Tual Bahçekent projesi

Tual Bahçekent projesi

Emlak Konut GYO Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan bağımsız bölümler için hazırlatılan gayrimenkul değerleme daporunu yayınladı...

Tual Bahçekent ve Tual Adalar projeleri Danimarka’da görücüye çıktı!

Dağ Mühendislik projesi olan Tual Bahçekent ve Tual Adalar, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da gerçekleştirilen resepsiyonla tanıtıldı. 

Tual Bahçekent ve Tual Adalar’ın kampanyasında son günler!

'Tual Bahçekent ve Tual Adalar’da yılsonuna kadar geçerli olan çok özel kampanyadan faydalanabilmek için son günler. Sadece yüzde 5 peşinatla Tual Bahçekent’den 1.500 TL’den başlayan taksitlerle, Tual Adalar’dan ise 2.100 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak için son günler.

Tual Bahçekent’te fiyatlar 230 bin TL’den başlıyor!

Değerli bölgelere yaptığı yatırımlarla tanınan, Türkiye’nin ikinci en büyük inşaat şirketi Dağ Mühendislik’in yapımı devam eden projesi Tual Bahçekent’in yüzde 30’u lansman sonrası satıldı.

Tual Bahçekent Konutları teslim tarihi!

Tual Bahçekent Konutları'nda satış fiyatları 224 bin 300 liradan başlıyor. Tual Bahçekent Konutları projesinde 24 ay vade farksız ödemeler yapılıyor...

Tual Bahçekent Evleri ödeme planı!

Tual Bahçekent Evleri ödeme planı kapsamında vade farksız ödeme imkanı sunuluyor. Tual Bahçekent Evleri'nde fiyatlar 224 bin 300 TL'den başlıyor...

Tual Bahçekent'in değerleme raporu!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul, Başakşehir, Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi kapsamında inşa edilen Tual Bahçekent projesinin değerleme raporunu yayınladı.

Tual Bahçekent’in lansmanı 13 Mayıs'ta!

Türkiye’nin köklü inşaat şirketlerinden Dağ Mühendislik’in, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçireceği projelerinden biri olan ‘Tual Bahçekent’in basın lansmanı 13 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek.

Tual Bahçekent Mayıs’ta satışa çıkacak!

Dağ Mühendislik, İstanbul’da Emlak Konut ile 2’nci projesi olan Tual Bahçekent’i Mayıs’ta satışa çıkaracak. 1.200 ön talep aldıklarını söyleyen şirketin Dağ, “Bahçekent 3 yılda Kayabaşı kadar değerlenecek. Projeden 1.1 milyar lira ciro bekliyoruz” dedi

Tual Bahçekent Hoşdere iletişim!

Tual Bahçekent Hoşdere iletişim için 444 9 324 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası taşıyan proje 23 bloktan meydana geliyor.

Tual Bahçekent Residence nerede?

Tual Bahçekent Konutları 485 bin 137 metrekare inşaat alanından oluşuyor. 365 milyon TL yatırım bedeline sahip proje 23 blok halinde yükselecek. Peki Tual Bahçekent Residence nerede?

Başakşehir Tual Bahçekent satış ofisi!

Başakşehir Tual Bahçekent satış ofisi ile irtibata geçebilmek için 444 9 324 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Emlak Konut GYO güvencesine sahip proje 23 bloktan meydana geliyor.

Tual Bahçekent Başakşehir iletişim!

Tual Bahçekent Başakşehir iletişim için 444 9 324 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Dağ Mühendislik ve Dağ Mimarlık imzası taşıyan proje 485 bin 137 metrekare inşaat alanından oluşuyor.

Tual Bahçekent Evleri nerede?

Dairelerin 1+1'den 4+1' e kadar farklılık gösterdiği proje toplam 365 milyon TL yatırım bedeliyle yükseliyor. Proje 23 blok şeklinde yükseliyor. Peki Tual Bahçekent Evleri nerede?

Hoşdere Tual Bahçekent iletişim!

Hoşdere Tual Bahçekent iletişim için satış ofisiyle 444 9 324 numaralı telefondan irtibat kurabilirsiniz. Emlak Konut GYO güvencesine sahip projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor.

Tual Bahçekent ve Avrupark'ta son 26 daire için kuralar çekildi!

Emlak Konut GYO tarafından Tual Bahçekent ve Avrupark projelerindeki son 26 daire için 26 hak sahibi dün kura ile belirlendi. Kura listesi haberimizde yer alıyor...

Tual Bahçekent ve Avrupark'ta son 26 daire için kura çekimi bugün!

Emlak Konut GYO tarafından Tual Bahçekent ve Avrupark projelerindeki son 26 daire için 26 hak sahibi bugün çekilecek kura ile belirlenecek. 

Tual Bahçekent ve Avrupark'ta son 26 daire için başvurular bugün sona eriyor!

Emlak Konut GYO, Tual Bahçekent ve Avrupark projelerindeki son 26 daire için kura çekecek. Kura başvuruları bugün sona eriyor. 

Tual Bahçekent ve Avrupark'ta son 26 daire için 26 şanslı kişi kurayla belirleniyor!

Emlak Konut GYO Tual Bahçekent ve Avrupark'ta son 26 daire için 26 hak sahibini kura ile belirleyecek. Kuraya katılım için son tarih 14 Ocak...

Tual Bahçekent 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Emlak Konut GYO, "Tual Bahçekent " projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 yıl sonu değerleme raporunu yayınladı. 

Emlak Konut GYO Tual Bahçekent değerleme raporu!

Emlak Konut GYO tarafından Tual Bahçekent projesi ile ilgili olarak hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu yayınlandı. 

Tual Bahçekent 4. Etap'ın kısmi geçici kabul tutanağı onaylandı!

Emlak Konut GYO projelerinden İstanbul Başakşehir Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi‘nde (Tual Bahçekent) 648-1 ve 658-6 Parsel Konut, Ticaret, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin Kısmi Geçici Kabul Tutanağı onaylandı.

Tual Bahçekent 2019 yıl sonu revize değerleme raporu! 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Tual Bahçekent projesi 2019 yıl sonu revize gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Tual Bahçekent'te ikinci kısmi tasfiye!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Tual Bahçekent kapsamında bulunan 658/2, 658/3, 658/4 ve 658/5 parseller kısmi tasfiye yapılarak sözleşme kapsamından çıkartıldı...

Tual Bahçekent kısmi geçici kabulü yapıldı!

Tual Bahçekent 647-2, 648-7, 648-6 ve 649-1 Parsellerdeki Konut, Ticaret, Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin kısmi geçici kabulü yapıldı...

Tual Bahçekent'te kısmi tasfiye!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı projelerinden Tual Bahçekent kapsamında bulunan 658/2, 658/3, 658/4 ve 658/5 parseller kısmi tasfiye yapılarak sözleşme kapsamından çıkartıldı...

Hoşdere Tual Bahçekent değerleme raporu!

Emlak Konut GYO Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan bağımsız bölümler için hazırlatılan gayrimenkul değerleme daporunu yayınladı...

Tual Bahçekent yıl sonu değerleme raporu 2018!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Tual Bahçekent projesi için hazırlatılan 2018 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporu yayınlandı...

Tual Bahçekent projesi Haberi

Tual Bahçekent projesi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Tual Bahçekent değerleme raporu hakkında açıklama yaptı.

Emlak Konut GYO İstanbul, Başakşehir, Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi kapsamında hayata geçirilen Tual Bahçekent projesi kapsamında yer alan bağımsız bölümler için hazırlatılan gayrimenkul değerleme daporunu yayınladı. 

Emlak Konut GYO'nun KAP açıklaması: 
İstanbul, Başakşehir, Hoşdere 4. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (TUAL BAHÇEKENT) projesi kapsamında yer alan bağımsız bölümler için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Dosya için