TOKİ Zile 3. Etap kayıtları

TOKİ Zile 3. Etap kayıtları

Tokat’ın Zile ilçesinde 3’üncü etap TOKİ konutları için ön kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar belediye önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

İFM'deki Merkez Bankası binasının inşaatında son durum!

Daha önce TOKİ'nin 3 defa “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı” yöntemiyle ihaleye çıktığı bina için bu defa Merkez Bankası “anahtar teslim” usulü ihale gerçekleştirdi...

TOKİ Diyarbakır 3. Etap 417 konut ihalesi yarın!

Diyarbakır İli Yenişehir İlçesi Üçkuyu Mahallesi 3.Etap 417 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi (E-İHALE) ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

DSİ ve TOKİ arasında iş birliği protokolü imzalandı!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli yaptığı açıklamada TOKİ tarafından, 3 milyon 200 bin dekar araziyi suya kavuşturacak olan 25 sulama projesinin yapılacağını dile getirdi.

TOKİ'den 3 bin 749 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mart ve Nisan ayları içerisinde 3 bin 749 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ Şile 3.Etap ihalesi yarın!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul İli Şile İlçesi 3.Etap 112 Adet Konut İnşaatı ihalesini yarın saat 15:00'de gerçekleştirecek.

TOKİ Şile 3.Etap ihalesi 10 Aralık'ta!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı İstanbul İli Şile İlçesi 3.Etap 112 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesini 10 Aralık'ta gerçekleştirecek.

TOKİ Şile 3.Etap 112 konut ihalesi 10 Aralık'ta!

TOKİ'nin İstanbul İli Şile İlçesi 3.Etap 112 Adet Konut İnşaatı İşi ihalesi 10 Aralık'ta gerçekleştirilecek...

TOKİ Silivri 3. Etap projesinde ÇED süreci başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın İstanbul Silivri 3. Etap projesi için ÇED süreci başladı. Proje 72 milyon 450 bin TL'ye mal olacak.

TOKİ Manisa 3. Etap kura sonuçları 2+1 ve 3+1 listesi!

TOKİ Manisa 3. Etap kura sonuçları 2+1 ve 3+1 listesi haberimizde yer alıyor. Projede 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerine yer veriliyor.

TOKİ Kayabaşı 3+1 kura sonuçları açıklandı! Tam liste!

TOKİ Kayabaşı'ndaki 3+1 dairelerin kurası çekildi. 2 bin 129 adet 3+1 daire sahibini buldu. İşte TOKİ Kayabaşı 3+1 kura sonuçları açıklandı. İşte tam isim listesi...

TOKİ Kayabaşı 3+1 konut kurası çekiliyor!

TOKİ Başakşehir Kayabaşı 4 bin 467 konut projesindeki 2+1 dairelerin kurası dün çekildi. Kura çekimi geç saatlere kadar devam etti. 3+1 dairelerin kura çekimi de bugün gerçekleştirilecek...

TOKİ Esenler 3. Bölge ihalesi 18 Haziran'da!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, İstanbul Esenler'de 475 yeni konut inşa edecek. Projenin ihalesi 18 Haziran'da gerçekleştirilecek.

Ayder Yaylası’nda kentsel dönüşüm başlıyor!

Rize'nin ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası'nda uygulanacak kentsel dönüşüm projesi için harekete geçiliyor. TOKİ öncülüğünde 3 aşamalı gerçekleşecek projede en fazla 2 katlı yatay yapılar inşa edilecek.

TOKİ Zile 3. Etap kayıtları

TOKİ Zile 3. Etap kayıtları TOKİ Zile 3. Etap kayıtları

Zile Belediyesi tarafından 3’üncü etap TOKİ konutlar yaptırılması için vatandaşlarından ön kayıt alınmaya başladı. Kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar ise belediye önünde sıraya girerek uzun kuyruklar oluşturdu. Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, 2+1 ve 3+1 toplam 11 blok 389 daire konut konut yapılacağını ifade ederek, “İlçemizde 1. ve 2. etap TOKİ konutlarının yapımını birlikte başardık. Halkımızın yoğun ilgisiyle 3. etap için çalışma başlattık. Başbakanlık TOKİ Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından aylardır süren ortaklaşa çalışmamız nihai aşamaya ulaştı. Çalışmalarımız neticesinde bugün 3. etap TOKİ konutlarının ön kayıtlarını alıyoruz. İlçemiz genelinde ciddi bir sorun teşkil eden konut sorununa 3’üncü Etap Toki Konutları ile bir nebzede olsa gidermeyi hedefliyoruz. İlçemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu. Ön kayıt işlemlerinin 17 Şubat tarihinde...