Vedat Mirmahmutoğulları kimdir

Vedat Mirmahmutoğulları kimdir

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan " Hudutsuz Ürün-Köy Projesi "yle, dünyayla rekabet edebilen ürünler yetiştirileceğini söyledi.

Ali Vedat Çiftçi kimdir?

Ali Vedat Çiftçi kimdir? Ali Vedat Çiftçi hangi görevlerde bulundu?

Vedat Özden kimdir?

KİPTAŞ Genel Müdür Müşaviri Vedat Özden kimdir? Peki Vedat Özden daha önce hangi görevleri yürüttü, nerelerde çalıştı?

Mitec Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi kuruldu!   

Mitec Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi bugün Esenyurt'ta 50 bin TL sermaye bedeli ile Esra Mirmahmutoğulları tarafından kuruldu.

Şahin Şerifoğulları kimdir?

Şahin Şerifoğulları, 2019 yerel seçimlerinde AKP'nin Elazığ Belediye Başkan Adayı oldu. Peki, Şahin Şerifoğulları kimdir? Şahin Şerifoğulları, bugüne kadar hangi işlere imza attı?

Vedat Kabullar kimdir?

Mimar Vedat Kabullar kimdir? Vedat Kabullar, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Vedat Kabullar, bugün hangi mimarlık firmasında çalışmalarına devam ediyor? İşte Mimar Vedat Kabullar....

Mace Modern Yapı Market Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir Şubesi açıldı!

Mace Modern Yapı Market Ticaret Anonim Şirketi Ataşehir Şubesi, Alper Mirmahmutoğulları Şube Müdürlüğü'nde 50 bin TL'lik sermaye bedeli ile 25 Aralık'ta Novada AVM, Ataşehir'de kuruldu.

Dizaynım Modern Yapı Market Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

Dizaynım Modern Yapı Market Ticaret Anonim Şirketi, Alper Mirmahmutoğulları Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda 50 bin TL'lik sermaye ile 9 Ekim 2014 tarihinde Küçükbakkalköy, Novada Ataşehir AVM'de kuruldu.

Vedat Mirmahmutoğulları Hudutsuz Ürün-Köy Projesi hakkında bilgi verdi!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan " Hudutsuz Ürün-Köy Projesi "yle, dünyayla rekabet edebilen ürünler yetiştirileceğini söyledi.

Semih Turhan kimdir?

İBB'de yapılan yönetim değişikliğine göre, Deprem Risk Yönetim ve Kentsel İyileştirme Daire Başkanlığı görevi, Semih Turan’dan alınıp Vedat Şahin’e verildi. Peki, Semih Turhan kimdir? Ne zamandır bu görevdeydi?

Ali Vedat Çiftçi kimdir?

Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Vedat Çiftçi kimdir? Ali Vedat Çiftçi, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Ali Vedat Çiftçi, ne zamandan beri Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü?

Vedat Büyükersoy kimdir?

Muş Valisi Vedat Büyükersoy kimdir? Muş Valisi Vedat Büyükersoy, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Vedat Büyükersoy, ne zamandan beri vali olarak hizmet veriyor? İşte Vali Vedat Büyükersoy...

Ahmet Zahteroğulları kimdir?

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları kimdir? Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? Vali Ahmet Zahteroğulları, ne zamandan beri vali olarak hizmet veriyor? İşte Ahmet Zahteroğulları...

Vedat Tek kimdir?

Mimar Vedat Tek kimdir? Mimar Vedat Tek yaşamı boyunca hangi işlerde görev aldı? Mimar Vedat Tek, mimarlıktan farklı olarak hangi sektörler ile ilgilendi? İşte Vedat Tek'in biyografisi...

Vedat Mirmahmutoğulları kimdir Haberi

Vedat Mirmahmutoğulları kimdir


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşarı Vedat Mirmahmutoğulları, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından uygulanan "Hudutsuz Ürün-Köy Projesi"yle, dünyayla rekabet edebilen ürünler yetiştirileceğini söyledi.


 Mirmahmutoğulları, proje kapsamından pilot bölge seçilen Aşağı Yıldızlı köyünde ekim yapılan alanlarda incelemelerde bulundu.


 "Hudutsuz Ürün-Köy Projesi" hakkında bilgi veren Mirmahmutoğulları, Sivas'ın çok geniş tarım alanlarına sahip olması dolayısıyla pilot il seçildiğini bildirdi.


 Mirmahmutoğulları, projeyle mevcut tarımsal üretim sahalarında tarımsal alanlar arası tarla sınırlarından ve parçalılıktan oluşan üretim ve verim kayıplarının önüne geçilmesinin, köylerin üretim bakımından tek bir kurumsal yapıya dönüştürülmesinin amaçlandığını belirtti.


Miras kanunu nedeniyle tarım arazilerinin parçalandığını, ölçek büyüklüğünü yitirdiğini ve geçimlik ihtiyacı karşılamayacak düzeye gelerek terk edildiğini belirten Mirmahmutoğulları, "Arazi bölündüğünde bu arazinin tarımda kullanılması karlı bir faaliyet olmuyor. Çiftçi zarar ediyor, zarar ettiği için de...