tuzla yatırım projeleri

tuzla yatırım projeleri

Kamu yatırımları, ulaşım, teknoloji, sağlık gibi yatırımlarıyla yükselen bölge Tuzla, marina projesiyle daha da değerleniyor. 

İstanbul'un yeni yatırım bölgesi Tuzla!

Viaport Marina’nın açılmasıyla yıldızı iyice parlayan Tuzla, şimdilerde Sabiha Gökçen Havaalanı için yapılması planlanan ikinci pist projesinin ev sahipliğini üstlenecek. Tuzla, yepyeni bir ‘yaz-kış ikamet bölgesi’ olarak yatırımcıların yeni gözdesi oldu

Hayal Olcay, Tepe Emlak Yatırım’ın Yönetim Kurulu Başkanı oldu!

Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Koordinatörü olarak önemli projelere imza atan ve 2014’ten itibaren Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü olan Hayal Olcay, 1 Aralık 2019 tarihinde şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı.

Hayal Olcay Tepe Emlak Yönetim Kurulu başkanı oldu! 

Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Koordinatörü olarak birçok projeye imza atan, Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü olan Hayal Olcay,Yönetim Kurulu Başkanı oldu...

İzmir'e yönelik yatırım projeleri TBMM gündeminde!

Bakanlığın ve Bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşların 2014-2018 yılları arasında İzmir'e yönelik yatırım projeleri ve 2019 yılı kesinleşmiş yatırımları TBMM gündemine taşındı. CHP'li Bakan, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Çanakkale'deki yatırım projeleri TBMM gündeminde!

Çanakkale'de gerçekleştirilen yatırım projeleri TBMM gündemine taşındı. CHP'li Ceylan konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Realist Tuzla: Gerçek yatırım, gerçek kazanç!

"Gerçek yatırım, gerçek kazanç" sloganı tanıtılan Realist Tuzla projesinde 2+1 daire fiyatları 325 bin liradan başlangıç gösteriliyor. 

Erzurum'da Bakanlıkça yapılmış ulaşım projeleri TBMM'de!

2003-2018 döneminde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın Erzurum ilinde gerçekleştirdiği yatırım projeleri meclis gündemine taşındı...

Bitlis'te Bakanlıkça yapılmış olan ulaşım projeleri TBMM'de!

Bitlis'te Bakanlık tarafından yapılmış olan ulaşım, altyapı ve yatırım projeleri meclis gündemine taşındı. CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal konuya ilişkin soru önergesi hazırladı...

Iğdır'da Bakanlıkça yapılan ulaşım projeleri TBMM'de!

Iğdır'da Bakanlıkça yapılmış olan ulaşım, altyapı ve yatırım projeleri meclis gündemine taşındı. CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, konuya ilişkin soru önergesi hazırladı..

Çankırı'da Bakanlıkça yapılmış olan ulaşım projeleri mecliste!

Çankırı'da Ulaştırma Ve Altyapı Bakanlığı tarafından yapılmış olan ulaşım, altyapı ve yatırım projeleri meclis gündemine taşındı..

Tuzla yatırım projeleriyle yükseliyor!

Kamu yatırımları, ulaşım, teknoloji, sağlık gibi yatırımlarıyla yükselen bölge Tuzla, marina projesiyle daha da değerleniyor. 

Atakum'da 10 kat üzeri binaya ruhsat yok!

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede yatırım yapan müteahhitler ile bir araya gelerek yatırım projeleri hakkında konuştu.

İş GYO'nun 2 projesine birden Gold LEED sertifikası!

İş GYO'nun Tuzla Teknoloji & Operasyon Merkezi ve Tuzla Karma Projeleri, LEED ile ödüllendirildi. 

Ofis projeleri en karlı yatırım aracı!

Yıldırım Grup Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Yıldırım, ofis projelerinin en karlı yatırım olma ile ön plana çıktığını anlatarak “Kira gelirine ihtiyacınız varsa önceliğiniz ofis projeleri olmalı” diye açıklama yaptı. 

tuzla yatırım projeleri

tuzla yatırım projeleri tuzla yatırım projeleri

Milliyet Gazetesi'nden Duygu Erdoğan'ın haberine göre; İstanbul Anadolu Yakası'ndaki konut fiyatlarını en çok ulaşım projeleri artırıyor. Uzun yıllar sayfiye yeri olarak görülen Tuzla yapılan yatırımlar sayesinde önemli bir gelişim noktası oldu. 
   

D-100 Karayolu güneyi ile sahil arasında kalan bölgede villa ve düşük katlı konutlar dikkat çekerken, Tuzla Devlet Hastanesi’nin bölgede bulunması ve şirketlerin operasyon merkezlerini bu bölgeye taşıması hareketliliğin önemli nedeni olarak gösteriliyor. 


Ulaşımı kolaylaştı

Tuzla-Pendik-Yavuz Sultan Selim Köprüsü Yüksek Hızlı Tren Hattı projesi ile birlikte 2018 yılı sonu itibarıyla faaliyete geçirilmesi planlanan Gebze-Halkalı Marmaray yüzeysel metro hattı bölgenin ulaşılabilirliğini artıracak projelerin başında geliyor.

Tuzlayı canlandıracak diğer önemli unsur ise Sabiha Gökçen Havalimanı ikinci pist inşaatı. 4 bin kişilik Garanti Teknoloji Kampüsü, büyük bir alanda kurulması planlanan Anadolu Yakası Yaş...