28 / 03 / 2023

TOKİ Trabzon Şalpazarı projesi

TOKİ Trabzon Şalpazarı projesi

Dar gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde yeni evler inşa eden TOKİ, Trabzon Şalpazarı projesi için düğmeye bastı. TOKİ Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek. 

TOKİ'den Trabzon Şalpazarı'na 53 yeni konut!

Yeni konut yatırımları için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Trabzon Şalpazarı 53 konut ihalesi bugün!

Dar gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde yeni evler inşa eden TOKİ, Trabzon Şalpazarı projesi için düğmeye bastı. TOKİ Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek. 

TOKİ'den Trabzon Şalpazarı'na 53 yeni konut!

Yeni konut yatırımları için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek.

Şalpazarı kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1!

Şalpazarı kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 haberimizde yer alıyor. İşte Şalpazarı kura sonuçları kazananlar listesi 2+1 ve 3+1 ve TOKİ Trabzon Şalpazarı kura sonuçları 2020....

TOKİ Trabzon Şalpazarı kura sonucu 04.05.2020!

TOKİ Trabzon Şalpazarı kura sonucu 04.05.2020 haberimizde yer alıyor. İşte TOKİ Trabzon Şalpazarı kura sonucu 04.05.2020 ve TOKİ Şalpazarı kura çekimi sonucu 2020...

TOKİ Trabzon Şalpazarı kuraları bugün çekiliyor!

Yeni konut üretim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Şalpazarı 2020 projesinin kura çekimini bugün gerçekleştirecek.

TOKİ Trabzon Şalpazarı 2020 kura çekilişi 4 Mayıs'ta!

Yeni konut üretim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Trabzon Şalpazarı 2020 projesinde yer alan konutların kura çekilişi 4 Mayıs Pazartesi günü saat 10:00'da çekilecek.

TOKİ Trabzon 2020 kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Trabzon 2020 kuraları ne zaman çekilecek sorusunun yanıtı haberimizde yer alıyor. TOKİ Trabzon 2020 projeleri; Merkez, Araklı, Tonya, Sürmene ve Şalpazarı'nda inşa edilecek.

TOKİ Trabzon Şalpazarı hükümet konağı ihalesi yarın!

TOKİ Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlenmesi İşi yapım işi ihalesi yarın saat 15:00'te gerçekleştirilecek. 

TOKİ Trabzon Şalpazarı Hükümet Konağı ihalesi 12 Temmuz'da!

Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 12 Temmuz tarihinde saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

TOKİ Trabzon Şalpazarı Hükümet Konağı ihalesi yarın!

Trabzon İli Şalpazarı İlçesi Hükümet Konağı İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 14:30'da yapılacak.

Trabzon Şalpazarı’nda asfalt seferberliği!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Şalpazarı ilçesinin beş ayrı mahallesinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Trabzon Şalpazarı’nın yolları asfaltlandı!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi il genelindeki yol çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Sıcak havaları fırsat bilerek bu alanda çalışmalarına hız veren Büyükşehir Belediyesi, Şalpazarı ilçesinin üç ayrı mahallesinde asfaltlama çalışması gerçekleştirdi.

Trabzon Şalpazarı’nın yollarına 5 milyon TL!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Trabzon’un ilçelerinde sürdürdüğü yüksek bütçeli yol çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Bu çalışmalar kapsamında Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde yol çalışmalarına devam ediliyor.

TOKİ Trabzon Şalpazarı projesi Haberi

TOKİ Trabzon Şalpazarı projesi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek. 

Dar gelirli aileleri konut sahibi yapan TOKİ Trabzon Şalpazarı projesinin ihalesi bugün saat 15:00'te gerçekleştirilecek. TOKİ Trabzon Şalpazarı projesi Dereköy Mahallesi'nde hayata geçirilecek. Projenin ihalesi bugün saat 15:00'te yapılacak. 

TOKİ'nin resmi internet sitesindeki ihale ilanı şu şekilde: 

İKN    :    2021/425448 
1-İdarenin
a) Adı    :    T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI
b) Adresi    :    Bilkent Plaza B1 Blok 06800 Bilkent ÇANKAYA/ANKARA
c) Telefon ve faks numarası    :    3125652000 - 3122667748
ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası    :    https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/
2-İhale konusu yapım işinin
a) Adı    :    Trabzon İli, Şalpazarı İlçesi, Dereköy Mahallesi 53 Konut İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre...