Türkiye Voleybol Federasyonu

Türkiye Voleybol Federasyonu

Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni 6 Mart Cumartesi günü yapılacak

Tamer Saka, Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği Başkanı oldu!

TÇMB Yönetim Kurulu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı görevini üstlenmesi nedeniyle Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan ayrılan Nihat Özdemir’in yerine, Sabancı Holding Çimento Grup Başkanı Tamer Saka’yı görevlendirdi...

Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Erdem Çenesiz oldu!

Türkiye Seramik Federasyonu Olağan Genel Kurulu'nun, bu yıl 9'uncusu düzenlendi. Kurulda Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı olarak Erdem Çenesiz seçildi.

Türkiye'nin ilk santranç parkı Yalova'da açılıyor!

Türkiye Satranç Federasyonu’nun (TSF) işbirliğiyle Yalova Belediyesi tarafından yapılan Türkiye’nin ilk satranç parkı açılacak.

Türkiye seramik sektöründe dünyanın en büyükleri arasında!

Bu yıl 28. kez düzenlenen Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı - UNICERA öncesi bir basın toplantısı düzenleyen Türkiye Seramik Federasyonu (TSF), seramik sektöründe Dünya sıralamasında Türkiye’nin konumunu açıkladı.

Türkiye Seramik Federasyonu'ndan asgari ücret açıklaması!

KOBİ ağırlıklı üreticilerin ve emeğin yoğun olduğu bir sektör olan seramik sektörünün çatı örgütü Türkiye Seramik Federasyonu asgari ücret artışları ile ilgili açıklamada bulundu.

Timsah Arena açılış için Federasyonu bekliyor!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yapımı tamamlanan 45 bin kişilik Timsah Arena'daki müsabaka oynanmasına Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapacağı elektronik cihaz montajlarının ardından başlayacağını söyledi.

İstanbul'da bisiklet yolları artıyor!

Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Müftüoğlu: "Belediyeler planlamalarını yaparken mutlaka bisiklet yollarına da yer vermeli. Şu anki mevcut yollarda da bisiklet yolu için düzenleme yapılmalı" dedi.

Malatya Battalgazi'de asfalt çalışmaları aralıksız devam ediyor!

Erenli Mahallesi’nde birinci kat sathi asfalt çalışmasını tamamlayan Battalgazi Belediyesi, Türkiye Futbol Federasyonu Bölge Müdürlüğü idari binasının bulunduğu bölgede asfalt çalışması yaptı

Timsah Arena'nın açılışı ertelendi!

UEFA ve TFF yetkililerinin incelemeleri sonucu, statta tüm eksikler giderilene dek maç oynanmamasına karar verildi . UEFA heyeti, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilileriyle statta kapsamlı bir inceleme yaptı.

Antalya'da 80 bin yapı riskli!

Türkiye Müteahhitler Federasyonu Başkan Vekili Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, Antalya genelinde 130 bin yapının 80 binin ya güçlendirilecek ya yıkılacak durumda olduğunu söyledi.

Timsah Arena'nın açılışı ertelendi!

Timsah Arena'nın açılışı bir kez daha ertelendi. Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) turnikeleri Süper Lig'in 2. haftasına yetiştiremeyeceğini belirtmesi üzerine Bursaspor ilk iki maçını Atatürk Stadyumu'nda oynayacak.

Antalya'nın 3'te 2'si riskli yapılardan meydana geliyor!

Türkiye Müteahhitler Federasyonu Başkan Vekili Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, "Antalya genelinde 120 bin yapı stoğunun 80 bini yani üçte ikisi ya güçlendirilecek ya da yıkılacak durumda" dedi.

Antalya 272 bin turist kaybetti!

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜFOFED) Başkanı Osman Ayık. bu ay ve sonrasında turizmde iç pazarda yaşanacak artışın, yabancı turist sayısındaki kayıpları kapatmasının imkânsız olduğunu söyledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu

Türkiye Voleybol Federasyonu Türkiye Voleybol Federasyonu

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun (TVF) kullanımında bulunan ve yenilenmesi amacıyla geçtiğimiz ay çalışmalara başlanan Burhan Felek Spor Salonu için temel atma töreni 6 Mart Cumartesi günü yapılacak.

TVF tarafından yapılan açıklamada, "1972 yılından bu yana kalbi voleybol için atan Burhan Felek Spor Salonumuzu, son servisimizi atarak uğurlamıştık. İlk servisimizi atma vakti yaklaştı" ifadeleri yer alırken, tüm voleybolseverlerin temel atma törenine davet edildiği vurgulandı.

Yeni yapılacak salonun 7 bin seyirci kapasiteli olacağı aktarılırken, 12 soyunma odası, 120 yataklı otel, 150 kişilik restoran ve 100 kişilik basın toplantısı salonunun tesiste yer alacağı dile getirilerek, İstanbul'un uluslararası standartlardaki ilk voleybol salonu olacağı ifade edildi.

Diğer yandan, salonun temeline, üzerinde, "Biz 2010 senesinin voleybol ailesi. Tarihe şahitlik ettiğimize delil olsun. İyi niyet ve hayır dualarımızla attığımız bu...