toki zonguldakta emeklilere konut mu yaptıracak

toki zonguldakta emeklilere konut mu yaptıracak

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli ve Çaydeğirme’ninde TOKİ tarafından emeklilerimize yönelik yapılacak olan konut çalışmalarında proje çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

TOKİ konutlarının dörtte biri emeklilere!

TOKİ’nin 67 ilde satışa çıkardığı 50 bin ucuz sosyal konut için başvurular devam ediyor. Ucuz konutta şimdi sıra emeklilere geldi. TOKİ'nin 50 bin sosyal konut projesi kapsamında emekli vatandaşların başvuruları alınıyor.

TOKİ'den emeklilere ucuz konut fırsatı!

Dar gelirliyi ev sahibi yapmaya devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), emekliler için de fırsatlar sunuyor...

TOKİ emeklilere özel konut projesi başvuru şartları!

TOKİ dar gelirli emeklileri ev sahibi yapmak için birçok ilde ürettiği konutları satışa sunuyor. Peki TOKİ emeklilere özel konut projesine başvurular nasıl yapılıyor? Başvuru şartları nelerdir? Sizler için araştırıldı...

TOKİ'den emeklilere Mart ayı fırsatı!

Yıllarca çalışıp konut alamayan 3 milyon emekli bulunuyor. TOKİ ise bu ihtiyaçtan yola çıkarak emeklileri konut sahibi yapmak için yoğun bir mesai harcıyor. İşte Mart ayına özel ucuz konutlar...

TOKİ Kütahya emeklilere özel kura sonuçları açıklandı!

TOKİ Kütahya emeklilere özel kura sonuçları açıklandı. Kura çekimi bu sabah gerçekleştirilen projede 294 emekli konutu yer alıyor. 

TOKİ'den emeklilere 20 bin konut!

2017 yılının ilk 6 ayında 35 bin 172 konut üreten TOKİ, bu yıl 20 bin emekli vatandaşı ev sahibi yapacak.

Batmanlı emeklilere TOKİ müjdesi!

TOKİ'nin Batman'da emekliler için hayata geçirdiği 1.472 konutun ardından, Emekliler Derneği Başkanı Ekmen, bu kez ilçelerdeki emeklilere yönelik konut yapılması için çalışma başlattı.

Emekliler de TOKİ'den ev alabilecek!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), yeni çalışması ile ayda 300 TL ile emeklileri ev sahibi yapacak. Emeklilere duyurular www. toki.gov.tr internet sitesinden yapılacak.

TOKİ'den emeklilere büyük fırsat!

TOKİ’nin 2017’de inşa edeceği konutlarda emekliler için büyük fırsatlar var. Kurum, bu yıl 65 bin sosyal konut inşa edecek. Projelerden ev sahibi olmak için herhangi bir emekli derneğine üye olma şartı yok.

TOKİ'den emeklilere 300 TL taksitle ev!

TOKİ'den emeklilere büyük müjde. 2017 yılında yapılan konutların 15 bini emeklilere ayrılacak. Emekliler ayda ortalama 300 lira taksitle ev sahibi olabilecek.

TOKİ 2017'de emeklilere kaç konut ayırdı?

TOKİ, bu yıl 65 bin sosyal konut inşa edecek, bu rakamın 15 bini, yani yüzde 25'i emeklilere ayrılacak.

Malatyalı emeklilere TOKİ müjdesi!

Emeklilerin bekledikleri müjde sonunda geldi. Başbakanlık Toplu Konut idaresinin emeklilere konut yapması için geçen yıl girişimde bulunan ve 6 bin emeklinin ev sahibi olması için kayıt alan Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Malatya Şubesinin çalışmaları boşa gitmedi.

TOKİ Karaman Kırbağı Emeklilere Özel kura çekim sonucu!

TOKİ Karaman Kırbağı Emeklilere Özel projesindeki daireler için kura çekimi bugün yapılacak. TOKİ Karaman Kırbağı Emeklilere Özel kura çekim sonucu açıklandığında Emlakkulisi.com'da yer alacak.

toki zonguldakta emeklilere konut mu yaptıracak Haberi

toki zonguldakta emeklilere konut mu yaptıracak

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli ve Çaydeğirme’ninde TOKİ tarafından emeklilerimize yönelik yapılacak olan konut çalışmalarında proje çalışmalarının tamamlandığını ve 13-30 Haziran 2016 tarihlerinde başvuruların alınacağını açıkladı.


Çaturoğlu yaptığı açıklamada, “Emekli Grubu Konut Projesi” kapsamında TOKİ Başkanlığı tarafından Zonguldak Kdz.Ereğli’de inşa ettirilecek 2+1 nitelikli 200 Konut ile Zonguldak Çaydeğirmeni Devrek’te inşa ettirilecek 2+1 nitelikli 324 Konut için, 13 Haziran-30 Haziran 2016 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası A.Ş’nin Zonguldak İlinde bulunan yetkili Şubeleri aracılığı ile başvurular kabul edilecektir. Başvuru işlemleri sırasında 500,00 TL başvuru bedeli alınacaktır. Başvurusu toplanacak konutların ihalesi yapıldıktan sonra, satış fiyatları belirlenecek olup, başvuru sahipleri arasında 01 Ağustos 2016 tarihinde Hak Sahibi Belirleme kurası çekilecektir. Hak sahiplerine konutlar, başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar %12 peşinat...