor? İşte TOKİ indirim kampanyası 2021 detayları...

TOKİ indirim kampanyasından 11 bin 768 kişi yararlandı!

TOKİ tarafından 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası dün sona ermişti. Kampanyadan 11 bin 768 kişi yaralandı. 

TOKİ indirim kampanyası bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi tarafından başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası için bugün son gün. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bugün içerisinde başvuru yapması gerekiyor.

TOKİ indirim kampanyası yarın sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlara yönelik başlatılan indirim kampanyası yarın sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ'ye borcu olanlar vatandaşlar için 21 Nisan'da başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 28 Mayıs'ta sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

21 Nisan'da TOKİ'ye borcu olanlar için başlayan yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor.

TOKİ indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor. Kampanya için son başvuru tarihi 28 Mayıs.

TOKİ indirim kampanyasıyla 10 bin kişi borcunu kapattı!

TOKİ'nin 21 Nisan'da başlattığı indirim kampanyasında başvuru süreci devam ediyor. 28 Mayıs'ta sona erecek kampanya dahilinde şu zamana kadar 10 bin kişi borcunu kapattı. 

TOKİ indirim kampanyasında son 10 gün!

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası 21 Nisan tarihinde başlamıştı. Kampanya için başvurular 28 Mayıs tarihinde sona eriyor. 

TOKİ indirim kampanyasından 9 bin 972 kişi yararlandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için hayata geçirilen indirim kampanyasına katılanların 8 bin 745'i borçlarının tamamını kapatarak tapularını almaya hak kazandı.

TOKİ indirim kampanyası yarın başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak yaptığı indirim kampanyası başvuruları yarın başlıyor...

toki indirim kampanyası başvuru Haberi

toki indirim kampanyası başvuru

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası yoğun ilgiyle karşılaştı. Kampanya kapsamından yaklaşık 12 bin vatandaş yararlandı. 

Hürriyet'ten Gülistan Alagöz'ün haberine göre; kampanya ile 9 bin 631 vatandaş, borcunun tamamını kapattı ve tapularını alma hakkına sahip oldu. Borcunun yüzde 25’ini aşmamak şartı ile peşin ödeyenlere yüzde 20 indirim yapıldı. Açıklanan rakamlarla 2 bin 137 vatandaş ise kısmi ödemeyle indirim fırsatını kullandı. Böylece kampanyadan toplam 11 bin 768 konut ve iş yeri alıcısı yararlandı.

YASTIK ALTI TASARRUF

TOKİ ile protokol imzalayan ve satışların gerçekleşmesine imkan sağlayacak kamu bankalarınca konut kredisi verildi. Bu protokol kapsamında borç bakiyesi kapatmak için yüzde 4.85’inin banka kredisi kullanılabileceği duyuruldu. İndirim fırsatından yararlanmayı planlayanların yüzde 95’i borçlarını banka kredisi kullanmadan kişisel tasarruf usulüyle...