Ümraniye gayrimenkul yatırımları 2017

Ümraniye gayrimenkul yatırımları 2017

Ümraniye konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi yatırımcılarının gözdesi haline geldi. Bölgenin yıldızı her geçen gün parlıyor.

Taçhan Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Taçhan Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Fatih'te 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaan Namlıcı ve Ayhan Altan ortaklığıyla kuruldu...

Asiye Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Asiye Gayrimenkul Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Şişli'de 50 bin TL sermaye bedeli ile Kaan Namlıcı ve Ayhan Altan ortaklığıyla kuruldu...

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Hisar Gayrimenkul Yatırımları Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Beyoğlu'nda 50 bin TL sermaye bedeli ile Metin Deniz tarafından kuruldu...    

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi kuruldu!

Nazari Gayrimenkul Yatırımları Limited Şirketi Ataşehir'de 500 bin TL sermaye bedeli ile Ahmad Nazarıshırehjını tarafından kuruldu. 

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları elde edilen fonun kullanım raporu!

Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları tarafından sermayesinin 27 milyon 218 bin 798,16 TL'den 54 milyon 437 bin 596,32 TL'ye artırılması ile elde edilen fonun kullanımına ilişkin denetimden sorumlu komitenin raporu yayınlandı...

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Resta Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 2 milyon 863 bin 30 TL sermaye bedeli ile Eyüp Kalkan tarafından kuruldu. 

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Repa Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Gaziosmanpaşa'da 12 milyon 883 bin 639,37 TL sermaye bedeli ile Nihat Güran tarafından kuruldu. 

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Ferno Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün Güngören'de 12 milyon 883 bin 639, 37 TL sermaye bedeli ile Hüseyin Şahin tarafından kuruldu. 

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Q Investments Gayrimenkul Yatırımları Ve Dış Ticaret Limited Şirketi bugün Fatih'te 1 milyon TL sermaye bedeli ile Mohamed A.J.M.  Alattar tarafından kuruldu.

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Odabaşı İnşaat Ve Gayrimenkul Yatırımları Sanayi Ticaret Anonim Şirketi İstanbul Şubesi bugün Ataşehir'de 20 milyon TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi kuruldu!

Kullar Gayrimenkul Yatırımları Anonim Şirketi bugün 100 bin TL sermaye bedeli ile İbrahim Kul, İlkan Kul ve Ali Kul ortaklığında kuruldu.

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

DSA Gayrimenkul Yatırımları ve İnşaat Ticaret Limited Şirketi bugün Beylikdüzü'de 30 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Doğan tarafından kuruldu.

Meg Turizm İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi açıldı!

Meg Turizm İşletmeciliği Ve Gayrimenkul Yatırımları Ticaret Limited Şirketi İstanbul Şubesi bugün Fatih'te 500 bin TL sermaye bedeli ile açıldı. 

Ümraniye gayrimenkul yatırımları 2017

Ümraniye gayrimenkul yatırımları 2017 Ümraniye gayrimenkul yatırımları 2017

Konumu, yeni ulaşım yatırımları ve ev sahipliği yaptığı İstanbul Uluslararası Finans Merkezi projesiyle dikkat çeken Ümraniye’nin yıldızı her geçen gün parlıyor. Konut, ofis, otel ve alışveriş merkezi yatırımcılarının gözde ilçesi haline gelen Ümraniye’de kentsel dönüşüm çalışmaları da sürüyor. Son 14 yılda bölgede eski ve riskli olan 85 bin birim yenilendi. Gecekondu bölgelerinde yeni kentsel dönüşüm çalışmaları için de gün sayılıyor.


Hürriyet’in gayrimenkul sektörünü en iyiyi teşvik etmek ve sektörün sorunlarının çözümüne destek sağlamak amacıyla gerçekleştirdiği Gelişen Bölgeler Zirvesi’nin 12’incisi İstanbul Ümraniye için yapıldı. Ümraniye Hekimbaşı Tarihî Av Köşkü’nde gerçekleşen zirvede Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can ve gayrimenkul sektörü temsilcileri bir araya geldi. Son yıllarda Anadolu yakasının önemli merkezlerinden biri haline gelen Ümraniye ilçesi, ana arterlere yakınlığı sayesinde Avrupa yakasına da...