24 / 05 / 2022

türkiyede kaç kişi seyahate çıktı

türkiyede kaç kişi seyahate çıktı

Yurtiçinde ikamet eden 12 milyon 633 bin kişi seyahate çıktı. Seyahate çıkanların bir ve daha fazla geceleme kaydı ile ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 3.2 azalarak 15 milyon 710 bin seyahat olarak ge

Altın fiyatları uçuyor! Çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? İşte son dakika altın fiyatları 19 Mayıs 2022

19 Mayıs Perşembe günü altın fiyatları milyonlarca kişi tarafından merakla takip ediliyor. Altın fiyatlarında son durumu merak eden yatırımcılar uluslararası piyasalarda altın fiyatlarını araştırıyor. Peki bugün çeyrek altın ne kadar? Gram altın kaç TL? İşte 19 Mayıs 2022 anlık altın fiyatları...

Dolar fiyatları uçacak mı? Dolar/TL 1 Mayıs 2022 kaç lira? İşte son dakika gelişmeleri...

Dolar/TL milyonlarca kişi tarafından yakından izleniyor. Dolarla ilgili 'Dolar bugün kaç lira?, Dolar alış satış fiyatı ne kadar?' sorularının yanıtları araştırılıyor. Peki dolar bugün ne kadar? Dolar alış satış fiyatı 1 Nisan 2022 kaç lira? Doları neler bekliyor? İşte 1 Mayıs 2022 güncel dolar kuru

Gayrimenkul alımıyla Türk vatandaşlığı kazanan kişi sayısı TBMM'de!

Taşınmaz edinimi yoluyla Türk vatandaşlığı kazanan kişi sayısı Meclis gündemine taşındı. CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz tarafından konuyla ilgili soru önergesi verildi.

Homend İron Power ütü alana Türk kahvesi makinesi hediye! Anneler günü fırsatı kaçmaz! İşte 27 Nisan 2022 fiyat listesi

Homend, Anneler Günü için yeni bir kampanya başlattı. Bu kapsamda, Homend İron Power ütü alana Türk kahvesi makinesi hediye ediliyor. Peki Homend İron Power ütü fiyatları kaç lira? İşte 27 Nisan 2022 fiyat listesi...

Türkiye'de kişi başına düşen araba sayısı ne kadar? Avrupa'da kişi başına düşen araba sayısı ne kadar?

Türkiye'de kişi başına düşen araç sayısı merak ediliyordu. Avrupa ülkeleriyle de araç sayısı konusunda kıyaslamalar yapılıyordu. İşte Avrupa Birliği İstatistik Ofisi'nin verilerine göre hem Türkiye'de hem de Avrupa'da kişi başına düşen araç sayısı...

Türkiye'deki işsizlik rakamları açıklandı! Toplamda kaç işsiz kişi var?

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından şubat ayı işsizlik verileri açıklandı.TÜİK verilerine göre, şubatta dar tanımlı işsiz sayısı bir önceki aya göre 178 bin kişi azalarak 3 milyon 579 bin oldu.

Türkiye genelinde kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı kaç metrekare?

Pamir-Soyuer 2021 yılı 4. çeyrek Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporuna göre, kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı, Türkiye genelinde 162,90 metrekare/1000 kişi olarak hesaplandı.

Türkiye'de kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı kaç metrekare?

Pamir-Soyuer 2021 yılı 3. çeyrek Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporuna göre, kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı, Türkiye genelinde 160,10 metrekare/1000 kişi olarak hesaplandı.

Türkiye'de kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı ne kadar oldu?

Pamir-Soyuer 2021 yılı 2. çeyrek Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporuna göre, kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı, Türkiye genelinde 160,10 metrekare/1000 kişi şeklinde hesaplandı.

Türkiye'de kaç kişi ev alırken deprem araştırması yapıyor?

17 Ağustos depreminin 22. yıldönümü için yapılan ankette çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı. Sonuçlara göre; Türkiye genelinde ev alanların yüzde 66'sı evlerin depreme dayanıklılığını test etmiyor. 

Türkiye'de kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı kaç metrekare?

Pamir&Soyuer 2021 yılı 1. çeyrek Türkiye Gayrimenkul Sektörü raporuna göre, kişi başına düşen kiralanabilir AVM alanı, Türkiye genelinde 158,88 m²/1000 kişi olarak hesaplandı.

Türkiye'de kaç kişi kendi evinde yaşıyor? 

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2020 yılına ilişkin Gelir ve Yaşam Koşulları Araştırması sonuçlarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre; Türkiye'de yaşayan vatandaşların yüzde 57.8'i kendi konutunda yaşıyor.

Pandemide Türkiye’de 85 bin 958 kişi daha milyoner oldu!

Ülkemizde yaklaşık olarak 17 milyon vatandaş devlet yardımına muhtaç şekilde yaşarken, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle geçen son bir senede toplam 85 bin 958 kişi milyoner oldu.

türkiyede kaç kişi seyahate çıktı Haberi

türkiyede kaç kişi seyahate çıktı


Yurtiçinde ikamet eden 12 milyon 633 bin kişi seyahate çıktı. Seyahate çıkanların bir ve daha fazla geceleme kaydı ile ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 3.2 azalarak 15 milyon 710 bin seyahat olarak gerçekleşti.


Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2014 yılı 2. Çeyrek: Nisan-Haziran dönemi, Hanehalkı Yurtiçi Turizm istatistiklerini açıkladı. Nisan, Mayıs ve Haziran aylarından oluşan II. çeyrekte, yurtiçinde ikamet eden 12 milyon 633 bin kişi seyahate çıktı. Seyahate çıkanların bir ve daha fazla geceleme kaydı ile ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 3.2 azalarak 15 milyon 710 bin seyahat olarak gerçekleşti.


Seyahate çıkanlar, ortalama 298 lira harcadı


Bu çeyrekte seyahate çıkanlar 87 milyon 273 bin geceleme yaptı. Ortalama...