Uluslararası Gayrimenkul Fuarı

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20 ilçe belediye başkanıyla birlikte Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen ve dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı olarak kabul edilen "Uluslararası Gayrimenkul Fuarı"na (MIPIM) çıkarma yaptı.

Dubai Gayrimenkul Fuarı'na Türkler'in ilgisi artıyor!

Dubai'de 11-13 Nisan tarihlerinde düzenlenecek fuara, Türkiye'de 50 firmanın katılması bekleniyor. İlgar: "Dünya genelinde 145 ülkeden 500'den fazla katılımcı beklediğimiz fuara, 25 bin nitelikli yatırımcının gelmesi öngörülüyor" dedi.

Yatırım Kongresi 8 Ocak'ta gerçekleşecek!

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı (IPS)’in Türk inşaat ve gayrimenkul sektörüne katkısının ele alacağı mini basın buluşması 8 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek. IPS’ e, bu yıl %50 daha fazla Türk firmasının katılması bekleniyor.

GYODER Gayrimenkul Zirvesi'nde konuk Dani Rodrik!

Harvard Üniversitesi'nde eğitim veren ekonomi profesörü Dani Rodrik, GYODER'in davetlisi olarak Türkiye'ye geliyor

EXPO REAL Ekim'de kapılarını açıyor!

12'nci Uluslararası Gayrimenkul Fuarı EXPO REAL, 5 - 7 Ekim 2009 tarihleri arasında Münih'te ziyaretçilerini ağırlayacak...

5. Uluslararası RecExpo Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek.

5. Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 21 Kasım'da!

Azerbaycan’ın ilk uluslararası gayrimenkul ve yatırım fuarı RecExpo, 21-23 Kasım 2019 tarihleri arasında Bakü Expo Center da 5. kez gerçekleşecek...

Konya Gayrimenkul Fuarı 11-14 Mayıs'ta!

Konya Gayrimenkul Fuarı ilk kez 11-14 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek. Fuar TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde kapılarını açacak.

Bursa 2. Rising City Gayrimenkul Fuarı ve 15. İnşaat Fuarı açıldı!

Bursa 2. Rising City Gayrimenkul Fuarı ve 15. İnşaat Fuarı açıldı. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'ndeki fuarların açılış töreninde, BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, konuşma yaptı.

Lal Gayrimenkul Değerleme MIPIM 2017 Fuarı'na katıldı!

Fransa'nın Cannes kentinde her yıl düzenlenen MIPIM Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'nda bu yıl Lal Gayrimenkul Değerleme Şirketi'de yerini aldı.

IPS Dubai Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 2-4 Nisan'da!

IPS Dubai Uluslararası Gayrimenkul Fuarı, Türk gayrimenkul projelerini Arap yatırımcılar ile buluşturacak.Fuar 02-04 Nisan 2017 tarihleri arasında Dubai Dünya Ticaret Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Nidapark Kayaşehir, 2. RECEXPO Gayrimenkul Fuarı'na katıldı!

Tahincioğlu, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Kayaşehir projesiyle katıldı.

GYODER, 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul Fuarı'na katılacak!

GYODER, 22-24 Kasım 2016 tarihleri arasında Azerbaycan Bakü’de düzenlenecek olan 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’nda yer alacak.

Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul Fuarı 22-24 Kasım'da!

RECEXPO, Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı, bu yıl, Azerbaycan Cumhurbaşkanlığı Emlak Meseleleri Devlet Komitesi Bakanlığı ile ElanExpo ve Atılım Fuarcılık Ortaklığında 22-24 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

19. EXPO Real Gayrimenkul Fuarı 4-6 Ekim'de!

EXPO Real 19. Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı Messe München Internatıon tarafından Almanya Messe München'de gerçekleşecek. Yoğun katılım beklenen fuar 04-06 Ekim 2016 tarihleri arasında düzenlenecek.

Cityscape Uluslararası Gayrimenkul Fuarı İstanbul'da başlıyor!

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı ilk kez kapılarını İstanbul'da açacak. İstanbul gayrimenkul pazarının prestjini artıracak olan fuar heyecanında son 2 güne girildi

Gulf Property Show Bahreyn Gayrimenkul Fuarı 26 Nisan'da!

BAHREYN’ in Tek Uluslararası Gayrimenkul Fuarı olma özelliğini taşıyan Gulf Property Show BAHREYN , 26–28 Nisan 2016 tarihlerinde tekrar gerçekleştiriliyor. Fuar kendi vatandaşlarına emlak sektöründe yatırım için bilgi sağlayacak.

Rodz Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Rodz Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi, R.Abdulrahman S Momenkahn tarafından 10 bin TL sermaye ile 21 Ocak'ta Üsküdar, Kısıklı Mahallesi, Büyük Çamlıca Caddesi'nde kuruldu.

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı

Uluslararası Gayrimenkul Fuarı Uluslararası Gayrimenkul Fuarı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, dünyanın en büyük gayrimenkul fuarında "Bandırma Organize Sanayi Bölgesi", "Ayvalık Kruvaziyer Limanı", "Sarımsaklı Kıyı Plajı Düzenlemesi", "Port Gömeç", "Tuzla Önü Projesi ve Ayvalık Köprüsü" projelerini yerli ve yabancı yatırımcılara tanıttı. Uğur, fuarda "Bandırma Limanı"na 15 milyar dolarlık yatırım talebi geldiğini açıkladı. Bandırma Limanı'nın yanı sıra Balıkesir'in diğer projelerinin de fuarda yatırımcılar tarafından büyük ilgi gördüğünü ifade eden Uğur, "Balıkesir'i marka kent yapma yolunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. Bugün sona erecek fuara 89 ülkeden yaklaşık 22 bin gayrimenkul profesyoneliyle 4 bin 800 yatırımcı ve finans kuruluşları katıldı.Sabah Egeli

Bu haber Yeni Asır Gazetesi'nde şöyle yer aldı:
Büyükşehir Belediyesi, Fransa’da düzenlenen Gayrimenkul Fuarı’na katıldı. Projeler büyük ilgi görürken, Bandırma Limanı için yatırım talebi geldi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, 20...