">

Vestel CIS

Vestel CIS

Vestel'in Rusya'da faaliyet gösteren şirketi Vestel CIS, "Vladimir İdari Bölgesi'nin En İyi Şirketi" seçildi

Vestel Rusya'da LCD televizyon fabrikası açtı

Vestel CIS, Rusya'da LCD TV üretim kapasitesine sahip LCD fabrikasını açtı

Vestel Polonya'daki fabrikasını 31,4 milyon dolara sattı!

Vestel, Polonya'nın Wroclaw şehrinde bulunan fabrikasını, bina ve arazisiyle birlikte 31,4 milyon ABD doları bedelle LG Chem Wrocław Energy Sp. zo.o.'ya sattı...

İstanbul Yeni Havalimanı'nda Vestel ekranları kullanılacak!

Yarın hizmete açılacak İstanbul Yeni Havalimanı'nda Vestel City'de üretilen uçuş bilgilendirme ekranları kullanılacak.

Vestel Güneydoğu'da 6 ayda 6 mağaza açtı!

18 yıldır Vestel bayisi olarak Güneydoğu Anadolu'da mağazalar açan Uğur Pazarlama, ilk 6 ayda, 6 yeni mağaza açtı. Bölgedeki Vestal mağazası sayısı 18'e çıkardı.

Vestel'den Manisa'ya 70 milyon euroluk fabrika!

Vestel, Vestel City içerisinde 70 milyon euroluk yeni bir fabrika yatırımı yapıyor. Manisa'da inşa edilecek fabrikanın 2018 yılının ortalarında tamamlanması planlanıyor.

3. havalimanının uçuş bilgilendirme ekranları Vestel'e emanet!

İstanbul Yeni Havalimanı’nın tüm uçuş bilgilendirme ekranları Vestel teknolojisine emanet. Vestel’in sektöre özel geliştirdiği ekranlar; uçuş saatlerinden kapı ve kontuar bilgilerine kadar tüm bilgileri yolculara kesintisiz aktaracak.

Vestel'den Manisa'ya bisiklet yolu!

Türkiye’de bir şehri baştanbaşa dolaşan ilk bisiklet yolu olan ‘Manisa Büyükşehir Belediyesi Vestel Bisiklet Yolu’ projesi hayata geçiyor.

Vestel'e ürün geliştirme süreci ödülü!

Vestel Türk Elektronik Sanayicileri Derneği (TESİD) tarafından Ürün Geliştirme Süreci Ödülüne layık görüldü.

Vestel, Manisa'da 70 milyon TL'lik fabrika kuracak!

Vestel, 2017’ye önemli bir yatırım kararıyla girdi. Şirket Manisa’da çamaşır ve kurutma makinesi üretimi için 70 milyon euroluk yeni bir fabrika kuracağını açıkladı. Kentte ciddi bir istihdam yaratacak yatırımın Haziran 2018’de tamamlanması planlanıyor

Vestel ile Fenerbahçe arasında lisans anlaşması yapıldı!

Sarı-lacivertli kulüp, teknoloji şirketi Vestel'le özel telefon ve televizyon üretimi için lisans anlaşması imzaladı

Vestel, Polonya’da şirket satın aldı!

Vestel Elektronik'in bağlı ortaklığı Vestel Ticaret, Polonya'da faaliyet gösteren Compal Electronics Europe şirketinin hisselerinin alımına yönelik hisse alım sözleşmesi imzaladı.

Vestel, Güney Amerika ve Uzak Asya'da fabrika kuracak!

Güney Amerika ve Uzak Asya'daki yüksek vergi oranlarını aşmayı planlayan Vestel, 5-6 ülkede, fabrika kurmak için görüşme gerçekleştiriyor.

Vestel evlere internetli klima getiriyor!

Ürettikleri ürünlerle tüketicilere her zaman farklı imkânlar sunmaya çalışan Vestel, Plazma Inverter serisi ile evlere internetli klima getiriyor. 7 yıl garantili klimaların fiyatları 2399 TL’den başlıyor.

Vestel En İyi Tasarım Markası ödülü aldı!

Vestel, Almanya'da bu yıl 13'üncü kez düzenlenen ve inovatif teknolojilerin ödüllendirildiği Plus X Awards'ta "En İyi Tasarım Markası" ödülüne layık görüldü.

Vestel CIS

Vestel CIS Vestel CIS

Vladimir İdari Bölgesi'nin Alexandrov kentinde faaliyet gösteren Vestel CIS, Vladimir İdari Bölge Yönetimi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen yarışmada 300'den fazla çalışanı olan firmalar kategorisinde bölgenin en iyi şirketi oldu.

Vestel CIS Genel Müdürü Ali Tunç Can, ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Faaliyet gösterdiğimiz bölgenin en iyi şirketi seçilme başarımız, müşterilerimizin memnuniyeti ve bölgenin gelişimi için yıllardır sürdürdüğümüz titiz çalışmaların sonucudur. Bu ortak bir amaç için profesyonelce çalışan değerli ekibimiz olmadan bu zafere ulaşamazdık. Bölgenin ve Rusya'nın en iyi kuruluşu unvanını daima elimizde tutmayı diliyorum." 

Vladimir İdari Bölgesi'nin Alexandrov kentinde kurulu Vestel CIS fabrikası, Kasım 2006'dan bu yana faaliyet gösteriyor. Yılda 500 bin çamaşır makinesi ve 600 bin buzdolabı üreten fabrika, 1.100 kişiye istihdam sağlıyor.

Vladimir İdari Bölgesi'nin En...