29 / 05 / 2022

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman

K YAPI ve Solid Yapı'nın ortaklığını temsil eden Grey Yapı tarafından 1.5 yıl önce inşasına başlanan Trendist Alaşehir'de inşaat da satışlar da devam ediyor.

Trendist Ataşehir'de metrekaresi 6 bin 160 TL'ye penthouse!

Trendist Ataşehir projesinde penthouse daireler satışa çıktı. Panoramik deniz manzarası sunan dairelerin fiyatları metrekare bazında 6 bin 160 ila 7 bin 390 lira arasında değişiyor..

Trendist Ataşehir'de 28 penthouse daire satışta!

Grey Yapı tarafından Ataşehir’de 1.5 yıl önce inşaatına başlanan Trendist Ataşehir’in yüzde 78’i satıldı. İnşaatının yüzde 72’si tamamlanan projede 28 adet penthouse daire satışa çıktı. Projedeki ticari üniteler ise mayısta satılacak.

Trendist Ataşehir ne zaman teslim edilecek?

Trendist Ataşehir projesinde yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor ve banka kredisi kullanılabiliyor. Dairelerin 320 bin TL'den başlayan fiyatlarla satıldığı Trendist Ataşehir ne zaman teslim edilecek?

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman?

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman sorusunun yanıtına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. Toplam 820 adet konuttan meydana gelen Trendist Ataşehir projesinde teslimlerin 2016 yılının Ekim ayında yapılması planlanıyor...

Trendist Ataşehir: Tüm zamanların projesi!

Trendist Ataşehir projesi stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi...

Trendist Ataşehir'de inşaatın yüzde 30'u, satışların ise yüzde 55'i tamamlandı!

K Yapı ve Solid İnşaat konsorsiyumu tarafından Ataşehir'de yükselen Trendist Ataşehir'de inşaatın yüzde 30'u, satışların ise yüzde 55'i tamamlandı. İstanbul'da 2019 yılına kadar tamamlanması planlan iki raylı sistem hattının kesişim noktasında bulunuyor.

Trendist Ataşehir'de teslimler başlıyor!

İstanbul Ataşehir'de K Yapı ve Solid İnşaat imzasıyla yükselen Trendist Ataşehir projesinde bağımsız bölümlerin teslimleri başlıyor. Projede yer alan her bir bağımsız bölüm için teslim günü ve saati belirlendi.

Trendist Ataşehir ev fiyatı!

Trendist Ataşehir Evleri'nde banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor. Projede yer alan dairelerin teslimleri 2016 yılının Ekim ayında gerçekleşecek. İşte Trendist Ataşehir ev fiyatı...

Trendist Ataşehir Evleri'nde 536 bin TL'ye 2+1! Yüzde 5 peşinatla!

Trendist Ataşehir Evleri'nde yer alan daire seçeneklerinden 2+1 dairelerin fiyatları 536 bin ile 632 bin TL arasında değişiyor. Proje kapsamında yüzde 5 oranında peşinat ödemesi yapılıyor.

Trendist Ataşehir Evleri teslimleri!

13 Katlı 3 kule ile 8 katlı 13 bloktan oluşan Trendist Ataşehir Evleri, 37.000 metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Trendist Ataşehir Evleri teslimleri haberimizin içinde yer alıyor.

Trendist Ataşehir'de 320 bin TL'ye! Yüzde 5 peşinatla!

Trendist Ataşehir projesi kapsamında yer alan dairelerin fiyatları 320 bin TL'den başlıyor. Proje kapsamında daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşuyor.

Trendist Ataşehir Evleri nerede?

K Yapı ve Solid İnşaat tarafından hayata geçirilen Trendist Ataşehir Evleri 13 katlı 3 kule ile 8 katlı 13 bloktan oluşuyor. Projede toplam 820 adet konut yer alıyor. Trendist Ataşehir Evleri nerede? sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz...

Trendist Ataşehir Evleri ödeme!

Trendist Ataşehir projesinde 13 katlı 3 kule ile 8 katlı 13 blok yer alıyor. Projede taksit ödemeleri 12 ay sonra başlıyor. Trendist Ataşehir Evleri ödeme planı ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz.

Trendist Ataşehir evlerinde taksitler 1 yıl sonra başlıyor!

Trendist projesi, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de K Yapı-Solid İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor. Satış süreci devam eden Trendist Ataşehir projesinde taksit ödemeleri 12 ay sonra başlıyor.

Trendist Ataşehir Konutları'nda yüzde 5 peşinatla! Taksitler 12 ay sonra başlıyor!

Trendist Ataşehir Konutları'nda yer alan daireler için yüzde 5 oranında peşinat ödemesi yapılıyor. Proje kapsamında yüzde 20 'si ve de taksitleri 1 yıl sonrasında başlıyor.

Trendist Ataşehir projesi nerede?

Trendist Ataşehir projesi K Yapı ve Solid İnşaat imzası taşıyor. Teslimlerin Ekim 2016'da yapılması planlanan proje 820 adet konuttan meydana geliyor. "Trendist Ataşehir projesi nerede?" sorusunun cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Trendist Ataşehir Evleri'nde yüzde 5 peşinatla! Taksitlere 1 yıl sonra başla!

Trendist Ataşehir Evleri kapsamında yer alan daireler için yüzde 5 oranında peşinat ödemesi yapılıyor. Projedeki daireler stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşuyor.

Trendist Ataşehir'de Ekim 2016'da teslim daireler!

K Yapı-Solid İnşaat tarafından hayat geçirilen Trendist Ataşehir projesinde teslimlerin 24 ay sonra yapılması planlanıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları 205 bin TL 'den başlangıç gösteriyor.

Trendist Ataşehir Rezidans!

Trendist Ataşehir Rezidans, İstanbul'un Anadolu Yakası Ataşehir'de 13 katlı 3 blok ve 8 katlı 13 blok halinde yükseliyor. Toplam 820 tane konuttan meydana gelen projenin satış süreci devam ediyor.

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman Haberi

Trendist Ataşehir teslimleri ne zaman

İnşaatında yüzde 72.satışlarda da yüzde 78 seviyesine gelinen projede 28 adet penthouse daire ile ticari üniteler satışa çıkıyor. 


Grey Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Orman, "12 adet 3+1 daire ile 16 adet 2+1 penthouse daireler, satışları yeni başlamasına rağmen yoğun ilgi görüyor. Metrekare fiyatları da 6 bin 160 TL ila 7 bin 390 TL arasında değişiyor" dedi. 


Ticari ünitelerin de Mayıs ayında satışa çıkacağını aktaran Orman, 30 ile 400 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip ticari ünitelerin fiyatlarının 675 bin lira ile 9 milyon lira arasında değiştiğini söyledi. 

İnşaat hızlarını da artırdıklarını vurgulayan Mustafa Orman, söz verdikleri 2016 Ekim tarihinden önce teslim planladıklarını belirtti. 


Hedeflerin üzerinde 

Başta Ataşehir bölgesinde olmak üzere Anadolu yakasının merkezi lokasyonlarında proje geliştireceklerini belirten Mustafa Orman. "2014 yılı zor başlamasına rağmen...