toki para iade

toki para iade

Ay içinde TOKİ'ye intikal eden para iadesine ilişkin dilekçe; kontroller yapıldıktan sonra ay sonuna kadar sisteme veri girişleri yapılıp TÜİK tarafından müteakip ayın ilk haftasında açıklanan TÜFE oranları girilerek T.Vakıflar Bankasına isimler gönderild

Kurada ismi çıkmayanlar dikkat! TOKİ para iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'ye başvuran ve isimleri kurada çıkmayan vatandaşlar başvuru sırasında yaptıkları ödemelerin ne zaman iade edileceğini araştırıyor. Peki başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek? İşte detaylar...

TOKİ 2020 para iadesi hangi tarihte yapılacak?

TOKİ para iadesi ne zaman sorusunun yanıtı başvuru yapan vatandaşar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki TOKİ 2020 para iadesi hangi tarihte yapılacak?

TOKİ 2020 başvuru ücreti iadesi ne zaman?

TOKİ tarafından inşa edilen konutların hak sahipleri, kura çekilerek belirleniyor. Peki başvuruda bulunup hak sahibi olamayanların ücretleri ne zaman iade edilecek? İşte TOKİ başvuru ücreti iadesi detayları...

TOKİ'den sahtekarlara karşı uyarı!

TOKİ adını kullanıp tapu için para isteyen dolandırıcılar türedi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, mağdur olunmaması için bu tür girişimlere itibar edilmemesi gerektiğini açıkladı.

TOKİ para iadesi ödemeleri ertelendi mi?

Koronavirüs salgının ülkemizde yayılması ile birçok sektörde yeni düzenlemeler yapıldı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından para iadesi bekleyen vatandaşlar ise bu dönemde ‘TOKİ para iadesi ödemeleri ertelendi mi?’ sorusunu araştırmaya başladı. İşte merak edilen sorunun cevabı…

TOKİ 2020 para iadesi ne zaman yapılacak? 

TOKİ'ye başvuruda bulunan ve isimleri kurada çıkmayan vatandaşlar başvuru sırasında yaptıkları ödemelerin ne zaman iade edileceğini merak ediyor. İşte, TOKİ 2020 para iadesi hakkında merak edilen tüm ayrıntılar...

TOKİ'den ev çıkmayanlar para iadesi bekliyor!

TOKİ kura çekilişleri büyük bir heyecanla sürüyor. TOKİ çekiliş sonuçları sonucunda ev kazananlar şimdi taksitleri ne zaman ödeyeceklerini araştırıyor. Aynı zamanda ev kazanamayanlarda para iadesi bekliyor. Başvuru bedelleri kura çekiliş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü sonrasında iade edilecek.

TOKİ 100 bin konutta kuradan 5 gün sonra para iade!

TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde başvuru süreci sona erdi. 1.2 milyon kişinin başvuru yaptığı projede kura tarihleri açıklandı. Peki kurada adı çıkmayanlara başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek?

TOKİ'den 'sahtecilik ve dolandırıcılık' açıklaması!

TOKİ, isminin kullanılarak “Konut tapu işlemleri ve diğer detaylar adı altında vatandaşlarımızdan 2 bin TL para talep edildiği“ şeklinde “sahtecilik ve dolandırıcılık” girişimlerine ilişkin açıklama yaptı...

TOKİ ücret iadesini ne zaman yapar?

TOKİ kuraları çekilmeye devam ediyor. TOKİ yapılan kuralar da hak sahibi olamayan vatandaşlara başvuru bedellerini iade ediyor. Hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerinin ne zaman iade edileceğini merak ediyor.

TOKİ 2019 başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek?

TOKİ konutlarının yeni sahipleri çekilen kuralar ile belirlenmeye devam ediyor. Uygun ödeme fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler merakla kura sonuçlarını bekliyorlar. Kurada hak kazanamayanlara ücret iadesi ne zaman yapılacak ? 

TOKİ ücret iadelerini ne zaman yapacak? 

Düşük taksitli konut almak isteyen vatandaşlar TOKİ projelerine başvuru yaptı. Yoğun ilgi gösterilen TOKİ kuraları çekildi. Kuralarda hak sahibi olamayanlara yatırdıkları başvuru ücretleri geri iade edilecek.

TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın 50 bin sosyal konut projesi kapsamında hayata geçireceği projelerin kura çekilişleri yapılıyor. Peki TOKİ başvuru ücreti ne zaman iade edilecek?

toki para iade

toki para iade toki para iade

 İsmi yayınlanan soydaş adresine en yakın T.Vakıflar Bankasına müracaat ederek hesabına yatan parasını alabilecek.
Önceki duyuruda (TÜFE oranına göre nemalandırılmış) 1991 yılının HAZİRAN ayında yatırılan 2.500.000.-TL' nin ARALIK 2008 tarihi itibariyle ulaştığı miktarın 2.132,22 TL'ye denk geldiği belirtildi 1991 yılının HAZİRAN ayı örnek olarak verildi. Soydaş parayı Haziran ayından önce yatırmış ise daha yüksek Haziran ayından sonra yatırmış ise daha düşük bir bedel alacak. Bu kapsamda aşağıya 1991 yılının tüm aylarını gösteren 2.500.000.-TL' nin ŞUBAT 2009 tarihi itibariyle TÜFE oranına göre nemalandırılmış miktarı çıkarıldı. (TÜFE oranları ileriki aylarda düşük veya yüksek çıkması durumunda rakamlar değişecek.)
 
PARANIN YATIRILDIĞI TARİH     PARANIN MİKTARI         ULAŞTIĞI DEĞER
    OCAK 1991                  2.500.000.-TL           2.658,27 TL
    ŞUBAT 1991                 2.500.000.-TL           2.521,60 TL
    MART 1991                  2.500.000.-TL           2.416,02 TL
    NİSAN...