Tolgahan Sayışman ev aldı

Tolgahan Sayışman ev aldı

Yakışıklı oyuncu, anne ve babasına sürpriz yapıp Bahçeşehir’de kirada oturdukları evi 220 bin dolara satın alarak hediye etti. Ayşe Hanım ve Haluk Bey, oğullarının jesti karşısında duygusal anlar yaşadı.

Tolgahan Sayışman, Los Angeles’ta 430 bin dolara ev aldı!

Tolgahan Sayışman, Los Angeles’ta 430 bin dolar vererek (1 milyon 218 bin TL) kiraladıkları evi satın aldı. Sayışman, Iggy Azalea ve Lindsay Lohan gibi dünyaca ünlü yıldızlarla komşu oldu.

Mikdat Kadıoğlu'ndan binalarda sıfır giriş uyarısı!

Karadeniz'de meydana gelen şiddetli yağışlar sebebiyle meydana gelen sel felaketi nedeniyle çok sayıda ev sel felaketiyle karşılaştı. Prof. Mikdat Kadıoğlu yeni inşa edilen konutlarda sıfır giriş yapılmamasını dile getirdi. 

Giresun Dereli'deki konutların yapımı tamamlandı!

Geçtiğimiz sene Giresun'da meydana gelen sel felaketi nedeniyle kentte çok sayıda ev yıkılmış vatandaşlar evsiz kalmıştı. TOKİ tarafından inşa edilen konutların yapımı büyük oranda tamamlandı. 

Sel felaketinin çözümü kentsel dönüşüm!

Batı Karadeniz'de meydana gelen sel felaketler nedeniyle çok sayıda ev yıkıldı. Yıkılan evlerle ilgili değerlendirme yapan Prof. Dr. Veysel Eroğlu çözümün kentsel dönüşüm olduğunu dile getirdi. 

Dere yatağına bina inşaatı yasaklansın talebi!

Kastamonu'da meydana gelen sel felaketi nedeniyle çok sayıda ev enkaz oldu. Kent sakinlerin dere yataklarına inşa edilen evler nedeniyle imar yasağı için çağrıda bulundu. 

Konut sigortasında hangi hasarlar ödeniyor?

Çok sayıda ev sahibinin önemsiz olarak düşündüğü konut sigortası çoğu zaman hayati önem taşıyor. Peki konut sigortasında hangi masraflar ödenir? Konut sigortası yaparken nelere dikkat edilmeli? İşte detaylar...

Ev taşımanın püf noktaları neler? 

Yeni bir eve yerleşen vatandaşların en büyük derdi taşınma işlemleri oluyor. Çoğu zaman zahmetli ve yorucu olan taşınma işlemleri birkaç püf noktayla daha kolay bir hale geliyor. İşte ev taşımanın püf noktaları...

Tolgahan Sayışman kiracılarından kira almadı!

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, pandemi nedeniyle kiracılarından kira almadı.

Tolgahan Sayışman resmen inşaat şirketi kurdu!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman, inşaat sektörüne girdi. Sayışman, yeni şirket kurdu. Hangün Yapı Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Hangün Yapı Anonim Şirketi kuruldu!

Hangün Yapı Anonim Şirketi Eyüpsultan'da 50 bin TL sermaye bedeli ile Turgut Tolgahan Sayışman tarafından kuruldu. 

Tolgahan Sayışman inşaat sektörüne girdi!

İnşaat sektörüne giren oyuncu Tolgahan Sayışman 40 dairelik rezidans ve 14 villadan oluşan iki projeyi hayata geçirecek.

Tolgahan Sayışman inşaat sektörüne giriyor!

Oyuncu Tolgahan Sayışman, ticarette boy göstermeye hazırlanıyor. Büyük yatırımlara imza atacak Sayışman, inşaat sektöründe uluslararası marka olacak.

Hindistan'da şiddetli yağışlar nedeniyle çok sayıda ev yıkıldı!

Hindistan'ın güneyinde bulunan Telengana eyaletinde şiddetli yağışlar nedeniyle çok sayıda ev yıkıldı. Yıkılan evlerin altında kalan 15 kişi hayatını kaybetti.

Bursa’da kiralık ev sayısı arttı!

Bursa’da koronavirüs salgını nedeniyle öğrencilerin memleketlerine geri dönmesiyle kiralık ev sayısı yükseldi, kira fiyatları ise düşüşe geçti.

Tolgahan Sayışman ev aldı Haberi

Tolgahan Sayışman ev aldı

Oyuncu Tolgahan Sayışman, anne ve babasını kira derdinden kurtardı. Yakışıklı oyuncu, annesi Ayşe Sayışman ile babası Haluk Sayışman’a oturdukları evi alıp hediye etti.


6 KASIM’DA SATIN ALDI

Sayışman 6 Kasım’da, anne ve babasının Bahçeşehir’de kirada oturdukları evi 220 bin dolara satın aldı. Yakışıklı oyuncu, aynı gün 60’ıncı yaşını kutlayan annesi ile babasına sürpriz yaparak tapuyu kendilerine verdi. Ayşe Hanım ve Haluk Bey, oğullarının jesti karşısında duygusal anlar yaşadı.


Mehmet ÇALIŞKAN/HabertürkHaber Sözcü Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Tolgahan Sayışman ünlüler camiasının hayırlı evlatlarından oldu. Magazin camiasında ailelerine ev alan isimlere sıkça rastlıyoruz. Bunlar arasına dahil olan son isim Tolgahan Sayışman oldu. ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinin yıldızı Tolgahan Sayışman, anne ve babasını kira derdinden kurtardı.


Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman, 6 Kasım’da 60’ıncı yaşını kutlayan annesi ile babasına...