TOKİ Konya Derbent yeni proje

TOKİ Konya Derbent yeni proje

TOKİ'nin Konya İli Derbent İlçesi'nde hayata geçireceği 47 adet konut için altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Konya Derbent kuraları çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hayata geçirdiği Konya Derbent projesinin kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Konya Derbent kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Konya Derbent Belediyesi'nin ortaklaşa olarak hayata geçirdiği Derbent projesinin kura çekilişi yarın gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Derbent 47 konut ihalesi yapıldı!

TOKİ tarafından Konya’nın Derbent İlçesi’nde inşa edilecek 47 konutun ihalesi gerçekleştirildi.

TOKİ Konya Derbent 47 konut ihalesi bugün!

TOKİ'nin Konya İli Derbent İlçesi'nde hayata geçireceği 47 adet konut için altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Konya Derbent 47 konut ihalesi 23 Şubat'ta!

Konya İli Derbent İlçesi 47 Adet Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 23 Şubat'ta saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Konya Derbent 47 konut ihalesi 27 Şubat'ta!

Konya Derbent ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) 47 konut hayata geçirecek.

TOKİ Konya Derbent'e 48 konut inşa edecek!

Konya Derbent ilçesinde Başbakanlık Toplu Konut idaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) 48 konut yapılacağı bildirildi. Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar, yazılı açıklama yaptı.

Konya Derbent'e atıksu arıtma tesisi inşa ediliyor!

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan projeyle Derbent ilçesi atıksu arıtma tesisine kavuşuyor. İhalesi tamamlanıp çalışmaları başlatılan atıksu arıtma tesisi, bir yıl içinde işletmeye alınacak.

Konya Derbent Entegre Hastanesi hizmete açıldı!

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü, Derbent Belediyesi ve hayırseverlerin katkılarıyla yapımı tamamlanan Derbent Toplum Sağlığı Merkezi Entegre Hizmet binası düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Konya Derbent Toplum Sağlığı Merkezi Entegre binası açıldı!

Konya’nın Derbent ilçesinde, devlet vatandaş işbirliği ile yapılan Derbent Toplum Sağlığı Merkezi Entegre Hizmet binası düzenlenen törenle ilçe halkının hizmetine açıldı.

Konya Derbent'teki sanayi siteleri kaldırılıyor!

Konya’nın Derbent'te hayata geçirilecek proje ve başlatılacak çalışmalarla dere üzerinde sanayi dükkanı dönemi tarih oluyor.Başkan Acar, “Dere üzerinde bulunan dükkan ve iş yerleri risk oluşturduğu gibi, göze de hoş bir örüntü vermiyordu." dedi.

Konya Derbent'e 5 yataklı entegre hastane inşa ediliyor!

Konya’nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, ilçe merkezine yapılan hastane inşaatında incelemelerde bulundu. Hastane yanındaki sağlık ocağını da ziyaret eden Acar, hasta yakınları ile sohbet etti.

Konya Derbent'e kayak merkezi kurulacak!

Konya'nın Derbent ilçesindeki Aladağ'a kurulması planlanan kayak merkezi ile kentin turizm potansiyelinin ve gelirinin artırılması hedefleniyor. Konya, daha fazla ziyaretçi çekebilmek ve turistleri kentte daha uzun süre konaklayabilmenin yollarını arıyor.

TOKİ Konya Derbent yeni proje Haberi

TOKİ Konya Derbent yeni proje

Konya İli Derbent İlçesi 47 Adet Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek. 


Konya İli Derbent İlçesi 47 Adet Konut İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almakta;


İhale İlanı:

İhale Kayıt Numarası : 2017/42818  

1-İdarenin

a) Adresi : İstanbul Hizmet Binası Atakent Mah. 221 Sok. No.5 34307 Halkalı KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

b) Telefon ve faks numarası : 2124954040 - 2124700316

c) Elektronik Posta Adresi :  

ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu yapım işinin

a) Niteliği, türü ve miktarı : Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle 47...