TOKİden 240 lira taksitle konut

TOKİden 240 lira taksitle konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), emekliler başta olmak üzere dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için yürüttüğü faaliyetleri hızlandırdı. Kurum 747 konutu satışa çıkaracağını açıkladı.

Doğa Koleji'nin sahiplerine 240 milyon liralık icra takibi!

Doğa Koleji'ni 2016'da Metal Yapı Konut'un sahibi Ömer Saçaklıoğlu almıştı. Türkiye'de 123 kampüsü olan Doğa Koleji'nin sahipleriyle ilgili Temmuz 'da icra takibi başlatıldı. Üç ayrı icra takibinin tutarı 240 milyon lira seviyesine ulaştı.

Dövize bağımlı AVM kiraları bir ayda 240 milyon lira arttı!

Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) Başkanı Sinan Öncel, dövize bağımlı AVM kiralarının bir ayda 240 milyon lira arttığını söyledi.

İGA sermayesini 1,8 milyar lira artırdı!

İGA Havalimanları İşletmesi AŞ, sermayesini 1 milyar 790 milyon lira artırarak 6 milyar 240 milyon liraya yükseltti.

Bakanlık'tan 667 yapı denetim firmasına 2,1 milyon TL ceza!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Bakanlık tarafından inşaat denetimlerini yapan bin 667 yapı denetim kuruluşundan, işlemlerinde aykırılık tespit edilenlere Temmuz'a kadar 2 milyon 148 bin 240 lira tutarında cezai işlem uygulandığını açıkladı.

Devlet Bahçeli Köprüsü için 240 milyon liralık borçlanma!

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Devlet Bahçeli Köprüsü için 240 milyon lira borçlanma kararı çıktı. Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise yapılan borçlanmanın hizmetleri aktif hale getirmek için olduğunu belirtti.

Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan projeler!

2-2.5 milyar lira ciro hedeflenen Emlak Konut "Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti" kampanyası dün başladı. Emlak Konut 240 ay vade kampanyasına katılan projeler haberimizin içinde yer alıyor.

TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen emeklilere son çağrı!

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Adana Çukurova Şube Başkanı Rafet Kaya, TOKİ'den ayda 240 lira taksitle ev almak isteyen emeklilerin, 31 Aralık'a kadar başvurmaları gerektiğini hatırlattı.

TOKİ'den 240 lira taksitle konut!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), emekliler başta olmak üzere dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için yürüttüğü faaliyetleri hızlandırdı. Kurum 747 konutu satışa çıkaracağını açıkladı.

TOKİ'den emeklilere 240 lira taksitle konut!

Başbakan Ahmet Davutoğlu, "TOKİ Başkanımıza gerekli talimatları verdik. Bu çerçevede emeklilerimize 240 lira taksitle konut edinme imkanı sağlıyoruz inşallah" dedi.

Başbakan Davutoğlu: Emeklilerimize 240 lira taksitle konut edinme fırsatı!

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'da Türkiye Emekliler Derneği Genel Kurulu'nda kameralar karşısına geçti.

TOKİ emeklileri ev sahibi yapmaya hazır!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, emeklilere 240 lira taksitle ev verilmesi konusu ilk gündeme geldiği andan itibaren bunun üzerinde çalıştıklarını söyledi.

TOKİ'den emekliye 240 ay ödemeli konut!

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği'nin emeklilere konut hakkı verilmesi için yaptığı başvuru, TOKİ tarafından onaylandı. TOKİ emekliyi 240 ay ödemeli ve ayda 250 lira taksitle konut sahibi yapıyor.

TOKİ'nin 250 lira taksitle konut uygulaması ne zaman başlayacak?

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, "Yeni dönemde, başta emekli vatandaşlarımız olmak üzere 250 lira taksitle ve 240 ay vade ile alt gelir grubuna yönelik konutlarımızı önümüzdeki haftadan itibaren arz edeceğiz" dedi.

TOKİden 240 lira taksitle konut

TOKİden 240 lira taksitle konut TOKİden 240 lira taksitle konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), emekliler başta olmak üzere dar gelirli vatandaşları konut sahibi yapmak için yürüttüğü faaliyetleri hızlandırdı. Bu kapsamda birçok ilde konut satışı gerçekleştiren ve yeni projeler üreten TOKİ, Şanlıurfa Maşuk’ta 168 ve Erzurum Palandöken'de 579 olmak üzere 747 konutu satışa çıkarıyor.


Satışa sunulan konutlar arasında alt gelir grubu kapsamında bulunanlardan emeklilerimiz için yüzde 25 oranında kontenjan ayrıldı. Şanlıurfa Maşuk'ta 107'si alt gelir grubu, 61'i sosyal konut olmak üzere toplam 168 konut satışa sunuldu. 1+1 ve 2+1 niteliğindeki 107 konutun taksit ödemeleri 240 liradan başlıyor. Konutlar yüzde 12-20 peşin ve 180-240 ay vade seçenekleri ile satılacak. Taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibarıyla başlayacak alt gelir grubu konutlarından emekliler için yüzde 25 oranında kontenjan ayrıldı.SOSYAL KONUTLAR...