Tolgahan Sayışman kiracı

Tolgahan Sayışman kiracı

Ezgi Mola’dan sonra ünlü çift Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi de, kiracılarından kira almayacaklarını açıkladı...

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin Beykoz'daki 8 milyon TL’lik villası!

Tolgahan Sayışman, eşi Almeda Abazi ile oturmak üzere Beykoz’dan 8 milyon TL’ye havuzlu villa satın almıştı. Çiftin muhteşem evlerinden ilk görüntüler yayınlandı.

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi kiracılarından kira almayacak!

Ezgi Mola’dan sonra ünlü çift Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi de, kiracılarından kira almayacaklarını açıkladı...

Tolgahan Sayışman'dan oğluna 6,5 milyon liralık villa yatırımı! 

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi oğulları Efehan geçtiğimiz Mayıs ayında dünyaya gelmişti. Çift, oğullarına yatırım olarak Beykoz’dan 6,5 milyon liralık bir villa satın aldı…

Tolgahan Sayışman Çekmeköy’deki evine spor salonu yaptırdı!

Oyuncu Tolgahan Sayışman, Çekmeköy’deki 4.5 milyon TL'lik lüks villasına eşi Almeda Abazi için 50 bin TL’lik spor salonu yaptırdı.

Tolgahan Sayışman Çekmeköy’de 4.5 milyon TL'ye villa aldı!

Tolgahan Sayışman-Almeda Abazi çifti, bebeklerinin olacağını öğrendikten sonra ailelerinin oturduğu Çekmeköy’de 4 milyon 500 bin TL’ye villa aldı.

Tolgahan Sayışman: Felaketi öngörseydim, ev almazdım!

Miami’den iki ev satın alan Tolgahan Sayışman, Irma Kasırgası sonrası yaptığı açıklamada “Felaketi öngörseydim bu yatırım için acele etmezdim” dedi.

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, Zincirlikuyu'ya taşındı!

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi, Los Angeles'ta evlenerek balayı için uzun süre Amerika'da kalmışlardı. Türkiye'ye dönen ünlü çift Zincirlikuyu'daki lüks bir rezidansa taşındı.

Tolgahan Sayışman Miami’deki evi için eşya bakıyor!

Sevgilisi Almeda Abazi’nin ailesini ziyaret etmesini fırsat bilen oyuncu Tolgahan Sayışman, Miami’deki evi için harıl harıl eşya bakıyor.

Tolgahan Sayışman Miami’den ev satın aldı!

Kasım ayında Los Angeles’ta aldığı evle Lindsay Lohan’a komşu olan Tolgahan Sayışman, bu kez Miami’den ev aldı.

Tolgahan Sayışman gayrimenkul yatırımı yapıyor!

Show TV'deki 'Asla Vazgeçmem'in yıldızı Tolgahan Sayışman, "Dizilerden kazandığınız tüm parayı gayrimenkule yatırdığınız doğru mu?" sorusuna "Evet doğrudur. Bu konuları paylaşmak hoşuma gitmiyor." dedi.

Tolgahan Sayışman Zekeriyaköy'den 2 milyon TL'ye ev aldı!

Ünlü oyuncu Tolgahan Sayışman İstanbul Zekeriyaköy'den 4 katlı, havuzlu villa satın aldı. Anne-babasıyla yaşayacağı eve 2 milyon TL verdi. Evi bitene kadar ailesiyle Şişli'de bir otele yerleşti.

Tolgahan Sayışman, Bahçeşehir'den 220 bin dolara ev aldı!

Yakışıklı oyuncu, anne ve babasına sürpriz yapıp Bahçeşehir’de kirada oturdukları evi 220 bin dolara satın alarak hediye etti. Ayşe Hanım ve Haluk Bey, oğullarının jesti karşısında duygusal anlar yaşadı.

Tolgahan Sayışman, Los Angeles’ta 430 bin dolara ev aldı!

Tolgahan Sayışman, Los Angeles’ta 430 bin dolar vererek (1 milyon 218 bin TL) kiraladıkları evi satın aldı. Sayışman, Iggy Azalea ve Lindsay Lohan gibi dünyaca ünlü yıldızlarla komşu oldu.

Tolgahan Sayışman kiracı

Tolgahan Sayışman kiracı Tolgahan Sayışman kiracı

Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi çifti üçü Amerika’da, altısı Türkiye’de bulunan dokuz mülkü için kiracılarından iki ay boyunca kira almayacağını söyledi.

Hürriyet’te yer alan habere göre; ünlü oyuncu Ezgi Mola, iki kiracısından nisan ayında kira almayacağını açıkladı ve ev sahiplerine “Sizden de böyle adımlar bekliyorum” çağrısında bulundu.

Ardından benzer bir haber de oyuncu Tolgahan Sayışman’dan geldi. Eşi Almeda Abazi’ye de danışan Sayışman, üçü Amerika’da, altısı Türkiye’de bulunan dokuz mülkü için kiracılarından iki ay boyunca kira almayacağını söyledi.

Ezgi Mola kiracılarından kira...