turizm çalışanları toplu konut projesi

turizm çalışanları toplu konut projesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 606 TL taksitle turizm çalışanlarına ev imkanı sunduğu ‘Turizm Çalışanları Toplu Konutları’ başvuru süresi 31 Ekim tarihine kadar uzadı. 

Bayraklı'da toplu konut yapılıp yapılmayacağı meclis gündeminde!

İzmir Bayraklı'da yapımı devam eden şehir hastanesinin yakınında sağlık çalışanları için toplu konut yapılıp yapılmayacağı meclis gündemine taşındı. CHP'li Serter, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Antalya Turizm Çalışanları Toplu Konut Projesi’nin kuraları çekildi!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ işbirliğinde Antalya Serik Kocayatak’ta inşa edilen Turizm Çalışanları Toplu Konut Projesi’nde kura çekimi yapıldı.

TOKİ'den turizm çalışanlarına 2 bin 200 konut!

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Serik'te turizm sektöründe çalışan dar gelirli aileler için toplu konut yapılacağını söyledi.

TOKİ Antalya Turizm Konutları'nda başvuru süresi uzatıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 606 TL taksitle turizm çalışanlarına ev imkanı sunduğu ‘Turizm Çalışanları Toplu Konutları’ başvuru süresi 31 Ekim tarihine kadar uzadı. 

TOKİ Karaman OSB Projesi'nde teslimler sona eriyor!

TOKİ Karaman OSB Çalışanları Toplu Konut Projesi kapsamındaki 428 adet konut için teslim dönemi sona eriyor.

TOKİ'den turizm çalışanlarına konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Antalya Serik'te turizm çalışanları için inşa edeceği konutların ilk etap inşaatına başladı.

TOKİ Karaman OSB Çalışanları Projesi'nde teslimler başlıyor!

TOKİ Karaman OSB Çalışanları Toplu Konut Projesi'nde yer alan 428 adet konut için teslim dönemi başlıyor.

TOKİ’den Antalya’da turizm çalışanlarına özel proje!

TOKİ, Antalya’nın Yukarıkocayatak Mahallesi’nde turizm sektörü çalışanları için 583 adet konuttan oluşan yeni bir yaşam merkezi inşa ediyor. 

TOKİ Karaman OSB çalışanları 428 konut ihalesi bugün!

TOKİ Karaman Organize Sanayi Bölgesi Çalışanları toplu konut projesi 428 adet konut ve 32 derslikli ilköğretim okulu ile altyapı ve çevre düzenlemesi ikmal işi ihalesi bugün saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ’den turizm çalışanlarına 250-400 lira taksitle ev!

TOKİ memur ve emekliler için sağladığı konut imkanını şimdi turizm çalışanları için yapacak. TOKİ Başkanı Ergün Turan, “Turizm emekçileri düşük taksitle ev sahibi olacak” dedi.

TOKİ turizm bölgelerine konut yapacak!

TOKİ, turizm bölgelerinde turizm çalışanlarına yönelik inşa ettiği toplu konut sayısını artıracak. Çeşme’de başlayan uygulama, Antalya’yla devam edecek. TOKİ, kentsel dönüşümde daha aktif rol oynayacak

Menderes Türel: Turizm çalışanları bu sene konut sahibi olacak!

Turizm emekçilerini küçük taksitlerle ev sahibi yapacaklarını müjdeleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "En geç bir sene içinde konutların temellerini atarız" dedi.

TOKİ Antalya'da turizm çalışanlarını ev sahibi yapacak!

Antalya turizmi için deniz taşımacılığına yönelik projeleriyle kentin önemli bir çekim merkezine dönüştürülmesi konusundaki projelerini açıklayan Lütfı Elvan, turizm çalışanları için ev müjdesi verdi.

turizm çalışanları toplu konut projesi

turizm çalışanları toplu konut projesi turizm çalışanları toplu konut projesi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in seçim vaadi olan ve inşaatı hızla yükselen Turizm Çalışanları Toplu Konutları'nda başvuru için süre uzadı. 

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre belirlenen şartları karşılayan turizm çalışanları 31 Ekim tarihine kadar Antalya Büyükşehir Belediyesine başvuru gerçekleştirebilecekler. Turizm çalışanları 606 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilecek.

Taksitler 606 TL’den başlıyor

TOKİ ile Antalya Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol ile hayata geçirilen ve ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayan turizm sektörü emekçilerine büyük bir fırsat sağlayan proje 2 bin 200 daireden meydana gelecek. 

Konutların tamamı turizm çalışanlarına tahsis edilecek ve başvuru şartlarını karşılayan turizm çalışanları kira bedeli öder gibi bütçelerini zorlamadan ev sahibi olacak. 31 Ekim’de sona erecek başvuruların ardından projenin ilk etabında 583 ev için kurayla belirlenecek hak sahipleriyle sözleşme...