29 / 03 / 2023

ünlülerin konut yatırımı

ünlülerin konut yatırımı

Ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var.

Dünyaca ünlü yatırım gurusu Mobius’tan Türkiye ekonomisi için çarpıcı sözler!

Yatırım alanında dünyanın en ünlü isimlerinden ABD’li Mark Mobius, Türkiye’de yaşanan büyük deprem felaketlerinin ardından bir açıklama yaptı. CNBC televizyonundaki deprem özel programına katılın ünlü yatırım gurusu, Türkiye ekonomisi hakkında çok önemli ifadeler kullandı.

Ziya Yılmaz: Konut yatırımı için en doğru zaman bu zaman!

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ziya Yılmaz yaptığı açıklamada konut yatırımı için en doğru zamanın bu zaman olduğunu söyledi.

Gözde Grubu 300 milyon dolarlık yatırım için düğmeye bastı! Tam 3 bin yeni konut geliyor!

Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı yaptığı açıklamada 300 milyon dolarlık yatırım için düğmeye bastıklarını dile getirerek, 3 bin yeni konut üreteceklerini kaydetti.

Lüks konut yatırımında rota Türkiye ve KKTC gibi gelişen ülkelere çevrildi!

Pandemi öncesi yıldızı parlak finans merkezi küresel kentler lüks konut yatırımında geriye düşüyor. Emlak profesyoneli Aylin Pelin Onar konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada lüks konut yatırımlarının gelişen ülkelere kaydığını söyledi.

Akdağoğlu İnşaat Konut Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli yapıldı!

Akdağoğlu İnşaat Konut Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkez nakli gerçekleştirildi. Akdağoğlu İnşaat Konut Yatırım Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi'nin merkezi Beykoz'da yapıldı.

Konut satın alarak yatırım yapmanın artık modası geçti! İşte yeni yatırım yöntemi

Konut satışlarının artan enflasyon rakamları ve dengesiz döviz kuru ile birlikte fahiş fiyatlara gelmesi, vatandaşları yatırım konusunda arsa satın almaya itti. İşte detaylar…

Dünyaca ünlü yatırım bankası açıkladı! Araba piyasasını alt üst edecek gelişme!

Dünyaca ünlü yatırım bankası Goldman Sachs yaptığı açıklamada, batarya üretiminde önemli rol oynayan kobalt, lityum ve nikel için yükseliş ivmesinin sonuna gelindiğini bildirdi.

Vedat Arslan: Konut yatırımı halen en güvenli liman!

AREMAS Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Arslan konut satışları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada "Yüksek faize rağmen satışlardaki hareketlilik sürüyor. Açıklanan rakamlar, konut yatırımının halen en güvenli liman olduğunu ve olmaya da devam edeceğini gösteriyor" şeklinde konuştu.

Konut fiyatlarındaki artış tiny houseları yatırım aracına dönüştürdü!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen ve git gide artan konut fiyatları, imarlı arazi gerektirmeyen tiny houseları adeta bir yatırım aracına dönüştürdü.

Gayrimenkul yatırımında ibre konuttan arsaya kaydı!

Artan maliyetler sebebiyle konut yatırımından uzaklaşan yatırımcılar arsa yatırımlarına yöneldi.

Özkanca Konut Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Özkanca Konut Yatırım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Maltepe'de 250 bin TL sermaye bedeli ile Ahsen Özkanca ve Çağlar Özyürek ortaklığında kuruldu.

Konut yatırımı döviz ve altından daha fazla kazandırdı! 

Satış Çözümleri kurucusu, Motto Turkey Yönetim Kurulu üyesi Soner Keleş, son bir yılda konuta yatırım yapanların diğer yatırım araçları olan döviz ve altına göre daha fazla kazandıklarını belirtti.

Konut yatırımı yapmak için doğru zaman mı?

Dövize endeksli olan inşaat maliyetlerinin artması ile beraber ev fiyatları da gittikçe yükseliyor. Konut yatırımı yapacak olan vatandaşlar da ne zaman yatırım yapmaları gerektiğini düşünüyor.

ünlülerin konut yatırımı Haberi

ünlülerin konut yatırımı


 


Değişen trendler ünlülerin gayrimenkul yatırımlarına da yön veriyor. Ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var. Küresel gayrimenkul yatırımları da bu günlerde ünlüler arasında çok moda...


Şov dünyasının ünlüleri, parasını gayrimenkule yatırıyor. Sağlam bir yatırım olarak görülen ve fazla işletme becerisi olmadan da para kazandırabilen gayrimenkul yatırımlarının, eskiden beri şov dünyasının gözdesi olduğu biliniyor. Ancak günümüzün değişen ve gelişen trendleri, ünlülerin gayrimenkul yatırımlarını da değiştiriyor. Önceleri kazandığı paraları sadece konuta yatıran ünlülerin en gözde yatırım aracı hala konut olsa da artık arsa ve lojistik gayrimenkul gibi değişik enstrümanlara yatırım yapanlar da var. Küresel gayrimenkul yatırımları da bu günlerde ünlüler arasında çok moda. Bununla birlikte gayrimenkulün...