toki yunusemre indirim

toki yunusemre indirim

TOKİ borcunu erken ödeyenlere yüzde 20 indirim fırsatı sağlıyor. Yunusemre Belediyesi önderliğinde düzenlenen 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Projesi’nin ilk etabında yaşayan bin 101 hak sahibi faydalanabilecek.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusunu anında almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak başlattığı indirim kampanyası 3 gün sonra bitiyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyası 5 gün sonra sona eriyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyası 7 gün sonra sona eriyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 10 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak düzenlediği indirim kampanyası 10 gün sonra sona eriyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 4 gün sonra başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi  tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyası 4 gün sonra başlıyor. 

TOKİ 2020 indirim kampanyası 7 soruda tüm detaylarıyla!

Vatandaşların beklentileri üzerine 2020 yılı için ikinci bir indirim kampanyası hayata geçiren TOKİ bu kez yüzde 20 indirim uygulayacak. İşte 7 soruda TOKİ 2020 indirim kampanyası...

TOKİ'nin indirim kampanyası 21 Ekim'de başlıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyasının detayları açıklandı.

TOKİ'nin indirim kampanyasından 19 bin 370 kişi faydalandı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak ya da borcunu kısmi ödemeyle kapatmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için gerçekleştirdiği indirim kampanyasına talep yağdı...

5 soruda TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 2020!

TOKİ indirim kampanyası 2020 ne zaman başlıyor? TOKİ ikinci indirim kampanyasından kimler yararlanacak? TOKİ ikinci indirim kampanyasının oranı ne kadar? İşte 5 soruda TOKİ ikinci indirim kampanyası 2020...

TOKİ’nin indirim kampanyasına büyük ilgi!

TOKİ'nin konut ve iş yeri alıcılarına özel olarak başlattığı yüzde 22 indirim kampanyasından 14 bin 979 kişi yararlandı...

TOKİ Akgedik Yunuskent'te indirim talebi!

Manisa Yunusemre Belediyesi ve TOKİ tarafından hayata geçirilen 5 bin 500 konutluk Akgedik Toplu Konut Projesi'nin 2'nci etabında fiyatlar açıklandı. Fiyatları yüksek bulan vatandaşlar indirim talebinde bulundu.

TOKİ'nin indirim kampanyasından 15 bin kişi yararlandı!

TOKİ borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için hayata geçirilen yüzde 22 indirim kampanyasından 14 bin 979 kişi yararlandı.

toki yunusemre indirim

toki yunusemre indirim toki yunusemre indirim

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) borcunu erken ödeyenlere yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor. 19 Haziran Cuma günü sona erecek kampanya kapsamında Yunusemre Belediyesi önderliğinde düzenlenen 5 bin 500 konutluk Akgedik Yunuskent Projesi’nin ilk etabında yaşayan bin 101 hak sahibi de yararlanabilecek.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Manisa Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, kampanya kapsamından yararlanmak isteyenlere seslenip herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için kampanya sona erene kadar dikkat etmelerini talep etti. Kampanyadan faydalanmak amacıyla hak sahipleri site yönetiminden borcu yoktur yazısı, Yunusemre Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğü tarafından rayiç değer ve borcu yoktur belgesi ile Türkiye Halk Bankası Mesir Şubesi’ne başvurarak kampanyadan...