TOKİ ısparta emekli konutları

TOKİ ısparta emekli konutları

Emekliye TOKİ Projesi'nin Tüm Bilinmeyenleri Çizgi Ötesi'nde Konuşuldu... Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı Abdülkadir Ersal: "“Konut Sorunumuzun Çözüleceğine İnanıyoruz” dedi.

TOKİ Isparta'da emekliler için konut yapacak mı?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan yaptığı açıklamada 17 ilde emeklilere özel TOKi evleri için çalışmanın başladığını duyurdu.

TOKİ Isparta projesi için yer bulundu!

Isparta'da emeklilerin ucuz konut için 8 bin başvuruya ulaşması üzerine somut adımlar atıldı.Çevre veŞehircilik Bakanlığı,Aliköy ovasındaki 390 bin m2'lik arazide imar değişikliği yapacak.

TOKİ Isparta'da 4. etap konut çalışmalarına başlıyor!

TÜED Şube Başkanı Ersal'ın "Emekliler olarak ucuz konut istiyoruz" çağrısı karşılık buldu. AK Parti Milletvekili Bilgiç, seçimin ardından TOKİ'nin 4. etap konut çalışmalarına başlayacağını duyurdu.

TOKİ Isparta'da emekliyi konut sahibi yapacak!

Süreyya Bilgiç, emekliler ve dar gelirlilerin konut sahibi olmalan için gerekli çalışmalara başladıklarını söyledi.Bilgiç Emekli Derneği Başkanı Ersal'ın açıklamalarını okuduğunu belirtti.

TOKİ'den Isparta'da emekliye ucuz konut!

Türkiye Emeklileri Derneği Isparta Şube Başkanı Abdülkadir Ersal’ın “Isparta’da emeklilerimize TOKİ kanalıyla ucuz konut istiyoruz. Bu konuda Ak Parti milletvekillerinden müjde bekliyoruz” talebine yanıt geldi..

TOKİ Isparta Eğirdir kura sonuçları 03.06.2020!

TOKİ Isparta Eğirdir kura sonuçları 03.06.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Isparta Eğirdir kura sonuçları 03.06.2020 ve TOKİ Isparta Eğirdir kura sonucu 2020 kazananlar listesi...

TOKİ Isparta Merkez Çünür kura sonuçları 11 Mayıs 2020 listesi!

TOKİ Isparta Merkez Çünür kura sonuçları 11 Mayıs 2020 listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Isparta Merkez Çünür kura sonuçları 11 Mayıs 2020 listesi ve TOKİ Çünür kura sonucu kazananlar listesi...

TOKİ Isparta Sütçüler 2. Etap kura sonucu 30.04.2020!

TOKİ Isparta Sütçüler 2. Etap kura sonucu 30.04.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Isparta Sütçüler 2. Etap kura sonucu 30.04.2020 ve Isparta Sütçüler kura sonuçları listesi...

TOKİ Isparta Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 kazananlar listesi!

TOKİ Isparta Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Isparta Aksu kura sonucu 2+1 ve 3+1 kazananlar listesi ve TOKİ Isparta Aksu kura sonuçları isim listesi...

TOKİ Isparta Aksu kura sonuçları 30.04.2020!

TOKİ Isparta Aksu kura sonuçları 30.04.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Isparta Aksu kura sonuçları 30.04.2020 ve TOKİ Isparta Aksu kura çekilişi sonucu...

TOKİ Isparta Çünür kura sonuçları 2020 detayları!

TOKİ Isparta Çünür kura sonuçları 2020 detayları haberimizde yer alıyor. TOKİ Isparta Çünür kura sonuçları nasıl öğrenilir? TOKİ Çünür kura sonuçları 2+1 ve 3+1 isim listesi...

TOKİ Isparta projesinin ihalesi yapıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Isparta'da hayata geçirilecek konutların ihalesi gerçekleştirildi.

TOKİ Isparta Çünür kura sonucu kazananlar listesi sorgulama!

TOKİ Isparta Çünür kura sonucu kazananlar listesi sorgulama ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Projede 2+1 ve 3+1 konut tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Isparta Çünür kura sonuçları 08.07.2019!

TOKİ Isparta Çünür kura sonuçları 08.07.2019 haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor.

TOKİ Isparta Atabey 2019 orta gelir başvuru tarihleri!

TOKİ Isparta Atabey 2019 orta gelir başvuru tarihleri haberimizde yer alıyor. Projede toplam 46 adet konut bulunuyor.

TOKİ Isparta Keçiborlu 53 konut ihalesi bugün!

TOKİ Isparta İli, Keçiborlu İlçesi, Senir Beldesi Yenimahallesi 53 Adet Konut ve 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün...

TOKİ'den emekli ve dar gelirliye 83 bin TL'ye ev!

TOKİ, 28 ilde 4 binden fazla konutu açık artırma usulüyle satışa çıkardı. TOKİ, emekli ve dar gelirlileri 300 liradan başlayan taksitlerle 83 bin TL'ye ev sahibi yapıyor.

İcralık olan emekli TOKİ'ye başvurabilir mi?

TOKİ 2019 emekli başvuruları başladı. Peki TOKİ, başvuru yapacak emeklilerde hangi şartları arıyor? İcralık olan emekli TOKİ'ye başvurabilir mi? TOKİ emekli başvuru işlemleri nasıl yapılıyor? 

TOKİ ısparta emekli konutları Haberi

TOKİ ısparta emekli konutları

Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Abdülkadir Ersal, evi olmayan emeklileri ev sahibi yapmak için çıktıkları yolda çok güzel gelişmeler yaşandığını belirterek; “İnşaallah Bürokrat ve Milletvekillerimizin destekleriyle bu işin üstesinden geleceğiz. Umudumuz bu konutlarda” dedi.


Türkiye Emekliler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Abdülkadir Ersal, Kanal32 Televizyonunda her hafta Salı akşamları yayınlanan Çizgi Ötesi programına konuk oldu. Program Moderatörü Mustafa Kahraman’ın rahatsızlığı nedeniyle Gazeteci Bora Tüfekli’nin sunduğu programa konuk Gazeteci olarak Demokrat Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni Yunus Özler katıldı.


Önceki akşam saat 21.00’de başlayan ve Gazeteciler Bora Tüfekli ile Yunus Özler’in sorularını yanıtlayan Başkan Abdülkadir Ersal, programda başta TOKİ tarafından emeklilere yönelik yaptırılması planlanan konutlar olmak üzere dernekle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Konuşmasına derneğin kuruluşundan bahsederek başlayan Başkan Ersal, konuşmasında;...