toki para iadesi

toki para iadesi

TOKİ tarafından gerçekleşen ‘Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’nde hak sahiplerini belirleyecek kuralar devam ediyor. Kura sonucunda koronavirüs salgını sonucunda alınan önlemler kapsamında  hak sahibi olamayan vatandaşlara başvuru ücretleri 2 iş günü içerisinde hesaplarına yatırılıyor. 

TOKİ parasını iade etmek için 10 bin göçmeni arıyor

Devletten konut almak için 1989-1995 döneminde para yatıran göçmen vatandaşların, parasını geri alabilmek için 5 Aralık'a kadar TOKİ'ye başvurması gerekiyor

TOKİ Göçmen Konutları para iadesi için 4.liste açıklandı!

Ay içinde TOKİ'ye intikal eden para iadesine ilişkin dilekçe; kontroller yapıldıktan sonra ay sonuna kadar sisteme veri girişleri yapılıp TÜİK tarafından müteakip ayın ilk haftasında açıklanan TÜFE oranları girilerek T.Vakıflar Bankasına isimler gönderild

TOKİ para iadesi ödemeleri ertelendi mi?

Koronavirüs salgının ülkemizde yayılması ile birçok sektörde yeni düzenlemeler yapıldı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından para iadesi bekleyen vatandaşlar ise bu dönemde ‘TOKİ para iadesi ödemeleri ertelendi mi?’ sorusunu araştırmaya başladı. İşte merak edilen sorunun cevabı…

TOKİ 2020 para iadesi ne zaman yapılacak? 

TOKİ'ye başvuruda bulunan ve isimleri kurada çıkmayan vatandaşlar başvuru sırasında yaptıkları ödemelerin ne zaman iade edileceğini merak ediyor. İşte, TOKİ 2020 para iadesi hakkında merak edilen tüm ayrıntılar...

TOKİ'den ev çıkmayanlar para iadesi bekliyor!

TOKİ kura çekilişleri büyük bir heyecanla sürüyor. TOKİ çekiliş sonuçları sonucunda ev kazananlar şimdi taksitleri ne zaman ödeyeceklerini araştırıyor. Aynı zamanda ev kazanamayanlarda para iadesi bekliyor. Başvuru bedelleri kura çekiliş tarihinden itibaren 5 (beş) iş günü sonrasında iade edilecek.

TOKİ 100 bin konutta kuradan 5 gün sonra para iade!

TOKİ 100 bin sosyal konut projesinde başvuru süreci sona erdi. 1.2 milyon kişinin başvuru yaptığı projede kura tarihleri açıklandı. Peki kurada adı çıkmayanlara başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek?

TOKİ'den 'sahtecilik ve dolandırıcılık' açıklaması!

TOKİ, isminin kullanılarak “Konut tapu işlemleri ve diğer detaylar adı altında vatandaşlarımızdan 2 bin TL para talep edildiği“ şeklinde “sahtecilik ve dolandırıcılık” girişimlerine ilişkin açıklama yaptı...

TOKİ 2019 başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek?

TOKİ konutlarının yeni sahipleri çekilen kuralar ile belirlenmeye devam ediyor. Uygun ödeme fırsatıyla ev sahibi olmak isteyenler merakla kura sonuçlarını bekliyorlar. Kurada hak kazanamayanlara ücret iadesi ne zaman yapılacak ? 

TOKİ 2019 başvuru ücreti iadesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından konut projeleri için kura çekilişleri devam ediyor. Peki TOKİ başvuru parası iade tarihi belli oldu mu? İşte TOKİ 2019 başvuru ücretleri iadesi...

TOKİ başvuru ücretleri ne zaman iade edilecek?

TOKİ kura çekilişlerinde isimleri çıkmayan vatandaşlar ise ücret iadelerinin ne zaman alınacağını araştırıyor. Peki TOKİ sosyal konut başvuru ücretlerinin iadesi nasıl alınır?

TOKİ Tuzla 2019 başvuru bedeli iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'nin Tuzla’da inşa edeceği 500 konut için kura çekimi tamamlandı. Peki TOKİ 2019 başvuru bedeli iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ 2019 para iadesi ne zaman yapılacak?

TOKİ'ye başvuruda bulundukları illerdeki kuralarda ismi çıkmayan vatandaşlar başvuru sırasında yaptıkları ödemelerin ne zaman geri ödeneceğini merak ediyor. İşte merak edilen herşey...

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Uşak başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Uşak 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Uşak 2019 fiyatları ne kadar? 

TOKİ 50 bin konut Samsun detayları 2019!

TOKİ 50 bin konut Samsun 2019 başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Samsun 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Samsun 2019 fiyatları ne kadar? 

TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuruları!

TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuruları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor. TOKİ 50 bin konut Niğde 2019 başvuru ücreti kaç para? TOKİ Niğde 2019 fiyatları ne kadar? 

toki para iadesi

toki para iadesi toki para iadesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca (TOKİ) düzenlenen ‘Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi’nde hak sahiplerini belirleyecek kuralar sürüyor.

Milliyet'ten Duygu Erdoğan'ın haberine göre; kurada hak sahibi olamayanlar ise başvuru bedellerini geri alıyor. Ancak yeni tip koronavirüs salgını sonucunda alınan önlemlerde vatandaşların zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaları istendiği şu günlerde Ziraat Bankası yoğunluk oluşturmamak için önemli bir işleme imza attı.

1.2 milyon başvuru

Bu kapsamda Ziraat Bankası tarafından başvuru yapıp kurada hak sahibi olamayan vatandaşlara başvuru ücretleri 2 iş günü içerisinde hesaplarına yatırılıyor. Bu durumda vatandaşlar bankaya gitmek zorunda kalmıyor.

TOKİ sosyal konut başvurusunda 2+1 konutlar için 500 lira, 3+1 konutlar için ise 1000 lira ücret başvuru ücreti alınmıştı. Başvuru bedelleri Ziraat Bankası’na yatırılmıştı. Kuranın ardından hak sahibi olamayı hak edemeyen tüketiciler başvuru bedellerini...