uluslararası yatırım

uluslararası yatırım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) 7. Olağan Genel Kurulu’nda konuştu. Erdoğan, “Uluslararası yatırımlar konusunda çok önemli sinyaller alıyoruz'' dedi.

Uluslararası yatırımcılardan 675 milyon dolar geldi!

Uluslararası net doğrudan yatırım girişi, ağustosta 675 milyon dolar olurken, ocak-ağustos döneminde 8 milyar 639 milyon dolar seviyesinde gerçekleşti. Ağustos'ta 258 uluslararası sermayeli şirket kuruldu.

Merkez Bankası ocak ayı Uluslararası Yatırım Pozisyonu verilerini açıkladı!

Türkiye'nin yurt dışı varlıkları ile yükümlülüklerinin farkı olarak tanımlanan net UYP, ocak ayında eksi 366,2 milyar dolar oldu.

Osmangazi Köprüsü’nde hisse satışı için JPMorgan’a yetki!

Gebze-İzmir otoyolunun işletmesini üstlenen Otoyol Yatırım A.Ş. potansiyel hisse satışı için uluslararası yatırım bankası olan JPMorgan'ı danışmanlık için yetkilendirdi...

Sur Yapı ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategorisinde!

Dünyanın en önemli kredi derecelendirme kuruluşları arasında yer alan JCR-Eurasia Rating, Sur Yapı ve Sur Enerji’nin ulusal ve uluslararası ölçekte yatırım yapılabilir kategorisinde olduğunu duyurdu.

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Pin Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Ümit Fatih Güner tarafından kuruldu. 

Namaa Uluslararası Ticaret Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi kuruldu!

Namaa Uluslararası Ticaret Danışmanlık Ve Gayrimenkul Yatırım Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Anes S Hassan  Albakoush,  A.I.Mohamed Elgun ve K.Alım Huseen  Blawo  ortaklığında kuruldu. 

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Bay Uluslararası Yatırım İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beylikdüzü'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Güray Dozman tarafından kuruldu.

Selvese Uluslararası Otelcilik Turizm Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Selvese Uluslararası Otelcilik Turizm Yatırım Ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 60 bin TL sermaye bedeli ile Melih Altaş, Gizem Altun ve Salih Şimşek ortaklığında kuruldu. 

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

İstanbul Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve Pazarlama Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 75 bin TL sermaye bedeli ile İsmail Altın tarafından kuruldu.

Al Imran Uluslararası Yatırım Gayrimenkul Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Al Imran Uluslararası Yatırım Gayrimenkul Gıda Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 200 bin TL sermaye bedeli ile Imran Mohd Abdelbaqı tarafından kuruldu. 

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hastur Vize Uluslararası Danışmanlık Yatırım Pazarlama Ve Dış Ticaret Anonim Şirketi bugün Beşiktaş'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile kuruldu.

Sara Uluslararası İnşaat Yatırım İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Sara Uluslararası İnşaat Yatırım İç Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Esenyurt'ta 100 bin TL sermaye bedeli ile Mahmoud Trad tarafından kuruldu. 

Prestıge Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Prestıge Uluslararası Gayrimenkul Yatırım Ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Kadıköy'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Kasım Savaş Arıman tarafından kuruldu. 

Erkanlı Uluslararası Yapı Yatırım Anonim Şirketi kuruldu!

Erkanlı Uluslararası Yapı Yatırım Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Rıza Hüseyin Erkanlı tarafından kuruldu.

uluslararası yatırım

uluslararası yatırım uluslararası yatırım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devletin bir yandan mevcut yatırımları sürdürürken, diğer yandan yeni yatırımlar için hazırlık yapmasının gerek olduğunu aktardı.“Uluslararası yatırımlar konusunda çok önemli sinyaller alıyoruz. Önce Hindistan’a, çarşamba Rusya’ya, bir sonraki hafta Kuveyt’e, Çin’e, ardından Amerika’ya gideceğiz. Ardından Belçika’da NATO zirvesine, liderler zirvesine katılacağız. Ne içeride ne de dışarıda kimsenin bekleyeceği bir milat kalmadı. Koşacağız, koşturacağız. Biz en kötüyü geride bıraktık. Bundan sonra iyiye ve daha güzele doğru yol alacağız” diye konuştu.


DÖVİZ KURLARI GERİLİYOR


Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) 7. Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Erdoğan, TÜMSİAD’ın kuruluşundan bu yana çalışmalarında emeği geçenleri kutladı. Erdoğan, buradaki konuşmasında şunları söyledi: “Özellikle ekonomide tamamen suni şekilde sarsılan dengelerin tekrar yerli yerine oturtulmasına ihtiyacımız var. Hamdolsun, güzel gelişmeler ve güzel işaretler var....