uzundere kentsel dönüşüm projesi

uzundere kentsel dönüşüm projesi

İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Uzundere Mahallesi 3. Etap 11187 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller, 11198 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller ve 1117 Parsel Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi  ihalesi 9 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi 28 Aralık'ta!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Uzundere'deki sağlıksız yapıları dönüştürmek amacıyla Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi ihale ediliyor..

Uzundere kentsel dönüşümünde sona yaklaşılıyor!

İzmir Büyükşehir Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayraklılı muhtarların kentsel dönüşümle ilgili sorularını yanıtladı, Uzundere’yi örnek gösterdi.

Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm sorularını yanıtladı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bayraklı ilçesinin muhtarlarını makamında ağırladı. Aziz Kocaoğlu kentsel dönüşüm sorularını yanıtladı.

Uzundere 2. Etap Kentsel Dönüşüm'de uzlaşma sağlandı!

Türkiye'nin ilk kentsel dönüşüm projesi Uzundere'de ikinci etap uzlaşma görüşmeleri tamamlandı. Projelendirilen 12 blok, 422 konut, 40 işyeri için ihaleye çıkılacak.

Uzundere Kentsel Dönüşüm projesi herkese örnek olacak!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karabağlar ve Gaziemir’in mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi ve sorunların giderilmesini sağladı.

Uzundere’de kentsel dönüşüm başladı!

Uzundere’de kentsel dönüşüm projesinin temeli atıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü ve Folkart Yapı’nın yüklenicisi olduğu projede bölgeye ilk etapta 280 konut ve 33 işyeri yapılacak

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin temeli 17 Aralık'ta atılacak!

Çarpık ve sağlıksız yapılaşmaya karşı İzmir’in farklı noktalarında kentsel dönüşüm hazırlıkları yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, ilk temeli 17 Aralık’ta Uzundere’de atacak. İzmir’deki “yerinde ve uzlaşmalı dönüşüm” modeli, Türkiye’deki kentsel dönüşüm çalışmalarında “milat” olacak.

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi ihaleye çıkıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi; Uzundere Kentsel Dönüşüm alanında yapılacak kat karşılığı anahtar teslim inşaat yapım işini ihaleye çıkardı. İhalenin toplam bedeli 64 milyon 524 bin 862 TL olarak belirlendi.

Necip Nasır'dan İzmir Büyükşehir'e Uzundere çağrısı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi için İzmir Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır'dan çağrı geldi. Nasır, inşaat projesinin İzmirli bir firmaya verilmesini istedi.

Uzundere kentsel dönüşümünde 23 binanın yıkımına başlandı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, şehir dönüşümü için uzlaşma görüşmelerini sürdürdüğü Uzundere'de, anlaşmayı kabul eden ilk 23 binanın yıkımına başladı..

İzmir kentsel dönüşümde ilk yıkım 28 Şubat'ta!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmalarında uygulamaya geçiyor. Belediye Cumartesi günü Uzundere'de sahipleriyle uzlaşmaya varılan 23 binayı törenle yıkacak..

İzmir’de kentsel dönüşüm mağdurları evlerini bekliyor!

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi belirlenen tarihin üzerinden dört ay geçmesine rağmen tamamlanamadı. CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel konuyu meclis gündemine taşıdı.

Uzundere 3'üncü etap kentsel dönüşüm ihalesi 9 Mayıs'ta!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, öncelikli projeleri arasında yer alan “kentsel dönüşüm” çalışmalarını incelemek için saha çalışmalarına başladı. Başkan Soyer, Uzundere 1. etapta yeni evlerine taşınan ailelerle sohbet etti.

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nde son durum!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilk kentsel dönüşüm projesi olan Uzundere 1. Etap'taki yeni evleri ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu projeyle ilgili açıklamalar yaptı.

Uzundere'deki dönüşüm için 'galeri' sistemi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Uzundere'de başlayan kentsel dönüşüm projesi kapsamında altyapı için 'galeri' sistemi uygulanmaya başlayacak.

İzmir Uzundere’de kentsel dönüşüm Mart'ta bitiyor!

Başbakan Binali Yıldırım tarafından temeli atılan Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm alanlarından İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ilk etabı, gelecek yıl Mart ayında tamamlanacak. 

Uzundere 2. Etap Kentsel Dönüşüm ihalesi yapıldı!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesinde ikinci etabın yapım ihalesini de yaptı.

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi 4. kez ihale edilecek!

İzmir'in Karabağlar İlçesi'ne bağlı Uzundere Mahallesi'nde yapılacak kentsel dönüşüm işi 1 Şubat'ta ihale edilecek..

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi ihalesi 28 Aralık'ta!

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Uzundere'deki sağlıksız yapıları dönüştürmek amacıyla Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi ihale ediliyor..

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin kaba inşaatı tamamlanıyor!

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ilk kentsel dönüşüm uygulaması olan Uzundere Projesi’nin birinci etabındaki 9 bloktan 7'sinin kaba inşaatı  tamamlandı.

Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi 2. ihalesi iptale edildi!

İzmir Büyükşehir Belediyesi Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin ikinci etap ihalesine yine teklif veren firma çıkmadı. İhale bir kez daha iptal edildi. 

İzmir Uzundere kentsel dönüşüm 2. etap ihalesi Ekim'de!

Toplam 462 bağımsız birime yer verilen İzmir Uzundere kentsel dönüşüm 2. etap için ihale tarihleri son teklif için 12 Ekim Perşembe günü saat 12.00, mali teklif için son teklif ise 19 Ekim Perşembe günü saat 14.00 olarak belirlendi.

Aziz Kocaoğlu Uzundere'deki dönüşüm çalışmalarını inceledi!

İZMİR'de, yerinde kentsel dönüşüm yapılan Uzundere projesinde binalar 8. kata kadar yükseldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, çalışmaları yerinde inceledi.

Uzundere Kentsel Dönüşüm projesinin 2. etabında kuralar çekildi!

Uzundere Kentsel Dönüşüm Bölgesi’ndeki ilk etabın inşaatları hızla yükselirken, İzmir Büyükşehir Belediyesi 2. etapta yer alan 209 konut için daha kura çekimi yapıldı.

uzundere kentsel dönüşüm projesi

uzundere kentsel dönüşüm projesi uzundere kentsel dönüşüm projesi

İzmir Uzundere Mahallesi'nde gerçekleştirilen dev kentsel dönüşüm projesinde çalışmalar hızla devam ediyor. İzmir Uzundere 3. etap kentsel dönüşüm projesi  yerinde ve yüzde 100 anlaşma prensibiyle yürütülüyor. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi mülkiyetindeki; tapunun İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Uzundere Mahallesi III. Etap 11187 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller, 11198 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller ve 1117 Parsel Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi  9 Mayıs 2019 tarihinde ihaleye çıkarılıyor. 

Uzundere Mahallesi 3. Etap Kat Karşılığı Anahtar Teslimi İnşaat Yapımı işi için tahmini bedel 238 milyon 274 bin 085,48 TL olarak belirlendi. Projenin 30 ayda tamamlanması bekleniyor. 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığından:
Adı: İzmir İli, Karabağlar İlçesi, Uzundere Mahallesi III. Etap 11187 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller, 11198 Ada 1,2,3,4,5,6,7 Parseller ve 1117 Parsel Kat Karşılığı İnşaat Yapım İşi

Niteliği: İzmir Büyükşehir Belediyesi mülkiyetindeki;...