toki yeni projeler

toki yeni projeler

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 821 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kasım ayı içerisinde 821 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ 388 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Dar gelirli ve emekli vatandaşın hayali TOKİ sayesinde gerçekleşiyor. Yeni Kalkınma Planı'na göre dar gelirli vatandaşlar için 280 bin kont yapılacak.

TOKİ 1.454 aileyi daha ev sahibi yaptı!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde toplam 1.454 konutun kura çekilişini gerçekleştirdi. 1.454 aile daha konut hayaline kavuştu...

TOKİ 11 yeni projenin ihalesine hazırlanıyor!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), alt ve orta gelir grubuna yönelik projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

TOKİ 800 bin 114 konut rakamına ulaştı!

TOKİ, "Planlı Kentleşme ve Konut Üretimi Seferberliği kapsamında 81 ilde, 3 bin 490 şantiyede 800 bin 114 konut rakamına ulaştı.

Dar gelirliye ucuz kiralık ev!

Kalkınma Bakanlığı tarafından devletin portföyündeki konutlar dar gelirli vatandaşa düşük fiyatla kiralanacak. Projeyi, TOKİ veya İller Bankası gibi bir devlet kurumu hayata geçirecek.

TOKİ, 2016 yılında rekor kırarak 64 bin konut üretti!

TOKİ Başkanı Turan, Yeşilyurt Belediyesi ve İnönü Üniversitesi işbirliğiyle Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Uluslararası Şehir ve Medeniyet Sempozyumu”na katıldı.

2016 yılında yepyeni şehirler geliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan özel bir televizyonun canlı yayınında açıklamalar yaptı.

TOKİ 1 milyon konut hedefini aşacak!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, 2023 yılında "bir milyon konut" hedefini aşacakları söyledi. Turan, 2000'li yılların başında kısıtlı imkân ve kabiliyetlerle üretim yapıldığını, bugün tüm bunların arttığını ifade etti.

TOKİ mahalle kültürünü yaşatacak!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) yeni projelerinde konsept değişikliğine giidyor. Buna göre yeni projelerde sosyal beklentilerin karşılanması, değişik gelir gruplarından insanların kaynaşması, semt sakinleriyle esnafın iç içe olması gibi hedefler gözetilecek

TOKi konutta 24 şehir büyüklüğüne ulaştı!

Türkiye'de inşaat sektörünün en büyük oyuncusu durumunda olan TOKİ, 81 şehirdeki 3 bin şantiyesinde 637 bin 851 konutu tamamladı. Bu rakam 100 bin nüfuslu 24 şehre denk geliyor.

TOKİ yatay mimariye geçiyor!

TOKİ Başkanı M. Ergün TURAN, TOKİ’nin dikey mimari yerine, yatay mimaride ve mahalle konseptinde konutlar inşa edeceğini açıkladı. Turan, “Bütün yapılanmamızı bu yaklaşım üzerine inşa edeceğiz. Bir yıl sonra yeni projelerimizi herkes görecek” dedi.

TOKİ'de yüksek konut devri kapanıyor!

"2023'e Doğru TOKİ ve Geleceğin Şehirleri" konulu panele katılan Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan, Yeni Türkiye Vizyonu doğrultusunda, nitelikli sosyal konut üretimini arttıracaklarını söyledi.

TOKİ’den 50 bin yeni sosyal konut!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, bundan sonra sosyal konut üretimini artıracaklarını açıkladı. Turan “TOKİ olarak 2015 yılında 50 bin sosyal konut inşa etmeyi hedefliyoruz” dedi.

TOKİ'nin 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kuralar ertelendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi'nde kura çekilişlerini erteledi.

Büyükçekmece için yeni projeler hazırlanıyor!

Büyükçekmece Belediye personeli yeni projeler geliştirmek için Avrupa İşletmeler Ağı ve Teknopark Sorumluları ile belediye hizmet binasında buluştu.

En çok İstanbul'daki TOKİ projeleri merak edildi!

TOKİ, geçtiğimiz yıl sosyal medya üzerinden gelen 179 bin 479 soruları yanıtladı. TOKİ'nin İstanbul'daki yeni projeler ve satış detayları oldu.

TOKİ'den Silivri'ye yeni 1.839 konut geliyor!

TOKİ İstanbul İli, Silivri İlçesi, Alipaşa Mahallesi'nde toplam üç etaptan oluşacak yeni projeler hayata geçirilecek. Proje kapsamında Silivri'ye 1.839 konut inşa edilecek...

TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? 

Uygun fiyata konut sahibi olmak isteyenler TOKİ'nin yeni projelerini araştırmaya başladı. TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? 

TOKİ yeni konut satışları ne zaman yapılacak?

Türkiye'nin farklı yerlerinde uygun fiyat ve ödeme kolaylığıyla binlerce vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ 280 bin yeni konutunu satışa çıkardı. Peki başvuru şartları nelerdir? İşte tüm merak edilenler...

TOKİ yeni konut projeleri neler?

TOKİ 50 bin sosyal konut kampanyasından sonra gözler yeni projelere çevrildi. Peki, TOKİ yeni konut projeleri nelerdir? İşte tüm detaylar....

Faiz indirimi yeni projeler için motivasyon olacak!

Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, "Faiz indirimi ile birlikte inşaat sektörü 3. ve 4. çeyrekte toparlanma sürecini hızlandıracak ve 2020’de büyümesine devam edecektir. Diğer taraftan da bu pozitif gelişme biz sektör temsilcilerine yeni projeler için motivasyon olacaktır" dedi...

Bursa Osmangazi'ye yeni dönemde dev projeler inşa edilecek!

Bursa Osmangazi ilçesi son 10 yılda birbirinden farklı projelerle büyük bir gelişim gösterdi. 10 yılda 936 projeyi hayata geçiren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yeni projeler ile Osmangazi'ye yeni bir vizyon kazandırmaya hazırlanıyor.

TOKİ 50 bin konut Balıkesir 2019!

TOKİ 50 bin konut kampanyası kapsamında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Balıkesir gibi şehirlerde yeni projeler inşa edilecek. Balıkesir'de bu kapsamda 1,160 adet konut satışa sunuluyor. İşte TOKİ 50 bin konut Balıkesir 2019 şartları...

Mehmet Özhaseki: Ankara'yı büyütecek yeni projeler hazırlıyoruz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "Eksik ne varsa, yapılması gereken ne varsa onları tespit ettik. Bu şehri daha nasıl büyütürüz diye yeni projeler hazırlıyoruz." diye konuştu. 

TOKİ'den yeni konut hedefi!

Dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapan TOKİ, yeni yılda hedef büyüttü. Kurum, yaptığı yazılı açıklamada kısa sürede, çok konut üreteceğini ifade etti.  

Osmangazi Belediyesi'nden Bursa için yeni projeler!

Hayata geçirdiği vizyon projelerle Bursa’ya değer katan Osmangazi Belediyesi, yeni projeler için düğmeye bastı.

toki yeni projeler

toki yeni projeler toki yeni projeler

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni konut projeleri için düğmeye bastı. 2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

1-Konya 142 konut
Konya İli Hüyük İlçesi 142 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihales 24 Mart 2020 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

2-Kocaeli 577 konut
Kocaeli İli Gebze İlçesi Kirazpınar Mahallesi 577 Adet Konut, 16 Adet Dükkan Ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Mart 2020 tarihinde saat 15:00'de yapılacak.

3-Ankara Mamak 519 konut
Ankara İli, Mamak İlçesi Anayurt ve Gülseren Mahalleleri Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 5. Etap...