toki kırıkkale evleri

toki kırıkkale evleri

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve yönetim kurulu üyeleri, emekliler için inşa edilen TOKİ bloklarında inşaat çalışmalarını inceledi. 

TOKİ, Kırıkkale'de 448 konut yaptıracak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, Kırıkkale Hacıbey'de 448 adet konut yaptırmak üzere ihale düzenledi

TOKİ Kırıkkale Merkez Yenimahalle'de başvurular ertelendi!

TOKİ Kırıkkale Merkez – Yenimahalle Toplu Konut Uygulaması çerçevesinde satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları ileri bir tarihe ertelendi.

TOKİ Güzelyurt Evleri kura çekimi!

Aksaray Güzelyurt Belediyesi ve TOKİ'nin birlikte hayata geçirdiği 124 konutluk projede kura çekimi için geri sayım başladı. TOKİ Güzelyurt Evleri kura çekimi tarihi...

TOKİ Kırıkkale Hacıbey Yahşihan başvuruları!

TOKİ Kırıkkale Hacıbey Yahşihan projesindeki stoklarda yer alan 2 adet konut kurasız olarak satılacak. Peki, TOKİ Kırıkkale Hacıbey Yahşihan başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuru işlemleri!

Fiyatların 69 bin 55 TL'den başladığı projede 5 adet daire bulunuyor. İşte TOKİ Kırıkkale Çelebi başvuru işlemleri...

TOKİ Kargı Evleri kurası ne zaman?

1 milyon TL yatırım değeriyle inşa edilen proje 243 adet konut satışta. Peki TOKİ Kargı Evleri kurası ne zaman?

2016 TOKİ Aşkale Evleri kura çekimi ne zaman?

Başvuruların bugün sona ereceği projede başvuru bedeli 4 bin TL'den başlıyor. Peki 2016 TOKİ Aşkale Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Aşkale Evleri kura çekimi ne zaman?

Ödemelere göre 240 aya kadar vade sağlanan projede 138 adet daire bulunuyor. Peki TOKİ Aşkale Evleri kura çekimi ne zaman?

TOKİ Karahayıt Evleri başvuruları 2016!

Denizli Karahayıt'ta TOKİ tarafından hayata geçirilen 258 adet konuttan 80 konut kurasız olarak açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Karahayıt Evleri başvuruları 2016...

TOKİ Gönen Evleri başvuru tarihleri!

TOKİ Gönen Evleri başvuru tarihleri 8 Ağustos'ta başladı. Projede ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanıyor.

TOKİ Emekevler Evleri kura çekilişi nerede?

Ödemelere göre 20 seneye kadar vade imkanı sağlanan projede 623 adet daire mevcut. Peki TOKİ Emekevler Evleri kura çekilişi nerede?

TOKİ Çağlayan Evleri başvuru tarihleri!

TOKİ Çağlayan Evleri başvuru tarihleri 7 Eylül'de başlayacak. Projede ev fiyatları 74 bin 611 TL'den başlıyor.

TOKİ Karahayıt Evleri başvuru!

TOKİ Karahayıt Evleri başvuru işlemleri 1 Eylül'de başlayacak. Projede ödemelere göre 120 aya kadar vade sağlanıyor.

TOKİ Aşkale Evleri son başvuru günü!

Dairelerin 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı proje 240 ay vade sağlanıyor. TOKİ Aşkale Evleri son başvuru günü 2 Eylül'dir.

TOKİ Karahayıt Evleri başvuruları!

258 konutluk TOKİ Denizli Karahayıt projesindeki 80 adet konut kurasız olarak açık satışa çıkıyor. İşte, TOKİ Karahayıt Evleri başvuruları...

toki kırıkkale evleri

toki kırıkkale evleri toki kırıkkale evleri

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ile AK Parti İl Başkanı Nuh Dağdelen ve yönetim kurulu üyeleri, emekliler için inşa edilen TOKİ bloklarında inşaat çalışmalarını inceledi. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre emeklilere yönelik Yuva Mahallesi'nde hayata geçirilen TOKİ inşaatında incelemelerde bulunan Saygılı ve Dağdelen, yetkililerinden mevcut durum hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Saygılı, burada yaptığı konuşmada, projenin Kırıkkalelilere hayırlı olması temennisinde bulunarak, "Kırıkkale Emekliler Derneği bizden emeklilere dönük bir TOKİ yapılması konusunda bir talepte bulundu. Hükümetimizin de zaten bu konuda ciddi çalışmaları var. Bu manada biz de yer temini ve yerin hazırlanması konusunda Emekliler Derneğimizle birlikte top yekun Kırıkkale olarak hareket ettik. Çok hızlı bir süreç yaşanarak kısa süre öncede ihalesi tamamlandı. İhaleye alan firmamız da hızlı bir şekilde çalışmalara başladı....