Toya Moda teslimleri

Toya Moda teslimleri

Moda'da Toya Yapı tarafından inşa edilen Toya Moda'da teslimat için geri sayım başladı. Projede teslim tarihine kadar 13 aylık tüm taksitler Toya Yapı tarafından ödeniyor.

Toya Moda projesinde teslimat garantili kampanya!

Toya Yapı tarafından Toya Moda projesi için başlatılan Aralık 2016 teslimat garantili kampanya kapsamında teslime kadar olan taksitler Toya Yapı tarafından ödeniyor.

Toya Moda'da teslime kadar ödemesiz konut fırsatı!

Toya Yapı tarafından Toya Moda projesi için başlatılan Aralık 2016 teslimat garantili kampanya kapsamında teslime kadar olan taksitler Toya Yapı tarafından ödeniyor.

Sefaköy Toya Moda Evleri teslim tarihi!

Toplam 426 konut ve 36 mağazadan oluşan Toya Moda projesi Toya Grubu imzası taşıyor. Sefaköy Toya Moda Evleri teslim tarihi 2016 olarak belirlendi.

Toya Moda ne zaman teslim?

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy 'de inşa edilen projede 426 daire ve 36 ’ya yakın mağaza yer alıyor. Peki Toya Moda ne zaman teslim?

Toya Moda'da peşinatlar 1.527 TL'den başlayan fiyatlarla!

TOYA Yapı tarafından Basın Ekspres'te gerçekleştirilen Toya Moda, ev sahibi olmak isteyenlere bahar aylarına özel kampanyası ile peşinatsız daire sahibi olma imkanı sunuyor.

Toya Moda'da teslimler Aralık 2016'da!

Toya Moda, 2015'te konut sahibi olma fırsatı veriyor. Dairelerin peşin satış fiyatlarının 215 bin liradan başladığı Toya Moda'da, 9 bin lira peşinat ve bin 460 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Toya Moda 'da 9 bin TL peşinatla taksitler bir yıl erteleniyor!

İstanbul'un yeni Maslak hattı olarak değerlendirilen Basın Ekspres Yolu’ndaki konutta moda anlayışını değiştiren yeni projesi Toya Moda’da konut sahibi olmak isteyenlere 9.000 TL peşinatla 1 yıl taksit erteleme fırsatı sunuyor.

Toya Moda'da peşin ödemelerde 559 bin liraya 3+1!

Toya Grubu tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinin 2016 yılının Aralı ayında teslim edilmesi hedefleniyor. Toya Moda projesinde 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları banka kredili veya peşin ödendiği takdirde 559 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da 432 bin liraya 2+1!

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de inşa edilen Toya Moda projesi 100 milyon lira yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Toya Moda projesinde 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 432 bin liradan başlıyor.

Toya Moda projesinde 622 bin liraya 3+1!

Toya Grubu tarafından inşa edilen Toya Moda projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede 3+1 dairelerin fiyatları 622 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da 468 bin liraya 2+1!

100 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirilen Toya Moda projesinin 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor. Projede 2 oda 1 salon dairelerin fiyatları 468 bin liradan başlıyor.

Toya Moda'da 622 bin liraya 3+1!

İstanbul Avrupa yakası Sefaköy'de konumlandırılan Toya Moda projesinde 486 adet daire yer alıyor. Toya Moda'da 3 oda 1 salon dairelerin fiyatları 622 bin liradan başlangıç gösteriyor.

Toya Moda projesinde 185 bin TL'ye! 36 ay 0 faizle!

Toya Moda projesinde yer alan dairelerin fiyatları 185 bin TL'den başlıyor. Projede dileyenler 36 ay faiz uygulanmadan taksitlendirme ya da yüzde 5 peşinat geri kalanı 120 ay taksit şeklinde ödemelerini yapıyor

Toya Moda'da 185 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Toya Yapı tarafından hayata geçirilen Toya Moda projesinde toplamda 486 adet konut yer alıyor. 2016 yılının Aralık ayında teslim edilmesi beklenen Toya Moda'da fiyatlar 185 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Toya Moda teslimleri ne zaman?

Sefaköy Toya Moda projesinde 426 daire ve 36’ya yakın mağaza yer alıyor. Peki, Toya Moda teslimleri ne zaman?

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya!

Toya Moda'da teslimat garantili kampanya kapsamında kredi ve kira ödenmiyor. Dairelerin 267 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede teslimlerin 2016 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Toya Moda'da evini bugün al, banka kredini Toya ödesin!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda Evleri!

Toplam 426 daire ve 36’ya yakın mağazadan meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa ediliyor. Toya Moda Evleri Aralık 2016 teslim edilmesi planlanıyor.

Toya Moda'da ödeme kolaylığı sağlayan kampanya!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, Moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda'da kampanya!

Toya Grubu tarafından Sefaköy'de yapılan Toya Moda projesinde ev sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuluyor. İşte, Toya Moda'da kampanya!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası!

Toya Moda krediniz bizden kampanyası kapsamında Toya Moda’dadan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödüyor.

Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı!

İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Sefaköy'de inşa edilen projede teslimler Aralık 2016 yapılması planlanıyor. Toya Moda Küçükçekmece ödeme planı kapsamında 120 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Toya Moda'da banka kredisi 15 ay Toya Yapı'dan!

İstanbul’un en gözde bölgesi Basın Ekspress’te, moda konseptine uygun şık mimarisi ile dikkat çeken, Toya Moda’dan, bugün 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 15 aylık taksitlerini Toya Yapı ödeyecek.

Toya Moda yeni bir kampanya düzenledi!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA Moda, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda'da faiz düştü!

Banka faiz oranlarını düşüren TOYA MODA, 50 ay vade farksız ödeme imkanı sunmasının yanı sıra , % 5 peşinat ve teslimde % 20 ödeme ile 120 aya varan taksitli ödeme planı da sunuyor.

Toya Moda’da faiz düştü vade uzadı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmaları sürerken kredi faiz oranlarını düşüren Toya Moda, hazırladığı kampanyada pek çok seçenek de sunuyor. Proje toplam 426 daireden oluşuyor.

Toya Moda Evleri'nde 50 ay vade farksız taksit imkanı!

Yüksek faiz artışları ve kur dalgalanmalarının yaşandığı bugünlerde, ev sahibi olmak için büyük fırsat. TOYA MODA vade farksız ödemeden fırsatı ve kredi faiz oranlarında kaydadeğer düşük oranlarıyla konut sahibi olmak isteyenlere nefes aldırıyor.

Toya Moda teslimleri Haberi

Toya Moda teslimleri

İstanbul Basın Ekspres yolunda, Bünyamin Derman tarafından tasarlanan Toya Moda'da kaba inşaat tamamlandı. Projede teslimat için geri sayım başladı. 98 bin metrekare inşaat hacmi bulunan Toya Moda'da teslimata 13 ay kala inşaat çalışmaları hız kazandı. Duvar çalışmaları bitmekte olan inşaatın teras ve çatılarda su izolasyonları tamamlandı. Cephe çalışmaları ise blok bazında bitmek üzere. 


BANKA TAKSİTLERİ TOYADAN 

Toya Moda'dan, 120 ay vade ile ev alanların, teslim tarihine kadar olan 13 aylık tüm taksitlerini de Toj'a Yapı ödüyor. Böylece Toya Moda sakinleri evlerini teslim aldıktan sonra banka taksitlerini ödemeye başlıyor. Aralık 2016 teslimat garantili kampanya kapsamında birçok ödeme seçeneği sunuluyor. 50 ay vade farksız ödeme imkânının bulunduğu projede, ayrıca anlaşmalı bankalarla 60 aya yüzde 0.69, 120 aj'a yüzde 0.89 faiz oranları bir seçenek...