">

Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010

Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 1973 yılından beri düzenli olarak yayımlanan, Türk yapı sektörünün temel başvuru kaynağı olan "YAPI KATALOĞU 2010", çıktı 

Yüksek performanslı ısı yalıtımı için XPS kullanılmalı

XPS Isı Yalıtımı Sanayicileri Derneği Yapı Fuarı'nda doğru yalıtımı anlattı

 

 

Dow, Yapı Fuarı'nda CE Belgeli ürün çıkarması yaptı

Dow Bina Çözümleri, Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010'da CE Belgeli ürünlerini yapı sektörü profesyonellerinin beğenisine sundu

Erbil 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı!

Irak'ın Erbil şehrinde gerçekleştirilen 11'inci Uluslararası İnşaat ve Yapı Fuarı kapılarını açtı. Fuara, Türkiye'den 40'tan fazla inşaat firması katıldı.

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı bugün!

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF), Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 

Türkiye İnşaat Yapı Fuarı 19 Nisan'da yapılacak!

Türkiye İnşaat Teknolojileri Endüstriyel Yapı Fuarı (TEBİF) 19-22 Nisan'da Congresium Ankara Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. 

The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı gerçekleşti!

Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği tarafından The Big 5 Show Uluslararası Yapı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Suudi Arabistan'da gerçekleşti. Fuar, ziyaretçi akınına uğradı.

Ytong 0,09, İstanbul Yapı Fuarı'nda tanıtıldı!

Türk Ytong, sektörde ilklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’nda ısı yalıtım performansı yüzde 30 geliştirilmiş yeni ürünü “Ytong 0,09”u ilk defa sergileyen Türk Ytong, inovasyonda kat ettiği mesafe ile dikkat çekiyor.

Kaleseramik 2016 Yapı Fuarı'na katılıyor!

Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale ve İtalyan markaları Edilcoughi ve Edilgres ile uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri olan Kaleseramik; tasarım ve teknoloji odaklı ürünleri ile Yapı Fuarı’nda fark yaratıyor.

Dakar'daki Yapı Fuarı'na Türk firmaları da katıldı!

Senegal'in başkenti Dakar'da "Batı Afrika Uluslararası Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı" açıldı. Açılışa Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Nilgün Erdem Arı'nın yanı sıra inşaat sektörü temsilcileri katıldı.

39. Uluslararası Yapı Fuarı 10-14 Mayıs'ta!

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması olan "Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul"un 39'uncusu 10-14 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Penta Banyo, The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’na katılacak!

Türkiye'nin en prestijli “banyo armatürleri ve aksesuarları” ürün grubuna sahip Penta Banyo, 23 – 26 Kasım tarihleri arasında The Big 5 Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda sektöre soluk getirmeye hazırlanıyor.

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı açıldı!

27. Uluslararası Yapı ve Yaşam Fuarı, Merinos Kongre ve Kültür Merkezi'nde kapılarını açtı. Açılış konuşmasını Vali Yardımcısı İbrahim Avcı yaptı.

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı'nda 45 Türk firma katıldı!

Etiyopya 12. Uluslararası Yapı Fuarı, başkent Addis Ababa'da başladı. İnşaat, yapı ve mimarlık alanlarında Çin, Hindistan, İtalya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden 200 kadar firmanın katıldığı fuara. Türk şirketleri çıkarma yaptı.

Hasan Akgün 38. Yapı Fuarı'nı gezdi!

Ulusal ve uluslararası yapı sektörünün en büyük buluşması olarak kabul edilen fuarı ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, standları tek tek gezerek yapı sektöründeki son gelişmeler hakkında bilgi aldı.

Akçansa Enerjik Beton projesini 38. Yapı Fuarı’nda tanıttı!

Türkiye’nin lider yapı malzeme şirketi Akçansa, sektörün önemli buluşma platformlarından biri olan Uluslararası Yapı Fuarı’nda bu yıl da yerini aldı.Akçansa standının yıldızı, ‘Enerjik Beton’ olarak da adlandırılan Smartcem adlı projeydi.

Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010

Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010 Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından yayımlanan ve yapı sektörünün başvuru kitabı haline gelen, 2007 yılında içeriği ve tasarımıyla yenilenen YAPI KATALOĞU, yayımlandı. Türk yapı sektöründeki ürünleri bilimsel, teknik ve ticari bir şekilde, bütün ayrıntılarıyla, ilgili kuruluşlara, teknik elemanlara ve tüketicilere tanıtmak amacıyla hazırlanan "YAPI KATALOĞU 2010", 33. Uluslararası Yapı Fuarı İstanbul 2010'da sektör profesyonelleri ile buluştu.                    .                    

"YAPI KATALOĞU 2010"da,  tek ciltte 937 firma, 2000 marka, 1982 ürün bulunuyor.

"YAPI KATALOĞU 2010"da 937 firma, 2.000 marka ve 1.982 ürün bulunuyor. Katalog kullanıcılara, aradığı ürünü, aynı sayfada yer alan farklı marka ve modelde alternatifleri arasından seçme şansı sunuyor. Ürün tabanlı bir sıralama sistemine sahip olan Katalog'da ürünler türüne veya markasına göre bulunabildiği gibi benzer ürünler bir arada görülerek karşılaştırma yapılabiliyor.

İnternet üzerinden...