02 / 07 / 2022

toki sarıkamış evleri

toki sarıkamış evleri

Sarıkamış’ta Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından dar gelirli aileler için Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen konutların inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 

TOKİ'nin Sarıkamış kentsel dönüşüm projesi başlıyor!

Sarıkamış'ta Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından dar gelirli aileler için Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında konut yapılacak.

TOKİ Sarıkamış'a 316 yeni konut yapacak!

TOKİ tarafından Kars’ın Sarıkamış ilçesine inşa edilecek 316 konutun ihalesini yapıldı. 22 Haziran tarihinde gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca ticaret merkezi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi yer alıyor.

TOKİ Kars Sarıkamış 316 konut ihalesi bugün!

TOKİ Kars, Sarıkamış, Erenler-Tepe Mahalleleri 1.etap 316 adet konut, 1 adet cami ve 1 adet ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

Sarıkamış kura sonuçları 10.02.2022 kazananlar listesi!

TOKİ Kars Sarıkamış'ın detayları belli oldu. Sarıkamış kura sonuçları 10.02.2022 kazananlar listesi haberimizde yer alıyor. İşte Sarıkamış kura sonuçları 10.02.2022 kazananlar listesi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sarıkamış kura sonuçları 10 Şubat 2022 isim isim tam liste!

Sarıkamış kura sonuçları 10 Şubat 2022 isim isim tam liste haberimizde yer alıyor. İşte Sarıkamış kura sonuçları 10 Şubat 2022 isim isim tam liste ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Kars Sarıkamış kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1!

TOKİ Kars Sarıkamış kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kars Sarıkamış kura sonucu kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Kars Sarıkamış kura sonuçları canlı yayın! İşte 2+1 ve 3+1 kura sonuçları!

TOKİ Kars Sarıkamış kura sonuçları canlı yayın linki haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Kars Sarıkamış 2+1 ve 3+1 kura sonuçları ve proje detayları...

Sarıkamış TOKİ kura sonucu 10.02.2022!

Sarıkamış TOKİ kura sonucu 10.02.2022 haberimizde yer alıyor. İşte Sarıkamış TOKİ kura sonucu 10.02.2022 ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

TOKİ Kars Sarıkamış kura çekilişi 10 Şubat'ta!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kars Sarıkamış projesindeki konutların kura çekilişi 10 Şubat'ta gerçekleştirilecek.

TOKİ Kars Sarıkamış başvuruları bugün sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Kars Sarıkamış projesinde yer alan konutlar için başvuru dönemi bugün sona erecek.

TOKİ Kars Sarıkamış başvuruları başladı!

Yeni yatırımlar için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Kars Sarıkamış projesinde yer alan konutlar için başvurular başladı.

Kars Sarıkamış TOKİ başvuruları yarın başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığının Kars Sarıkamış projesinde yer alan konutlar yarın itibariyle satışa çıkıyor.

TOKİ Sarıkamış 206 konut ihalesi bugün!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kars Sarıkamış 206 konut ihalesini bugün gerçekleştirecek.

TOKİ Kars Sarıkamış 206 konut ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kars Sarıkamış 206 konut ihalesini yarın gerçekleştirecek.

TOKİ'den Kars Sarıkamış'a 206 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kars Sarıkamış projesinin ihalesini 21 Ekim 2021 tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Kars Sarıkamış 206 konut ihalesi yarın!

Dar gelirli aileler için Türkiye'nin 81 şehrinde yeni konutlar hayata geçiren TOKİ, Kars Sarıkamış projesi için düğmeye bastı. TOKİ, Kars Sarıkamış Yeni Mahallesi'nde 206 yeni konut inşa edecek. 

toki sarıkamış evleri Haberi

toki sarıkamış evleri

Sarıkamış’ta Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından dar gelirli aileler için Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen konutların inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. 

Sarıkamış Tepe Mahallesi Taşkıran bölgesinde ilk etapta hayata 100 dönüm arazi üzerinde inşa edilen 316 konutun inşaat çalışmalarının yüzde 80'i tamamlandı.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, kentsel dönüşüm projesiyle ilçedeki çarpık yapılaşmanın büyük ölçüde ortadan kalkarak kentin modern bir yapıya kavuşacağını açıkladı.

Taşkıran bölgesinde TOKİ tarafından yaptırılan 316 konutun yanı sıra 2 ticaret merkezi ve birde cami yer alacak. İlk etapta150’ye yakın hak sahibi 2+1 ve 3+1 şeklinde doğalgazlı ve ısı yalıtımlı modern 5 katlı binalara...