Toya Moda iletişim

Toya Moda iletişim

Toya Moda'da peşinatın %5 olduğu ilk 15 taksidini Toya Yapı’nın üslendiği 120 ay banka kredili ödeme planının yanı sıra, Toya Yapı fırsatıyla %25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuyor.

Küçükçekmece Toya Moda ulaşım!

Daire alanları 40 metrekareden başladığı proje toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana geliyor. Küçükçekmece Toya Moda ulaşım bilgileri kapsamında Bakırköy’e 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Toya Moda Sefaköy satış ofisi telefon!

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa edilen proje 426 daire bulunuyor. Toya Moda Sefaköy satış ofisi telefon numarası 0 212 424 54 34 olarak belirlendi.

Toya Moda Küçükçekmece lokasyon!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazanın yer aldığı projede 120 aya kadar vade imkanı sağlanıyor. Toya Moda Küçükçekmece lokasyon bilgisi kapsamında Bakırköy’e 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Sefaköy Toya Moda adres bilgileri!

Daire alanlarının 40 metrekareden başladığı proje toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana geliyor. Sefaköy Toya Moda adres bilgileri kapsamında İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de yükseliyor.

Hem kira hem kredi taksidi ödemeyin!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda lokasyon bilgileri!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana gelen projede daire alanları 40 metrekareden başlıyor. Toya Moda lokasyon bilgileri kapsamında Bakırköy’e 5 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor.

Sefaköy Toya Moda satış ofisi!

Sefaköy Toya Moda satış ofisi ile 0212 424 54 34 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Teslimlerin 2016 yılı sonunda yapılacağı projede 50 ay vade farksız taksit avantajı ile daire sahibi olunabiliyor.

Toya Moda ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy 'de inşa edilen projede 426 daire ve 36 ’ya yakın mağaza yer alıyor. Peki Toya Moda ne zaman teslim?

Toya Moda Evleri!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa ediliyor. Toya Moda Evleri Aralık 2016 teslim edilmesi planlanıyor.

Toya Moda'da stüdyo daireler 245 TL'ye!

Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan Toya Moda'da stüdyodan 3+1' farklı büyüklükte 426 daire bulunuyor. 4 bloktan oluşan sitede fiyatlar 245 bin liradan başlıyor.

Sefaköy Toya Moda güncel fiyatlar!

Satış süreci devam eden Toya Moda Residence'de teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. Projede tamamı peşin alımlarda yüzde 8 indirim uygulanıyor. İşte Sefaköy Toya Moda güncel fiyatlar...

Toya Moda daire fiyatları!

Toya Moda daire fiyatları ,dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Projede stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon gibi daire tipleri yer alıyor.

Toya Moda'da peşinatlar 1.527 TL'den başlayan fiyatlarla!

TOYA Yapı tarafından Basın Ekspres'te gerçekleştirilen Toya Moda, ev sahibi olmak isteyenlere bahar aylarına özel kampanyası ile peşinatsız daire sahibi olma imkanı sunuyor.

Toya Moda’da daire fiyatları 225 bin TL'den başlıyor!

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Toya Yapı tarafından gerçekleştirilen Toya Moda, ev sahibi olmak isteyenlere bahar aylarına özel kampanyası ile peşinatsız daire sahibi olma imkanı sunuyor.

Toya Yapı Toya Next iletişim!

İstanbul Güneşli Basın Ekspres bölgesinde yükselen Toya Yapı Toya Next projesinde 488 daire ve 7 bin 500 metrekare ticaret alanı bulunuyor. Toya Yapı Toya Next iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Toya Next Evleri iletişim!

270 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Toya Next Evleri Toya Yapı tarafından inşa ediliyor.Toya Next Evleri iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.

Toya Next Basın Ekspres iletişim!

Toya Next Basın Ekspres iletişim bilgisi haberimizde yer alıyor. Güneşli Basın Ekspres bölgesinde yükselen Toya Next projesi için ön talep süreci başladı...

Sefaköy Toya Moda satış ofisi!

Sefaköy Toya Moda satış ofisi ile 0212 424 54 34 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Teslimlerin 2016 yılı sonunda yapılacağı projede 50 ay vade farksız taksit avantajı ile daire sahibi olunabiliyor.

Toya Moda Rezidans iletişim!

Toya Moda Rezidans iletişim için 0212 424 54 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Atatürk Havaalanı’na 3 dakikalık mesafede olan projede 24 ay vade imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.

Bursa Moda Bademli iletişim!

Ömer Kumova İnşaat tarafından hayata geçirilen projede daireler 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak dizayn edildi. Bursa Moda Bademli iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası +90 224 451 39 39 olarak belirlendi.

Sefaköy Toya Moda satış ofisi iletişim!

Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa edilen proje DO Yenikapı İskelesi’ne 15 dakika kadar uzaklıkta bulunuyor. Sefaköy Toya Moda satış ofisi iletişim kapsamında telefon numarası 0 212 424 54 34 olarak belirlendi.

Toya Yapı Toya Moda iletişim bilgileri!

İDO Yenikapı İskelesi’ne 15 dakika kadar uzaklıkta bulunan projede daire alanları 37 metrekareden başlıyor. Toya Yapı Toya Moda iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 424 54 34 olarak belirlendi.

Toya Yapı Toya Moda iletişim!

Toya Yapı Toya Moda iletişim numarası 0212 424 54 34 olarak belirlendi. Teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşeceği proje Atatürk Havaalanı’na 3 dakika uzaklıkta inşa ediliyor.

Toya Moda Sefaköy iletişim bilgileri!

Toya Grup tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesi Sefaköy ‘de inşa ediliyor. Toya Moda Sefaköy iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 212 424 54 34 olarak belirlendi.

Muhteşem Yeni Yüzyıl Göztepe iletişim!

Muhteşem Yeni Yüzyıl Göztepe iletişim numarası 444 70 16 olarak belirlendi. Ceylan İnşaat imzası ile hayata geçirilen proje Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre yakın mesafede bulunuyor.

Toya Moda Konutları iletişim!

İstanbul Küçükçekmece'ye bağlı Sefaköy'de hayata geçirilen Toya Moda Evleri 'nde 9 bin lira peşin ödemeler ile konut sahibi olunabiliyor. Toya Moda Konutları iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Toya Moda Sefaköy iletişim!

Ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade yapılabilen Toya Moda Konutları'nda daire fiyatları 215 bin liradan başlangıç gösteriyor. Toya Moda Sefaköy iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Toya Moda iletişim Haberi

Toya Moda iletişim

Peşinatın yüzde 5 olduğu ilk 15 taksidini Toya Yapı’nın üslendiği 120 ay banka kredili ödeme planının yanı sıra, Toya Yapı fırsatıyla yüzde 25 peşinat ile 50 ay vade farksız ödeme imkanı da sunuyor.


Anlaşmalı bankalar ile 60 aya % 0,59, 120 aya % 0,79 olan cazip faiz oranları ve %5 peşinat ödemesini de ayrı bir seçenek olarak sunmaya devam eden TOYA MODA, ister yaşamına ister geleceğine yatırım yapacakları kaçırılmayacak fırsatlarla donatıyor.


Böylece  Toya Moda  sakinleri, Toya Yapı’nın hediyesi sayesinde, 15 ay sonra evlerini teslim aldıktan sonra banka taksitlerini ödemeye başlayacaklar.


Erken alan kazanıyor!

Toya Moda’nın  Aralık 2016 teslimat garantili kampanyası ile ev alanlar, ne kadar erken davranırsa o kadar çok kazanıyor; teslimata kadar tüm kredi taksitlerini Toya Yapı ödüyor.


Peşinatın %5 olduğu ilk 15...