Toki karamanlı konut inşası

Toki karamanlı konut inşası

Burdur'un Karamanlı ilçesinde TOKİ tarafından inşa edilen toplu konut yapımı için çalışmalar başladı.

TOKİ 133 konut ve 107 iş yerini satışa çıkardı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 31 ilde 133 konut ve 21 ilde 107 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa çıkardı.

TOKİ 176 konut ile 155 iş yerini satışa çıkardı!

Yatırımlarını son sürat sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 176 konut ve 155 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa çıkardı.

TOKİ 176 konut ile 155 iş yerini açık artırma ile satışa çıkardı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 176 konut ve 155 iş yerini "açık artırma yöntemi" ile satışa çıkardı.

TOKİ 215 konut ile 79 iş yerini satışa çıkardı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 36 ilde 215 konut ve 25 ilde 79 iş yerini “Açık Artırma Yöntemi” ile satışa sundu.

TOKİ Karamanlı 115 konut ihalesi 4 Eylül'de!

Burdur İli, Karamanlı İlçesi 3. Etap 115 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi 4 Eylül 2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacak.

Kirazpınar TOKİ 577 konut ihalesi 24 Mart'ta!

Kocaeli İli Gebze İlçesi Kirazpınar Mahallesi 577 Adet Konut, 16 Adet Dükkan Ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Mart'ta yapılacak.

TOKİ 100 konut kura sonuçları ne zaman belli olacak?

Bir milyondan fazla kişinin başvuru yaptığı TOKİ projesi için konut sahipleri gerçekleşecek çekiliş sonrasında belli olacak. Peki TOKİ kura çekilişi belli oldu mu? Kuralar ne zaman çekilecek?

Diyanet İşleri'nden TOKİ sosyal konut projeleri açıklaması!

Diyanet  İşleri Başkanı Erbaş katıldığı "Medeniyetimizde ve Kültürümüzde Aile" konferansında TOKİ sosyal konut projeleri hakkında sorulara cevap verdi...

Diyanet'ten TOKİ Sosyal Konut Projesi'yle ilgili faiz açıklaması!

Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) sosyal konut projesi ile ilgili görüşünün ardından bazı medya organlarında çıkan haberlere ilişkin açıklama yapıldı...

Diyanet, TOKİ'nin konut satışlarında faizli işleme onay verdi!

Diyanet İşleri Başkanlığı, TOKİ'nin sosyal konut projeleriyle ilgili bir soruya, bu projelerde ev satmak için kullandırılan kredilerin 'faiz getirisi elde etmek amacı taşımadığı' yönünde cevap verdi. Diyanet, söz konusu projeden yararlanmanın 'caiz' olduğunu söyledi.

TOKİ sosyal konut projesi 2019-2020!

TOKİ sosyal konut projesi başvuruları 16 Aralık'ta başlıyor. 2+1 ve 3+1 dairelerin yer alacağı projeler Türkiye'nin 81 ilinde inşa edilecek. Peki başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak? İşte tüm detaylarıyla TOKİ sosyal konut projesi 2019-2020...

TOKİ ucuz konut 2020 projeleri ve detayları!

TOKİ ucuz konut 2020 projeleri ve detayları haberimizde yer alıyor. Projeler Türkiye'nin 7 bölgesinde 81 ilde inşa edilecek. İşte TOKİ ucuz konut 2020 projeleri ve detayları...

TOKİ faizsiz konut kredisi başvuru şartları!

Toplu Konut İdaresi tarafından yapılan konutlarla dar gelirli aileler başta olmak üzere pek çok vatandaş uygun fiyatlı ev satın alma imkanına sahip oluyor. Vatandaşlara kurum tarafından belirli şartlarda faizsiz konut kredisi de veriliyor. Peki, TOKİ faizsiz kredi başvuru şartları nelerdir?

Toki karamanlı konut inşası Haberi

Toki karamanlı konut inşası

Burdur Karamanlı Belediye Başkanı  Fatih Selimoğlu, 3.etap konut çalışmalarının başladığını dile getirdi. Burdurweb'ten Özgür Doğan'ın haberine göre; temel kazı çalışmalarının başladığını söyleyen Başkan Selimoğlu, “115 konut ve 1 kapıcı dairesi bulunan 3. Etap konutlarının temel kazma çalışmaları başladı. Konutların Talepleri ve peşinatları daha önceden toplanmış, TOKİ İdaresi tarafından Noter Huzurunda Kuraları çakilmiş ve hak sahipleri belli olmuştur.79 Adet 2+1, 36 Adet 3+1 ve 1 Adet kapıcı dairesinin bulunduğu projenin inşaat çalışmaları başladı. 2. Etap’ların bulunduğu alana yapılacak olan Konutlar şimdiden hak sahiplerine hayırlı olsun.” dedi.

Projenin başlamasıyla ilgili teşekkürlerini ileten Başkan Selimoğlu, “3. Etap Projemizin Karamanlı’mıza kazandırılmasını sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat KURUM’a, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Volkan...