23 / 03 / 2023

toki yeni projeler

toki yeni projeler

TOKİ 4 ildeki projeleri kapsamında 717 yeni konut için düğmeye bastı. Peki TOKİ'nin yeni projeleri hangi illerde inşa edilecek? İşte merak edilen ayrıntılar...

TOKİ'den 5 milyon vatandaşa bir milyon yüz bin sıcak yuva!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 5 milyon vatandaşa bir milyon yüz bin sıcak yuva inşa etti.

TOKİ'den 1.548 yeni konut geliyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ayı bitmeden 1.548 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. İşte ayrıntılar...

TOKİ'den 8 bin 334 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri düşük taksit ve düşük peşinatlarla ev sahibi yapan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ayı içerisinde hayata geçireceği projeleri duyurdu. İşte o 26 proje...

TOKİ'yle yeni konut rezervleri artırılacak!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, Türkiye'nin deprem bölgesinde olduğunu belirtti. Kaya, bütün tedbirleri buna göre alacaklarını, TOKİ'yle yeni konut rezervlerini artıracaklarını açıkladı.

TOKİ'den 3 bin 749 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 821 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kasım ayı içerisinde 821 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ 388 TL taksitle ev sahibi yapıyor!

Dar gelirli ve emekli vatandaşın hayali TOKİ sayesinde gerçekleşiyor. Yeni Kalkınma Planı'na göre dar gelirli vatandaşlar için 280 bin kont yapılacak.

TOKİ 1.454 aileyi daha ev sahibi yaptı!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 7 ilde toplam 1.454 konutun kura çekilişini gerçekleştirdi. 1.454 aile daha konut hayaline kavuştu...

TOKİ 11 yeni projenin ihalesine hazırlanıyor!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), alt ve orta gelir grubuna yönelik projeler hayata geçirmeye devam ediyor.

TOKİ 800 bin 114 konut rakamına ulaştı!

TOKİ, "Planlı Kentleşme ve Konut Üretimi Seferberliği kapsamında 81 ilde, 3 bin 490 şantiyede 800 bin 114 konut rakamına ulaştı.

Dar gelirliye ucuz kiralık ev!

Kalkınma Bakanlığı tarafından devletin portföyündeki konutlar dar gelirli vatandaşa düşük fiyatla kiralanacak. Projeyi, TOKİ veya İller Bankası gibi bir devlet kurumu hayata geçirecek.

TOKİ, 2016 yılında rekor kırarak 64 bin konut üretti!

TOKİ Başkanı Turan, Yeşilyurt Belediyesi ve İnönü Üniversitesi işbirliğiyle Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Uluslararası Şehir ve Medeniyet Sempozyumu”na katıldı.

2016 yılında yepyeni şehirler geliyor!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan özel bir televizyonun canlı yayınında açıklamalar yaptı.

TOKİ 1 milyon konut hedefini aşacak!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, 2023 yılında "bir milyon konut" hedefini aşacakları söyledi. Turan, 2000'li yılların başında kısıtlı imkân ve kabiliyetlerle üretim yapıldığını, bugün tüm bunların arttığını ifade etti.

toki yeni projeler Haberi

toki yeni projeler

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, düşük taksit ve düşük peşinat oranlarıyla dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapıyor.  

Yeni konut yatırımlarınıhız kesmeden sürdüren TOKİ, 2023'e kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi planlıyor. 

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan ilanlara göre, TOKİ, 4 ildeki 717 konutluk yeni projeleri için düğmeye bastı. 

Peki TOKİ'nin yeni projeleri hangi illerde inşa edilecek? İşte merak edilen ayrıntılar...

 

TOKİ, yeni projelerini Sivas Akıncılar, Eskişehir Sarıcakaya, Ankara Nallıhan ve Çankırı Çerkeş'te hayata geçirecek. Projelerin ihaleleri hız kesmeden yapılıyor. 

Sivas Akıncılar'a 276 yeni konut geliyor

TOKİ, Sivas Akıncılar projesi için düğmeye bastı. TOKİ Sivas projesinin ihalesi 26 Mayıs 2022 tarihinde saat 14:30'da gerçekleştirilecek. 

Proje kapsamında Sivas Akıncılar...