09 / 08 / 2022

trump towers restoran

trump towers restoran

Coq d’Argent restoranının patronu Sir Terence Conran İstanbul’un damak tadına el atıyor. Conran, Trump Towers’ta Mehmet Ali Yalçındağ ve Borsa restoranlarının sahibi Özkanca ile ortak lüks bir restoran açıyor

Kerimcan Durmaz Trump Towers'a taşındı!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz Beykoz Acarkent'teki evinden taşındı. Ünlü fenomenin yeni adresi ise 18 bin TL kirası ile Trump Towers oldu...

Donald Trump photoshopla Trump Towers'ı Grönland'ın ortasına koydu!

Donald Trump photoshopla Gröland'ın ortasına Trump Towers'ı kondurdu. Twitter hesabında paylaşım yapan Trump, "Bunu Grönland’a yapmayacağıma söz veriyorum" ifadelerini kullandı. 

Doğan, Trump Towers'taki ofis ve AVM'yi Orta Anadolu Otomotiv'e sattı!

Doğan Şirketler Grubu Holding, Trump Towers'ın ofis binası ve alışveriş merkezini dolaylı bağlı ortaklığı Orta Anadolu Otomotiv Ticaret ve Sanayi A.Ş.'ye sattı...

Doğan Şirketler Grubu, Trump Towers'taki ofis ve AVM'yi 1.7 milyara aldı!

Doğan Şirketler Grubu,  bağlı ortaklığ Orta Anadolu Otomotiv Ticaret'in Trump Towers'taki ofis, AVM ve demirbaşlarını toplam 1 milyar 700 milyon TL bedelle satın aldı.

Trump Towers'ta icradan satılık daire! 5 milyon TL'ye!

İstanbul, Şişli İlçesi, Mecidiyeköy Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Caddesi üzerinde yer alan Trump Towers'ın Rezidans Bloğu'nda yer alan daire icradan satışa çıkarıldı. 

Trump Towers yılbaşında açık mı?

Trump Towers, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Trump Towers yılbaşında açık mı? Trump Towers yılbaşında kaçta açılıyor? İşte Trump Towers 1 Ocak 2017 çalışma saatleri...

Trump Towers'ın adı değişecek mi?

ABD'nin 45'inci başkanı olarak ipi göğüsleyen Donald Trump, Türkiye'de politikadan önce işadamı kimliğiyle tanındı. Trump'ın, ismi ekonomi dünyasından çok siyasilerin dilinden düşmedi.

Trump Towers Kurban Bayramı çalışma saatleri!

Trump Towers, hafta içi her gün saat 10:00 ile saat 22:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Peki, Trump Towers Kurban Bayramı'nda açık mı? İşte Trump Towers Kurban Bayramı çalışma saatleri...

Trump Towers AVM'nin adı değişmeli!

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, Mecidiyeköy'de bulunan Trump Towers AVM hakkında 'Trump' isminin kaldırılmasını istedi. Erdoğan, " Bu noktada geçmişte ben de bir yanlış yapmış ve oranın açılışını yapmıştım" dedi.

Şişli Trump Towers Residence'da icradan 4.8 milyon TL'ye satılık ev!

İstanbul 10.İcra Dairesi, İstanbul İli Şişli İlçesi'nde yer alan evi satışa çıkardı. Trump Towers Residence'da bulunan söz konusu gayrimenkulün satış bedeli 4 milyon 800 bin TL olarak belirlendi.

Trump Towers Kurban Bayramı 2015'te açık mı?

Trump Towers AVM hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.Peki,Trump Towers Kurban Bayramı 2015'te açık mı? Trump Towers AVM bayramda kaçta açılır?

Trump Towers AVM bayramda açık mı?

Trump Towers AVM hergün 10:00 ile 22:00 arasında hizmet veriyor.Peki,Trump Towers AVM bayramda açık mı? Trump Towers AVM bayramda kaçta açılır?

Çilek Mobilya Trump Towers AVM'de mağaza açtı!

Çilek Mobilya, İstanbul Mecidiyeköy'deki Trump Towers AVM'de mağaza açtı. Çilek, yurt içinde mağaza sayısını artırmaya devam ediyor.

trump towers restoran Haberi

trump towers restoran


Londra Olimpiyatları’nda İngiltere’nin tanıtımında yer alan Coq d’Argent restoranının sahibi Sir Terence Conran Türkiye’de damak tadını belirleyecek. Yandex Türkiye’nin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Borsa restoranlarının sahibi Rasim Özkanca ile ortak şirket kuran Conran’ın Londra’daki restoranı yakın tarihte CNN tarafından dünyanın en iyi roof (teras) restoranı seçilmişti.

Türkiye’de açılacak restoranın lokasyonu Trump Towers olucak. Coq d’Argent markasını da bünyesinde bulunduran D&D London, Türkiye’ye gelip Yalçındağ ve Umut Özkanca ile görüşmeler yaptı.

D&D bünyesinde bulundurduğu her restoranda bambaşka bir konsept ve mönü sunmasıyla tanınıyor. Bir restoranı diğerine benzemiyor. Trump Towers’ta ise şu ana kadar hiçbir restoranlarında denemedikleri yepyeni bir konsepte imza atacaklar.


Şefin masasında özel menü

Borsa, Masa, X Restoran gibi markaları bünyesinde bulunduran Sele İstanbul Grup’un Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut...